Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2011., 10:21   #241
A jel ima kakve veze što sam ja bila otišla nakon što ona nije zvala policiju nego tek dok je doma došla?
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:21   #242
Quote:
Chrystina kaže: Pogledaj post
Kak da toj ženi objasnim kad nemogu objasniti svojoj mami koja je bila samnom u autu i koja isto tvrdi da sam kriva?
Onda nemoj, nek te tuži pa ćete objašnjavati sucu.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:30   #243
ispričavam se na jeziku ali : pošalji babu u pi... mate...,nek te ljepo prijavi i tuži joj reci i da se vidite na sudu,a da će onda ona tebi na kraju plaćati ....

i to definitvno joj sve nakelji, kažem ti zovi iz ovih stopa policiju ti, reci kaj je bilo i da ti žena prijeti i uznemirava konstantno

i njoj se ti nakon zadnje poruke ne javljaj
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:40   #244
A što s njenom medic.dokument.? Ona nije bila kod doktora, ima podlijev od kuka do koljena. I još je najbolje što želi novi bicikl, a taj na kojem je bila nije ni pokazala, kotač je kao izvijan. I to nije bio udarac, ona je samo pala.
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:44   #245
Quote:
Chrystina kaže: Pogledaj post
A što s njenom medic.dokument.? Ona nije bila kod doktora, ima podlijev od kuka do koljena. I još je najbolje što želi novi bicikl, a taj na kojem je bila nije ni pokazala, kotač je kao izvijan. I to nije bio udarac, ona je samo pala.
Potpuno nebitno, sama si je kriva.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:51   #246
Dobro, a znači dok se to dogodilo, došao je taj neki lik što pozna tu ženu i reko da će on svjedočiti ako treba i stao na njezinu stranu, jel može on imat kakvog utjecaja?
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 11:32   #247
Quote:
Chrystina kaže: Pogledaj post
Dobro, a znači dok se to dogodilo, došao je taj neki lik što pozna tu ženu i reko da će on svjedočiti ako treba i stao na njezinu stranu, jel može on imat kakvog utjecaja?
Ako kaže istinu, da, imat će utjecaja. Svjedočit će za tebe.

Gle, prvo što je potrebno je policijski zapisnik sa točno definiranim što se dogodilo. Na temelju toga onda možeš vidjeti što ćeš dalje.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 11:38   #248
Ja bi isla na murju, a toliko mi svi sjede na glavi da ja ne mogu razmisljati trijezno! ''Ti si pobjegla, ti si kriva, žena ima hematom, ako ode doktoru to će biti posljedica nesreće, žena ima svjedoka, on će isto protiv tebe i bla bla...''
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 11:55   #249
Quote:
Chrystina kaže: Pogledaj post
Ja bi isla na murju, a toliko mi svi sjede na glavi da ja ne mogu razmisljati trijezno! ''Ti si pobjegla, ti si kriva, žena ima hematom, ako ode doktoru to će biti posljedica nesreće, žena ima svjedoka, on će isto protiv tebe i bla bla...''
Zašto bi ti išla na policiju? Ja bih otišao eventualno zbog maltretiranja. Ak će te gnjaviti - idi na policiju i prijavi ih.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 11:59   #250
Pa da kažem što se dogodilo i da mi sad ultimatume postavlja. Zapisnika nema jer ga ona nije radila kad su joj doma došli. Neznam, nisam pametna...
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 12:39   #251
nek dokaže da je to od pada, mogel ju je joža još doma zbombati i ubiti pa bi ti bila kriva za njenu smrt ?
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 12:45   #252
Quote:
Chrystina kaže: Pogledaj post
Pa da kažem što se dogodilo i da mi sad ultimatume postavlja. Zapisnika nema jer ga ona nije radila kad su joj doma došli. Neznam, nisam pametna...
Kak su ti rekli svi - ignoriraj babu, a sve iduce pozive prijavi muriji kao maltretiranje i ucjene.
Moze ona imati deset "svjedoka" koji ju znaju, ali ako nema policijskog zapisnika, niti dokumentacije iz bolnice - nula bodova.
Eventualno tuzba ce ju kostati ko 5-10 bajkova koje sada zahtjeva, tako da samo pamet i zivce u glavu i ne daj se maltretirati

Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
nek dokaže da je to od pada, mogel ju je joža još doma zbombati i ubiti pa bi ti bila kriva za njenu smrt ?
Bas.
Na taj nacini bi svi mogli obnavljati vozni park - netko te pokupi (dok si u prekrsaju), malo dobijes ti, malo bicikl.
Ne zoves muriju ni hitnu i kao "sve 5".
Odes na prvo brdo, strmopizdis se dole i dokrajcis i sebe i bicikl, zoves muriju od doma i furas pricu ko ova baba "ja bi novo biciklo"
Ma da ne bi
Kud bi dosli...
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:08   #253
Ovaj sam odgovor dobila na drugom forumu (copy-paste):

Vozač koji se uključuje u promet dužan je propustiti sva vozila.
Na žalost i one koji se kreću zabranjenim smjerom.
Po tome jeste krivi za prometnu nesreću, ali jeste krivi i za bijeg sa mjesta prometne nesreće.
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:25   #254
da se nisi usudila platit bilo kaj babi. tražit ću permaban za ovu temu za tebe.
ignoriraj je i još reci policiji da te maltretira. da je htjela zvati murju na licu mjesta, zvala bi i popušila bi debelo. a mama tvoja blažena u ne znanju neka samo tvrdi što je vidjela i dobro za tebe. slušaj dečke kaj ti savjetuju i nikada više nećeš čuti za prokletinju i njen kurčev podljev i bicikl.
a nek te ona samo počne zvati imat ćeš zapisane pozive od nje i reći ćeš murji da te ucjenjuje i prijeti i da te strah.
opusti se i provedi se za vikend. pravda je na tvojoj strani.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:30   #255
Thumbs up

Quote:
Chrystina kaže: Pogledaj post
Ovaj sam odgovor dobila na drugom forumu (copy-paste):

Vozač koji se uključuje u promet dužan je propustiti sva vozila.
Na žalost i one koji se kreću zabranjenim smjerom.
Po tome jeste krivi za prometnu nesreću, ali jeste krivi i za bijeg sa mjesta prometne nesreće.
ti si već u prometu. to što se uključuješ na veću prometnicu sa pravom prvenstva ne znači da si pala s neba. mislim da se uključivanje u promet podrazumjeva ulazak iz dvorišta ili nekog velikog parkirališta, ali netko će već pojasniti to.
u svakom slučaju reci joj da te ne maltretira ili je ignoriraj još bolje.
nemaš brige od takvih zločestih ljudi koji traže zadovoljštinu na tuđu štetu i svoju sramotu. prošlo je to doba nadam se.
poželio bih ti sreću, ali nema potrebe.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:32   #256
Šta sam i na krivoj temi počela pisati??
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:43   #257
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
da se nisi usudila platit bilo kaj babi. tražit ću permaban za ovu temu za tebe.
ignoriraj je i još reci policiji da te maltretira. da je htjela zvati murju na licu mjesta, zvala bi i popušila bi debelo. a mama tvoja blažena u ne znanju neka samo tvrdi što je vidjela i dobro za tebe. slušaj dečke kaj ti savjetuju i nikada više nećeš čuti za prokletinju i njen kurčev podljev i bicikl.
a nek te ona samo počne zvati imat ćeš zapisane pozive od nje i reći ćeš murji da te ucjenjuje i prijeti i da te strah.
opusti se i provedi se za vikend. pravda je na tvojoj strani.
Pa ja joj nebi platila niti neću, ali sad moji, kako tvrde da sam naravno kriva i samo im je to u glavi, to su rekli i pred tom babom, nagađaju se s njom, a ona samo mijenja ultimatume, sad bi ovak, sad onak...
Chrystina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 14:13   #258
Svi su ti već dobro rekli i ja ti mogu samo ponoviti: BABA JE KRIVAC. Tvoja mama, pa ona baba , onaj lik kvazisvjedok, svi žive u neznanju i pametuju.
Uslikaj mjesto gdje se to dogodilo, isprintaj i odi ljepo u postaju prometne policije reci što se dogodilo, kako TE baba biciklom napucala u auto, napravila ti štetu a sada te još i ucjenjuje. Na taj način svima zatvaraš usta, svojoj mami prvo a onda onoj babuskari.
ZZac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 16:45   #259
ovako...
do sada sam 2 ili 3 puta vozio po SJEVERNOJ STRANI (blize ilici za neupucene) i tamo nema biciklisticke. na JUZNOJ ima (nisam znao do sinoc). za neupucene - juzna strana je ona desna kada se vozis autom.
doduse moram priznati da uvijek mislim da je dom zdravlja onaj lijevo, a u biti je tamo institut za tumore...

no, bilo kako bilo, evo slike sa krizanja baruna filipovica/cankareve gdje NEMA biciklisticke staze, ali ima semafora za bicikle (ispravljam se, prije sam rekao da je semafor iskljucivo lik biciklista, greska - ima i pjesaka).

prema zapadu


prema istoku (slabo se vidi jer mi kamera na mobu nije svjetska, pogotovo po mraku, al se skuzi da da je lik biciklista)



i jos za one u temi ''kako do west gatea'', da vide kako podsusedski tunel izgleda po noci
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 17:59   #260
popušitis, neče mu proči da ga je baba zveknula jer nije to biciklistički prijelaz.

to što nema staze nije uvjet da neče biti i semofora za bicikle.primjer je taj na cankarevoj.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.