Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2012., 13:11   #1
Akutna mijeloična leukemija (AML)

Pozdrav svima..Mom tati je dijagnosticirana Akutna mijeloična leukemija..prije 6 mj. je imao drugu operaciju kuka, 2 operacije kuka u 1g. i ugradeni su mu metalni kukovi..nekako sumnjam da je to nastalo zbog tih operacija, ili tog metala koji mu je ugraden..jer prije 6mj. su mu svi nalazi bili uredni..no kako sad nema povratka, zanima me sto sad mozemo uciniti..
..dali su mu kemoterapiju 1tj..trenutno su ga pustili kuci do 05.01., (kad bi trebao na drugu kemoterapiju) " na kucno lijecenje" a za to lijecenje su mu propisali Normabel za smirenje i Sanval za spavanje..nesto nevjerojatno da kod takvog stanja propisu samo to za kucno lijecenje..mi smo mu uzeli u ljekarni nesto da mu ojaca imunitet.. tablete maticne mlijeci, tablete propolisa i aloe vera..ima li netko iskustva, savjet..sto bi jos bilo dobro za njegovo lijecenje i koja ishrana, sto bi bilo pozeljno da jede, a sto ne..zelim uciniti sve sto je u mojoj moci da pomognem da se izlijeci..ako postoji negdje tema molim da ju spojite..ali kako postoje razliciti tipovi leukemije..sigurna sam da netko ima iskustva i moze pomoci, bas kod ovog tipa AML..hvala svima na odgovorima..

Zadnje uređivanje croli : 22.12.2012. at 14:25.
croli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.