Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2007., 10:26   #1
Restoran Jarunski dvori

Ovaj restoran (na Jarunu) zaobiđite u širokom luku da vam se nebi desilo što i meni. Nakon primitivnog i neprofesionalnog ponašanje osoblja nisam mogao dobiti Knjigu žalbe kako bi upisao primjedbe na njihovo ponašanje. Izjavili su da je nemaju. Nečuveno! Slučaj je prijavljen inpekciji.
truth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 11:05   #2
Quote:
truth kaže: Pogledaj post
Ovaj restoran (na Jarunu) zaobiđite u širokom luku da vam se nebi desilo što i meni. Nakon primitivnog i neprofesionalnog ponašanje osoblja nisam mogao dobiti Knjigu žalbe kako bi upisao primjedbe na njihovo ponašanje. Izjavili su da je nemaju. Nečuveno! Slučaj je prijavljen inpekciji.
ajme
napiši šta ti se desili, ako nije tajna
zvijer__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 17:32   #3
Quote:
truth kaže: Pogledaj post
Ovaj restoran (na Jarunu) zaobiđite u širokom luku da vam se nebi desilo što i meni. Nakon primitivnog i neprofesionalnog ponašanje osoblja nisam mogao dobiti Knjigu žalbe kako bi upisao primjedbe na njihovo ponašanje. Izjavili su da je nemaju. Nečuveno! Slučaj je prijavljen inpekciji.
jesi li ikad čuo za onu narodnu da se sa rogatim ne treba bosti??
nemoj izazivat vraga kad ti ne treba...to ti nisu obični ugostiteljski djelatnici...a tek gosti...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 18:46   #4
Quote:
zvijer__ kaže: Pogledaj post
ajme
napiši šta ti se desili, ako nije tajna
Ma nije tajna. Dapače.
Poslije šetnje Jarunom sjedam sa suprugom u polupraznom restoranu za stol za 4 osobe. S pola sale viče neuljuđeni konobar da se premjestimo za stol za 2 osobe što nevoljko i učinismo bez ikakvog komentara ili geste. Međutim, dok smo sjedili za stolom za dvoje, njegovo vješto oko je na mom licu primijetilo nezadovoljstvo, što nije propustio prokomentirati i dodati da je to kod njih tako, a kome se ne sviđa - pokaže na vrata ... E tu mi je pukao film i zatražio sam ga nekoliko puta Knjigu žalbe. Uzvrpoljio se, da bi na kraju izjavio da oni nemaju takvo što. Isto je ustvrdio i drugi konobar (mladac cca 19 god.) koji je još našao za shodno docirati "tko to ima pravo upisivati se u Knjigu žalbe" . Tražio sam i šefa, ali ni do njega nisam mogao. Imao sam osjećaj da se nalazim u zadnjoj balkanskoj krčmi iz 15. stoljeća.

P.S.
sasa80 na što aludiraš?
truth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 19:40   #5
aludiram da se ne bodeš s rogatim...pametnom dosta...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 19:54   #6
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
aludiram da se ne bodeš s rogatim...pametnom dosta...
Ako nisi shvatio, pitao sam zašto misliš da je tamo netko rogat.
Inače, životni kredo mi nije oportunizam.
truth is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 09:09   #7
ti ne znaš čitat između redaka??
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 17:18   #8
ja zabunom pročitala: restoran banski dvori.

baš me zanima kaj im tamo kuhaju.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 10:08   #9
baš sam prekjučer bio tamo, navratio do zagreba, inače sam iz dalmacije, i bilo je jako dobro i ugodno, vjerojatno se i ekipa promijenila, vidim ovo je postano 2007 godine.
p.s. imaju prejak roštilj,uf
__________________
The Owls are not what they seem

Zadnje uređivanje Super Hero : 16.08.2009. at 11:15.
Super Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 14:54   #10
ma imaju savršen roštilj, predobar je ambijent, atmosfera i osoblje je jako ljubazno...
uskoro idem opet...i jedva čekam..svi kojima sam ih preporučila bili su oduševljeni
hostesica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 16:25   #11
i dalje ih zaobilazim.......tamo ne ulazim ni na kavu, taman da mi je tlak 61/52
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 16:02   #12
Angry Toleriraju cigarete!?

Hrana je izvrsna, tu im nitko ne može prigovarati.

Veliki minus: TOLERIRAJU PUŠENJE U RESTORANU.

Zadnja dva puta kada sam bio u Jarunskim dvorima, pušilo se. Prvi put je to bilo na zatvorenoj terasi, to je OK. Iako, šteta da taj najljepši dio bude rezerviran za pušače.
Drugi put (prije ca. mjesec dana) grupa mladih ljudi je pušila u zatvorenom prostoru restorana uz galamu. Nakon što smo upozorili konobara na to, nikakva reakcija. Čini mi se da neki gosti imaju privilegije na štetu ostalih gostiju.

Pošto ne želim frustraciju zbog dima, a nemam se namjeru ni svađati s ljudima koji mi pripremaju hranu, prešao sam u Batak. Imaju jako ljubazno osoblje (barem na Savici) i civilizirane goste (barem kada sam ja bio tamo).
Nakon večere smo dobili anketni listić za ocjenu hrane, osoblja, ambijenta, ...).
A za pizze preporučujem Staru Savu (kod SD Stjepan Radić). Ali preporučujem jesti u restoranu, kada ponesem doma pizza izgubi ono nešto.
marder385 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.