Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2008., 22:11   #21
Ma suzdržavala sam se do sad, i kad mi je MM predložio, jedva sam dočekala!! Ma beba je zaštićena, neće je malo druckanja prestrašiti, a o strahu ne razmišljam inače nikad ne bi ni sjela na motor. MM ima iskustva, vjerujem mu, a čuj, rizik je i auto, na kraju krajeva imam takve strme stepenice, već sam 2 put pala.. A preksinoć sam bila tako grogi nakon 3. pi-pi da sam mislila da mi je krevet bliže i svom snagom bubnula na pod! koljenima i dlanovima! Razumiješ? ja nekako vjerujem u Božji plan, pa kako mi bude..sorkač na dugom OT!!!
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:26   #22
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
Eto ti sad! A MM neda ni za živu glavu(terapeut je) kaže da će mi atrofirati mišići i šta ću onda na porodu
u pravu je
ako nije huda sila, ne trebaju vam ti pojasOvi
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 09:03   #23
bezveze
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:15   #24
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
Ma suzdržavala sam se do sad, i kad mi je MM predložio, jedva sam dočekala!! Ma beba je zaštićena, neće je malo druckanja prestrašiti, a o strahu ne razmišljam inače nikad ne bi ni sjela na motor. MM ima iskustva, vjerujem mu, a čuj, rizik je i auto, na kraju krajeva imam takve strme stepenice, već sam 2 put pala.. A preksinoć sam bila tako grogi nakon 3. pi-pi da sam mislila da mi je krevet bliže i svom snagom bubnula na pod! koljenima i dlanovima! Razumiješ? ja nekako vjerujem u Božji plan, pa kako mi bude..sorkač na dugom OT!!!

a legendo! ti ćeš se ubit do poroda!!
stvarno smo trapave mi trudnice to je čudo jedno! ja sam sva u modricama jer se uvujek zabijem u nešto, malo me ravnoteža zeza...
a šta se tiče motora, ma ja se ne bojim drmanja toliko nego da nas ko ne drmne...onda više ni ne sjedam jer sam uvijek u grču i gledam okolo i čekam kad ću sići dole... sorry, opet ja off topic neću više, obećavam!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:49   #25
I ja sam otresla u punom restoranu u 8mom mjesecu trudnoce!
Kako me bilo sram majko moja!A imala 10 cm visoku petu!Mogu mislit da su rekli vidi one ko tenk a nabila se na stiklu
Meni bi bilo lakse hodat da mi je nesto malo pridrzavalo taj stomak ko taj pojas!Al nebi ga stalno nosala jer kazu da trofiraju trbusni i leđni misici pa poslje belaj!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 16:23   #26
A da mi otvorimo novu temu? Nešto tipa, trapavice trudnice ili opasne radnje u trudnoći?? Hi hi, meni bi pomoglo jedino da netko hoda sa mnom i drži mi trbuh, kao neki pojas-torba.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 16:33   #27
Quote:
Žena vrag kaže: Pogledaj post
sad sam u 30. tjednu i tek sam sad pocela to nositi..nosila sam prije dva tjedna tri dana jedan tri dana drugi (posudila od frendice) cisto da vidim koji mi je bolji da si kupim..a nikad to prije nisam nosila jer mi je prva trudnoća..
po slikama koje vidim moj je trbuh veci od tvog a samo smo tjedan dana razlike, i jedno 20-ak kila (u plusu kod mene) tako da mislim da ces sigurno stati u to bez obzira koliki ce ti trbuh biti


a ništa, zasad mi nije teško još a šta će bit vidit ćemo....
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 16:36   #28
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
A da mi otvorimo novu temu? Nešto tipa, trapavice trudnice ili opasne radnje u trudnoći?? Hi hi, meni bi pomoglo jedino da netko hoda sa mnom i drži mi trbuh, kao neki pojas-torba.
hhahaaa, stvarno!! uvijek se iz jedne teme izrodi sto drugih!!

ja ću ubacit svoju trbušinu u neku kariolu ili japanel i voziiiiii
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:25   #29
meni je OVAJ OD ANITE zakon ... imam ga sad već neka 3 tjedna i preporodila sam se...nemam više bolove u leđima, a i trbuh mi je nekak lakši...vrijedan je svake kune...i da, nema gaće kao na slici, nego samo nastavak za trbuh....

probala sam i onaj od chicca za koji je Tučak postala link, i da - on dolazi sa nekakvim polugaćama koje se kopčaju između nogu - nije mi odgovarao...nemože se tako dobro namjestit i jako žulja...
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:29   #30
I ja sam si kupila taj od Anite i stvarno je savršen, mene bi inače leđa bolila nakon 5 min stajanja ili hodanja, a sad sam si sto kg lakša
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:34   #31
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
I ja sam si kupila taj od Anite i stvarno je savršen, mene bi inače leđa bolila nakon 5 min stajanja ili hodanja, a sad sam si sto kg lakša
eto ti ga na! znači nije to loše na kraju ipak imat...hm hm...a vidit ću! meni nije težak stomak toliko koliko mi je pritisak nakon dužeg hodanja i tako to....pa stalno moram gledat di ću pi pi jel pomaže kod toga??
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:44   #32
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
eto ti ga na! znači nije to loše na kraju ipak imat...hm hm...a vidit ću! meni nije težak stomak toliko koliko mi je pritisak nakon dužeg hodanja i tako to....pa stalno moram gledat di ću pi pi jel pomaže kod toga??
Ne baš....pojas ti ne drži bebu a ako je beba zasjela kraj ili na mjehur džabe ti svi pojasevi ovog svita....ja imam od La Vie al ga ne koristim nešto jer se i ne krećem previše al zato znam da me spasio pred kraj prve trudnoće....na preporuku ginekologice....i kad ti dođe pi pi ni slučajno trpit da se ne izrode kakve bakterije.......odma u prvi žbun
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:54   #33
Quote:
Taja.st kaže: Pogledaj post
Ne baš....pojas ti ne drži bebu a ako je beba zasjela kraj ili na mjehur džabe ti svi pojasevi ovog svita....ja imam od La Vie al ga ne koristim nešto jer se i ne krećem previše al zato znam da me spasio pred kraj prve trudnoće....na preporuku ginekologice....i kad ti dođe pi pi ni slučajno trpit da se ne izrode kakve bakterije.......odma u prvi žbun
a pitaj dragog šta trpim....svako 5 minuti mi glumi onaj paravan....i gleda jel ko dolazi....
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:56   #34
A šta misliš jel se upiškim svaki put kad se zakašljem i kihnem,užas...to mi je bilo pri početku trudnoće al sad je neopisivo....idem kupit pelene za odrasle
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:00   #35
Quote:
Taja.st kaže: Pogledaj post
A šta misliš jel se upiškim svaki put kad se zakašljem i kihnem,užas...to mi je bilo pri početku trudnoće al sad je neopisivo....idem kupit pelene za odrasle
Ovo mi je poznato!Apčiha i eto upišanko!
lorena3242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:04   #36
Quote:
lorena3242 kaže: Pogledaj post
Ovo mi je poznato!Apčiha i eto upišanko!
Grooozno...znjači nisam jedina...sreća pa imam viro pa se ne moram nonstop presvlačit....
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:09   #37
meni ne bježi još pi pi ali redovito mi utekne golub kad me dragi nešto nasmije, ono do suza...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:12   #38
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
meni ne bježi još pi pi ali redovito mi utekne golub kad me dragi nešto nasmije, ono do suza...
O pa to neću niti spominjat....od željeza kad se napušem sva jer mi probava zapne hahahaha....
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 11:56   #39
Joj ženice ja ne moram ni kihnuti, beba je konstantno od početka trudnoće na mjehuru i bez dnevnog uloška nikuda kroz dan, konstantno malo curi iz mene, katastrofa živa, ne smijem se dići sa stolice, ono odmah par kapi pljus iz mene...
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 09:32   #40
Question Pojas za trudnički trbuh

Pojas za trudnički trbuh?

Drage bivše trudnice (mamice ) i sadašnje trudnice

da li vi to nosite?
Da li je to po vama uopće potrebno nositi?
ako nosite kako to montirete na trbuh i ...čemu uopće to služi?

Vidjeh neki dan dvije trudnice u birtiji na wc-u kada su popravljele majicu da to imaju..pa sam
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.