Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2013., 13:53   #21
Koji tranziti upucuju na selidbu ili kupovinu stana.kuce?
Mariqa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 14:06   #22
Po čemu se vidi preseljenje u inozemstvo?
Meni se dogodilo, ali ne mogu povezati to. Pretpostavljam da mora biti uključena 9. kuća, ali što još?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 14:14   #23
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Po čemu se vidi preseljenje u inozemstvo?
Meni se dogodilo, ali ne mogu povezati to. Pretpostavljam da mora biti uključena 9. kuća, ali što još?
Vladar 9. polja i Jupiter.

Također preseljenje u inozemstvo može donijeti tranzit Urana (premještaj, manevar) u vezi s serijom 9, kao i egzaktnost progresivnog Mjeseca (promjenjivost) u vezi s istom serijom.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 15:27   #24
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Vladar 9. polja i Jupiter.

Također preseljenje u inozemstvo može donijeti tranzit Urana (premještaj, manevar) u vezi s serijom 9, kao i egzaktnost progresivnog Mjeseca (promjenjivost) u vezi s istom serijom.
Kako bi se onda gledala promena stana za one koji vec zive u inostranstvu? dakle,zivim 5 godina u jednom stanu i sada bih da promenim u istoj drzavi i istom gradu . Gleda li se onda IV ili i dalje IX ili nesto trece?
Miranda333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 15:39   #25
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Vladar 9. polja i Jupiter.

Također preseljenje u inozemstvo može donijeti tranzit Urana (premještaj, manevar) u vezi s serijom 9, kao i egzaktnost progresivnog Mjeseca (promjenjivost) u vezi s istom serijom.
To sam prvo gledala.
A ne znam, izgleda da nisam selila.

Čudno, ali ta Venera (vladar 9.) i Jupiter nemaju nikakvih aspekata. Posebno je to čudno zato što sam se preselila zbog faksa, pa bih i u tom slučaju opet gledala Veneru i Jupiter.

Morat ću provjeriti jesam li pogriješila godinu.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 16:25   #26
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
To sam prvo gledala.
A ne znam, izgleda da nisam selila.

Čudno, ali ta Venera (vladar 9.) i Jupiter nemaju nikakvih aspekata. Posebno je to čudno zato što sam se preselila zbog faksa, pa bih i u tom slučaju opet gledala Veneru i Jupiter.

Morat ću provjeriti jesam li pogriješila godinu.
Jupiter ti je u tranzitu 9. poljem.

Nije doduše bio u egzaktnom aspektu s Ve, ali je bio 3-4 stupnja udaljen od kvadrata kad je krenuo retrogradno.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 16:32   #27
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Jupiter ti je u tranzitu 9. poljem.

Nije doduše bio u egzaktnom aspektu s Ve, ali je bio 3-4 stupnja udaljen od kvadrata kad je krenuo retrogradno.
Je sad. Ali 2004. nije bio.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 16:44   #28
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Je sad. Ali 2004. nije bio.
Ops. Ali 2004 je bio na Veneri.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 18:41   #29
Meni je kad sam otisla van Jupiter radio trigon na Sunce, vladara 9. kuce, a mars mi je bio u egzaktnoj konjukciji na Jupiter u 7. kuci.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 18:57   #30
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ops. Ali 2004 je bio na Veneri.
Vidim da je na početku godine, ali ja sam preselila krajem 9./početkom 10. mj.

Ovo je stvarno čudno.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 20:21   #31
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Vidim da je na početku godine, ali ja sam preselila krajem 9./početkom 10. mj.

Ovo je stvarno čudno.
Zadnji Jupiterov tranzit preko Venere bio je krajem 7. mjeseca. Vjerojatno su planovi napravljeni i prijemni ili tako nešto (uspješno) odrađeni i prije same selidbe u 9./10. mjesecu, u vrijeme Jupiterovog tranzita Venerom. U to vrijeme i Saturn je podržavao Veneru sekstilom.
Samo preseljenje desilo se u vrijeme prelaska Jupitera i Marsa preko ascendenta a Uran je bio u trigonu na vladara 3. kuće.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 12:32   #32
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Zadnji Jupiterov tranzit preko Venere bio je krajem 7. mjeseca. Vjerojatno su planovi napravljeni i prijemni ili tako nešto (uspješno) odrađeni i prije same selidbe u 9./10. mjesecu, u vrijeme Jupiterovog tranzita Venerom. U to vrijeme i Saturn je podržavao Veneru sekstilom.
Samo preseljenje desilo se u vrijeme prelaska Jupitera i Marsa preko ascendenta a Uran je bio u trigonu na vladara 3. kuće.
Planovi jesu napravljeni ranije, sad ne znam točno kod, moguće da je bio 7.mj.
Hvala.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 15:15   #33
Uran,vladar moje 4.kuce uskoro ulazi u 6.kucu u kojoj je inace Mjesec.Pokazuje li ovaj tranzit mogucnost kupovine vlastitog stana,sada sam podstanar?!
stamera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:12   #34
Da li se u natalnoj karti vidi hoće li se netko preseliti iz rodnog grada, i živjeti negdje drugo, i kako se to gleda?
Kakvi su pokazatelji za to?
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:20   #35
Quote:
jelovnici kaže: Pogledaj post
Da li se u natalnoj karti vidi hoće li se netko preseliti iz rodnog grada, i živjeti negdje drugo, i kako se to gleda?
Kakvi su pokazatelji za to?
Rodno mjesto je opisano serijom 4. pa je potrebno pogledati:

▪ u kojem znaku je vrh (u tom smislu preseljenja je naravno naglašena promjenjiva kvaliteta jer primarno opisuje tendenciju promjene)

▪ gdje je otišao vladar 4. polja (u tom smislu njegov odlazak u seriju 9. govori o selidbi u stranu zemlju)

▪ ima li vladar 4. polja aspekte i veze na Uran koji su jedan od glavnih signifikatora kada je u pitanju raskršćavanje s urođenim

▪ također Jupiter kao signifikator "stranca" u 4. polju ili u vezi s Mjesecom govori o potrebi za istraživanjem drugih krajeva i "širenju" van prostora u kojem smo rođeni

itd...
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:40   #36
Evo ja želim upitati nešto za ovaj primjer. Npr. meni vrh 4. kuće se nalazi u znaku Djevice (promjenjiv znak). Vladar 4. kuće Merkur je otišao u 6. kuću u znak Strijelca. Jupiter kao vladar 6. kuće se nalazi u 4. kući. Vladar 4. kuće nema nikakve aspekte s Uranom.
I znači po ovoj analizi, ja imam dosta pokazatelja da odem živjeti u inozemstvo ili neko drugo mjesto, uglavnom izvan svog rodnog mjesta?
Sad, kad se to može realizirati, što se treba poklopiti da se to stvarno desi (budući da ja oduvjek želim živjeti negdje drugo, čak imam veliku želju za putovanjima itd, putovala sam dosta ali nije mi dovoljno..)
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:54   #37
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Evo ja želim upitati nešto za ovaj primjer. Npr. meni vrh 4. kuće se nalazi u znaku Djevice (promjenjiv znak). Vladar 4. kuće Merkur je otišao u 6. kuću u znak Strijelca. Jupiter kao vladar 6. kuće se nalazi u 4. kući. Vladar 4. kuće nema nikakve aspekte s Uranom.
I znači po ovoj analizi, ja imam dosta pokazatelja da odem živjeti u inozemstvo ili neko drugo mjesto, uglavnom izvan svog rodnog mjesta?
Sad, kad se to može realizirati, što se treba poklopiti da se to stvarno desi (budući da ja oduvjek želim živjeti negdje drugo, čak imam veliku želju za putovanjima itd, putovala sam dosta ali nije mi dovoljno..)
Kod svih pitanja u astrologiji dvije stvari se uvijek generalno gledaju na isti način:

1. Najprije treba za određeno pitanje postojati tkz. "natalni potencijal".

2. Stvari se događaju kada ti "natalni potencijali" bivaju aktivirani određenim tranzitom/progresijom.


Naravno što više "vanjskih faktora" (tranzita, progresija) u istom periodu ga aktivira i što su oni egzaktniji taj natalni potencijal događaju je izvjesniji.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:00   #38
Znači, samo se treba desiti neki okidač da se pokrenu stvari. Hvala, Fish.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:07   #39
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Znači, samo se treba desiti neki okidač da se pokrenu stvari. Hvala, Fish.
Da, a kada okine onda to najprije bude zbog posla (ili zdravlja).

Kod tebe je naime veza između vladara 4. polja i Jupitera sekstilna i jako su vladari vezani uz seriju 6. ...plus Merkur je retro pa ovo opisuje selidbu zbog posla ali i opet vraćanje (vladari zamjenili mjesta).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:22   #40
Puno puta sam selila i mislim da bih uvenula da se nastanim negdje i kažem: "To je to. Sad ću tu živjeti do smrti!"
Jednom sam skoro otišla živjeti u Italiju s likom s kojima sam bila tada u nekakvoj vezi, i to onako iz čista mira. Djelovalo mi je baš uzbudljivo.

Potrebno mi je stalno kretanje, ne podnosim pomisao na konačnost.
Čini mi se da se u gradove gdje sam živjela, ipak ne bih mogla vratiti, jer bih imala osjećaj da sam ih prerasla, i da sad trebam nešto drugo, veće, dalje...

Nije mi jasan moj Mjesec u Raku. Bi li me trebao činiti domoljubom? Jer meni je ta ideja vezanosti za neki komad zemlje, totalno neshvatljiva.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.