Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2015., 16:55   #81
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Nađi mi čovjeka bez kovčega iz prošlih veza. Svi ih imamo, samo je pitanje kako ih nosimo.
Meni se čini da glavna prednost mlađih žena/cura nije u izostanku bora nego u tome što lakše popiju razne laži i gluposti.

Ali ja imam između 20 i 30, pa što ja znam.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 16:57   #82
Nisam rekao da ne znaš. Rekao sam da spadaš u zajebanu skupinu.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 18:38   #83
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Najbolje su one do 20 i one iznad 30. Prve ne znaju lagati, a druge nemaju potrebe.

Ove između, od 20 do 30 - te su najgore, premazane su svim mastima.
Zlato moje, ti misliš da je to tako jednostavno?

Ja više ne lažem iz puno prizemnijih razloga - laganje neminovno donosi komplikacije: moraš pamtiti šta si rekao, kad si rekao, u vezi čega si rekao... i remeti moj komfor.
A rijetki su muški primjerci koji hodaju po ovom svijetu, a da su vrijedni moje inkomodacije
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 19:50   #84
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Meni se čini da glavna prednost mlađih žena/cura nije u izostanku bora nego u tome što lakše popiju razne laži i gluposti.

Ali ja imam između 20 i 30, pa što ja znam.
Mislila sam da si starija.

Ovo pola plus 7 je neka regulativa. Orak? Udaljenost između zgrada?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:02   #85
da, da, higijensko sanitarni uvjeti, insolacija i provjetravanje. i pristup servisnim službama. sve usklađeno s eu regulativom, ofkors.
pluuus energetska učinkovitost, al bolje da to i ne otvaramo.

Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Da.
To je korolar onog teorema po kojemu što si stariji, (psihološko) vrijeme sve brže prolazi.
Kad imaš 10 godina, jedna godina ti je 10% života. Kad imaš 30, jedna godina ti je samo oko 3.3% života.
Kako ljudi svoja iskustva percipiraju tako da ih uspoređuju s prijašnjim iskustvima, godine su u starosti (subjektivno) puno kraće nego u mladosti.

Dakle, osoba od 40 godina nema još pola života pred sobom, kako bi se dalo zaključiti iz aktuarskih tablica.
Ima daleko, daleko manje.
interesantno. ima logike.
zanimljiva mi je i teorija po kojoj na percepciju vremena djeluje brzina našeg metabolizma; što si stariji sve si usporeniji, pa ti svijet oko tebe djeluje brži. sporije dišeš, sporije ti srce lupa, čak ti je i temperatura niža. kao sat koji kasni sve više si. mislim da si i takvi eksperimenti rađeni, što je veća tjelesna temperatura i vrijeme nam djeluje duže.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:05   #86
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Mislila sam da si starija.

Ovo pola plus 7 je neka regulativa. Orak? Udaljenost između zgrada?
Tko god se ikad izjašnjavao o mojim godinama na forumu, mislio je da sam starija.
#starmala #starstara
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:10   #87
I kaj onda kaj je stariji?
Ja volim metro macane ali da su mlađi. 20-23 godine su mi najdraži. Još su balavi i nisu svjesni da ih jebem u zdrav mozak i vrtim oko malog prsta.

Ma kog ja zajebavam? Dajem svima kad traže
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:11   #88
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
u par različitih biranih vonabimačo gerijatrijskih društava sam čula da je 27 granica preko koje niti jedan jebač koji drži do sebe ne ide.
al to se kurče kad su solo, pred babama ni u bunilu.
Meni je OK sve između 15 i 55.

Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Meni se čini da glavna prednost mlađih žena/cura nije u izostanku bora nego u tome što lakše popiju razne laži i gluposti.

Ali ja imam između 20 i 30, pa što ja znam.
Dok se starijim ženama ni ne trebaju plasirati laži i gluposti, one prihvaćaju kurac bez romantike.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
interesantno. ima logike.
zanimljiva mi je i teorija po kojoj na percepciju vremena djeluje brzina našeg metabolizma; što si stariji sve si usporeniji, pa ti svijet oko tebe djeluje brži. sporije dišeš, sporije ti srce lupa, čak ti je i temperatura niža. kao sat koji kasni sve više si. mislim da si i takvi eksperimenti rađeni, što je veća tjelesna temperatura i vrijeme nam djeluje duže.
Što si stariji, mozak sporije radi, misli sporije teku, iskustva se sporije percipiraju - i onda vrijeme brže teče.
Dakle, još je gore nego što slijedi iz prošlog posta.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:11   #89
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
da, da, higijensko sanitarni uvjeti, insolacija i provjetravanje. i pristup servisnim službama. sve usklađeno s eu regulativom, ofkors.
pluuus energetska učinkovitost, al bolje da to i ne otvaramo.


interesantno. ima logike.
zanimljiva mi je i teorija po kojoj na percepciju vremena djeluje brzina našeg metabolizma; što si stariji sve si usporeniji, pa ti svijet oko tebe djeluje brži. sporije dišeš, sporije ti srce lupa, čak ti je i temperatura niža. kao sat koji kasni sve više si. mislim da si i takvi eksperimenti rađeni, što je veća tjelesna temperatura i vrijeme nam djeluje duže.
Onda sam ja doživjela stotu. Kod mene je sve sporo, temperaturu sam dobila valjda tri put i trebam nekoliko kava da lovim osnove svijeta.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:12   #90
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ja više ne lažem iz puno prizemnijih razloga - laganje neminovno donosi komplikacije: moraš pamtiti šta si rekao, kad si rekao, u vezi čega si rekao... i remeti moj komfor.
Pa i to ulazi u opis jer pod laganjem obuhvaćam sve negativno: pretvaranje, sklonost manipulaciji, kompliciranje... Sažeo sam izraz jer težim gnomskoj, poslovičnoj jednostavnosti. Kamo bih dospio da sam sve raspisao.

Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Dok se starijim ženama ni ne trebaju plasirati laži i gluposti, one prihvaćaju kurac bez romantike.
I traže ga isto tako, ne obazirući se previše na lažni moral.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 00:44   #91
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
I traže ga isto tako, ne obazirući se previše na lažni moral.
Može neka definicija, šta se podrazumijeva pod ovo u spomenutoj situaciji?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 00:56   #92
Lažni moral su dvostruka mjerila; jedna vrijede za muškarce, a druga za žene. Karakterističan je za malograđanske sredine sklone etiketiranju "slobodnijih" žena.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.