Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 16:04   #81
Tyson bi u svojim najboljim danima vjerovatno pobjedio Alija, ali to nitko sigurno ne može reći. Inače teško je uspoređivati njih dvojicu jer niti su se međusobno borili, niti su im protivnici bili isti.........

Vidim spominjete razne vrhunske boksače, samo mi nije jasno da ovog čovika nitko ne spominje(čak i na drugim temama).........
Bio teški nokauter, nikad oboren u ringu, boksao s najboljim teškašima......potrudite se pronaći njegover borbe......
Moj najdraži teškaš svih vremena
http://hr.wikipedia.org/wiki/George_Chuvalo
http://en.wikipedia.org/wiki/George_Chuvalo
ps.
Kad se već govori o situacijama šta bi bilo kad bi bilo mislim da bi ovaj imao veće izglede dobit Tysona od pojedinaca koje ste naveli...
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 17:19   #82
george chuvalo je bio solidan borac,sigurno ne vrhunski.jedna od najboljih brada ikad.
a protv tysona nema bas sansi.
sve bitnije meceve je i izgubio u karijeri,protiv alija,foremana,fraziera,pattersona..
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 08:44   #83
Thumbs up

George Chuvalo ima dosta velike šanse da bi podjedio mikea zbog poznate brade i nemojte raći zanjega solidan jer onda nebi ni došao do prilike boksati s najvećima. On je vrhunski teškaš koji je gubio od naljboljih teškaša svih vremena i to u mečevima koji su imali više udaraca nego danas dva tri pa i više mečeva!
__________________
Ako glupost preživi, možemo reći da je preglupa i da umre.
Kerber_IM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 22:51   #84
Quote:
fairline kaže: Pogledaj post
george chuvalo je bio solidan borac,sigurno ne vrhunski.jedna od najboljih brada ikad.
a protv tysona nema bas sansi.
sve bitnije meceve je i izgubio u karijeri,protiv alija,foremana,fraziera,pattersona..
točno.bio je samo prvak Kanade.
što se tysona tiče,definitivno je jedan od najkarizmatičnijih i
najkontroverznijih boksača,ali ne i najveća leganda boksa...
to nikako. legende se postaju svim time plus REZULTATI.
on to po rezultatima,naravno NIJE
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 00:44   #85
fairline is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 13:50   #86
Quote:
aikidoko kaže: Pogledaj post
daaaj..i onda mi netko pametuje protiv tysona.....pa slagao ih je ko drva na metre...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 22:14   #87
ajde super...nek' ti bude,ali definitivno nije kao što piše u naslovu:"najveća legenda boksa"
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:52   #88
http://www.jutarnji.hr/tyson--u-ring...-smrt-/849478/

Interesantan intervju.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:40   #89
Quote:
satter kaže: Pogledaj post
Da, između ostalog piše da mu se nakon smrti Cue D'Amata više nije dalo i da je ušao u borbu sa Douglasom drogiran...

Baš me zanima što o tome misle ovo koji pljuju po Tysonu kao jednom od najboljih boksaša.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:44   #90
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Da, između ostalog piše da mu se nakon smrti Cue D'Amata više nije dalo i da je ušao u borbu sa Douglasom drogiran...

Baš me zanima što o tome misle ovo koji pljuju po Tysonu kao jednom od najboljih boksaša.
Mene je iznenadilo da je Ali onako vrijedao rulju u ringu
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:51   #91
Quote:
GLADIJATOR kaže: Pogledaj post
Mene je iznenadilo da je Ali onako vrijedao rulju u ringu
Da je Ali imao dug jezik sam znao.
Sva sta je govorio u ringu.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 20:58   #92
Tysonov život je pun uspona i padova. Još jedan primjer psihički nestabilne osobe s jedne i (u ovom slučaju) vrhunskog sportaša s druge strane.
Mirko Filipović je rekao da mu je Tyson bio uzor ali samo u sportskom smislu jer je bankrotirao, a svojevremeno je zarađivao velik novac, te zato što je dio života proveo u zatvoru.No opet, boksačko umijeće mu nitko ne može osporiti, a tim više jer nije bio građen za boksača teškaša (visina 180 cm i kratke ruke) naspram Lewisovih 196 i raspon ruku 216 cm.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 21:14   #93
Tyson je samo na kraće vrijeme iskoristio razdoblje, kad je Larry Holmes bio već malo star, Holyfield još nije bio u teškoj, a Lewis se nije još pojavio u profesionalnom boksu.

Earnie Shavers je bio vjerojatno teškaš sa najjačim udarcem ikad, veći i jači od Tysona, vrlo sličnog stila, samo nikada nije postao svijetski prvak, jer tad nisu postojale 4 verzije, kao danas, a protivnici su mu bili Ali, Holmes u najboljim danima i tako dalje.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:32   #94
A čuj, ipak je nekoliko godina bio svjetski prvak. Ali da je bio najbolji boksač u povijesti, to nisam rekao. I Holyfield i Lewis su dokazano bili bolji od njega.
Ovdje sam se htio osvrnuti i na psihološki profil, jer je evidentno da nije bio psihički stabilan s obzirom na svoje ponašanje u ringu i izvan njega.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 03:08   #95
Evo - Mike Tyson se vraća u ring slijedeće godine - za početak je poželio Mayweathera, a onda ide dalje - po titule.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:20   #96
Mike Tysona smatram jednim od najvecih teskasa u povijesti boksa iz sljedecih razloga: visok je svega 1,78 (1,80 je mjera u boksackim cizmama) i imao je jako kratke ruke, nije bio prirodni teskas iako je lako dobivao masu. Stovise bio je jedan od najmanjih, ali sa najrazornijim udarcima i visokom kolicinom nokauta.
Od malena boluje od kronicnog bronhitisa (zato mu je taktika i bila zavrsavati meceve u sto ranijim rundama); a veci dio zivota je na svakakvim drogama, cesto psihicki rastrojen, proveo cca 5 godina u zatvoru; imao oboteljske drame itd... Medutim usprkos svemu navedenom postigao je odlicne rezultate.
On je jedan od trojice prof boksaca koji su boksali Peek a boo stilom od Cus d Amata. (Floyd Petterson i Kevin Rooney), Tyson je bio najucinkovitiji predstavnik tog stila a u kasnijim godinama niti nije imao trenere koji su znali taj stil, buduci da se sa prijasnjima posvadao...
Istina je da je izgubio od Lusia i Hollyfielda, medutim to je bilo na kraju njegove karijere, nakon godina i godina zatvora i komunama kad je bio u potpunom financijskom, obiteljskom i psihickom rasulu.. inace poznavao je Luisa i Hollyfielda od ranih godina no tada mu oni nisu mogli biti niti sparing partneri (to je rekao i sam Hollyfield). Btw. Muhamed Ali je rekao na intervju-u da ne bi izdrzao 2 runde sa Tysonom (ima na youtubeo, njihov zajednicki intervju)
Znam da su price tipa “sto bi bilo kad bi bilo” nezahvalne za usporedbe medutim misljenja sam da je Tyson imao najlosije egzogene okolnosti zivota, a takoder i endogene (psihicki nestabilan, kako kaze prestao je ozbiljno trenirati sa 19 god) i usprkos svemu ostvario je takve epohalne rezultate. Da je ostao iole blizu forme sa cca 19 god ostvario bi jos vise.
Imajte na umu da je nokautirao Lary Holmesa (mislim u 2. Rundi), Tubbsa, Briggsa, Neilsena, Franka Bruna, Ruddocka, Botha, Golota , Spinksa...
To su bili veliki teskasi, neki su bili prvaci svijeta ili first contenderi i u vrhu godinama. Sa vecinom navedenih Hollyfield i Luis su boksali puno vise runda nego sto je Tyson. (Mozda je to bolja usporedba nego s kim je sve boksao, posto su svima na pocecim karijere menadzeri birali meceve).

Svi boksaci koje navodite su dobri i vrijedni velikog postovanja. Svatko od njih imao je svoju eru i svoju pricu i zato kapa dole svima njima. :klap:
Nephillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 15:47   #97
Neki govore kao svaka cast Tysonu jer je sa 178 boksao u teskoj.
Po meni po tom pitanju je bolji Holyfield.

Tyson je nizi ali je prirodno krupniji, vec sa 18 godina je bio u teskoj, dok je Holyfield u tesku kategoriju tek usao sa 27.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:50   #98
Tyson je bio na steroidima, nije prirodno, da ima 178 visok muškarac preko 100 kila, ako nije debeo. Holyfield je doista viši, skoro 190, prirodno je boksao u kruzeru, što je normalno, a onda se popenjao među teškaše.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:48   #99



Kakvi kompleksasi i hejteri
Kepec od 178 je u primeu najveca zvijer koja je ikad krocila u ring
pomiri se s tim
krešimir- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:24   #100
Nisu kompleksi, samo realnost..178 visoki ljudi se prirodno bore u srednoj kategoriji, tu negdje..Normalno da je Tyson imao kao mladič preko 100 kila, kad je bio pun steroida...
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.