Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 14:03   #1
Psihologija teorija zavjere

Svjedoci smo velikog broja teorija zavjera u današnje vrijeme.Uvjek ih je bilo, dns najviše, zbog masovnih sredstava komunikacije, pa se lakše šire, ljudi se lakše povezuju itd.

Ono što me interesuje je lično mišljenje forumaša na ovom topicu o teorijama zavjere i kakav je vaš odnos prema njima?Smatrate li da bi se na osnovu odnosa nekog čovjeka prema teorijama zavjere, moglo zaključiti ponešto i o njegovom karakteru?
imanuel kant 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:10   #2
Da, govori o karakteru pojedinca da uopće ne vjeruje u društvo i vlast jer mu niti društvo, niti vlast nije dalo u životu ono što mu treba.
Teorije zavjera su raznovrsne. Neke su više, a neke manje vjerojatne.
A postoje činjenice kao što je primjerice spoznaja svih nas da je većina ovog svijeta korumpirana i da se sve vrti oko love. Samim time to za sobom povlači logične zaključke.
Netko bi mogao reći da ljudima na vlasti uopće nije stalo do naroda, nego samo do njih samih. Netko drugi će mu na to reći da je to teorija zavjere. Onda recimo vidiš da su ljudi na vlasti opljačkali cijelu zemlju, te pritom uništili budućnost i naših unuka, pa dođeš do logičnog zaključka da to više nije teorija zavjere, već činjenica.
Ja tako ne vjerujem niti doktorima, niti farmaceutskoj industriji jer sam na svojoj koži osjetio (i osjećam) sve efekte njihovih otrova. Što se doktora tiče za njih vjerujem da su pretežno samo glupi i nezainteresirani jer sam si sam mimo njihovog kretenizma točno dijagnosticirao ono što mi oni nisu mogli, pa čak si i sam izliječio neke boljke lijekovima do kojih sam svojim istraživanjem došao.
Mislim da ljudska glupost nije teorija zavjere... ljude jednostavno boli kurac za druge i imbecilni su, a to ne može nadoknaditi niti struka koja se pravi da ju je briga i da je stručna za nešto, a nije niti jedno od toga.

Kod teorija zavjere neke stvari treba odvagati i vidjeti koliko su vjerojatne. Evo nekih mojih gledišta na neke od popularnih teorija zavjera:
- da li su Ameri sami izveli napade 11. rujna? Nema pojma. Otkud bih znao!?
- da li je Zemlja ravna ploča? Prilično sam uvjeren da nije, no neki eto vjeruju i danas da je Zemlja ravna.
- da li postoje chemtrailsi s namjerom da truju ljude i okoliš? Nemam pojma
- da li postoje vanzemaljci? Koje su vjerojatnosti da u svemiru s zilijunima galaksija koje imaju zilijune sunaca sa zilijunima planeta ne postoje? Praktički nikakve.
- da li se taji da su nas posjećivali vanzemaljci non-stop kroz povijest? Vrlo lako, no opet, ne znam.
- da li se neke stvari vezane za razvoj primjerice medicine ili manje štetnih goriva blokiraju zbog nečijih interesa (novaca)? Vrlo vjerojatno. Ljudi su već odavno pokazali i dokazali svoju prirodu. Slučaj dr. Burzynskog je jasan primjer svog jada i čemera svijeta u kojemu živimo.
A koliko toga tek ne znamo... eh..
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:18   #3
Quote:
imanuel kant 1 kaže: Pogledaj post
Smatrate li da bi se na osnovu odnosa nekog čovjeka prema teorijama zavjere, moglo zaključiti ponešto i o njegovom karakteru
Na što točno misliš?

- Ovisno u što vjeruje - koju tematsku zavjeru ? - jesu li oni što vjeruju u svemirce bolji/gori od onih što vjeruju u masone, haarp, chemtrailse, vještice, isusa... stavi dalje koga hoćeš.

- ili to što netko uopće vjeruje u teorije zavjere pa mu sad treba zalijepiti etiketu u stilu "isusek isusek on vjeruje u iluminate, mora da je ponorel"

- kakve veze ima karakter i nečije vjerovanje?


Jeli neko glup/poseban jer je jehovin svjedok, katolik, protestant, musliman, rastafarijanac ili budist?

Večina ljudi na svjetu vjeruju u nešto, postoje različite tematske priče.
Mali broj je "potpunih nevjernika", odnosno onih koji ne žive po načelima da treba u nešto vjerovati. Sad vjeruje li netko u nekog od zastupljenijih religijskih likova ili pak u nove ideje tipa haarp, sasvim svejedno, čovjek vjeruje u što želi.


Karakter osobe s vjerovanjem nema nikakve veze.

Sad u što netko vjeruje, mislim da je individualno.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:20   #4
Fakat, ni ne vjerujem doktorima i političarima, a naročito ne advokatima
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:54   #5
Vjerujem u praksu zavjere. Očigledna je ako ljudi počnu istraživati.
Ne vjerujem da je to psihološki problem.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 18:07   #6
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Na što točno misliš?

- Ovisno u što vjeruje - koju tematsku zavjeru ? - jesu li oni što vjeruju u svemirce bolji/gori od onih što vjeruju u masone, haarp, chemtrailse, vještice, isusa... stavi dalje koga hoćeš.

- ili to što netko uopće vjeruje u teorije zavjere pa mu sad treba zalijepiti etiketu u stilu "isusek isusek on vjeruje u iluminate, mora da je ponorel"

- kakve veze ima karakter i nečije vjerovanje?


Jeli neko glup/poseban jer je jehovin svjedok, katolik, protestant, musliman, rastafarijanac ili budist?

Večina ljudi na svjetu vjeruju u nešto, postoje različite tematske priče.
Mali broj je "potpunih nevjernika", odnosno onih koji ne žive po načelima da treba u nešto vjerovati. Sad vjeruje li netko u nekog od zastupljenijih religijskih likova ili pak u nove ideje tipa haarp, sasvim svejedno, čovjek vjeruje u što želi.


Karakter osobe s vjerovanjem nema nikakve veze.

Sad u što netko vjeruje, mislim da je individualno.


Pa mislim uopšteno na odnos čovejak prema teorijama zavjere.Ja iskreno smatram da vjerovanje ili nevjerovanje u neku vrstu teorije zavjere, može pokazati elemente nečijeg karaktera, ili nekih životnih događanja.

Npr. ljudi koji vjeruju u maltene sve teorije zavjere koje im razni likovi serviraju (od ljudi guštera, preko čudesnih izlečenje sve do nzm 11 septembra).
Ili npr. suprotni slučajevi, koji proizvaju glupim one koji vjeruju u bilo koju teoriju zavjere i slično.

Pa i pojedinačno gledano o teorijama zavjere moglo bi se reći da mogu ukazati na neke elemente.Npr neko ko se opekao od strane doktora ili lijekova će lako gutati u budućnosti svaku teoriju zavjere vezanu za framceutsku famiju (bila tačna ili ne).Neki npr. prosječni Iračanin koji je stradao od američkih napada, će lako gutati svaku teoriju zavjerevezanu za ciu , Amerikacne itd.

SUštinski gledano, po meni problem sa teorijama zavjere, uopšteno gledano je što se od strane ljudi teško razlikuju pojmovi od uradili bi vs uradi li su, odnosno nije problem morala nego motiva, cilja, mogućnosti, rizika i sl.

Npr.sletanje AMerikanaca na Mjesec ili 11 septembar.Niko ne spori sa moralnog aspekta da bi moćnici to uradili radi zarade, održavanja vlasti , novca i slično.Ali ako postoji mogućnost da se to uradi , ne znači da se i uradilo.Ali dns se od svega pravi teorija zavjere.Dovoljno je samo da ima neki sumnjiv detalj u priči i da analogno u odnosu na neke slične aspekte se može zaključiit da bi se to uradilo i da se to od strane određenih ljudi prihvati kao sušta istina.
Problem je uvjek u praktičnim činjenicama, ali to je teško dokazati, tako da čovjeku ostaje samo da vjeruje ili ne vjeruje u skladu sa svojim osjećajima (koji po meni najviše ovdje djeluju), mišljenjima i ograničenim saznanjima.



Sve u svemu , ovo pitanje je dosta danas akutelno, i ako malo bolje pogledamo oko sebe, koncept zavjere imamo i u svakodnevnom životu i sceni.Pođimo samo od likalnih izobra, gdje se praktično gađaju svakakim zavjerama i slicno.Samo što ovo likalno možemo lakše provjeriti a globalno teže.

Stalno smo od medija bobmardovani raznim zavjerama na političkoj, ekonomskoj i društvenoj sceni.To nam se u glavu uvlači.PRaktično da čovjeku se prosječnom ne da mogućnost normlano ni da razmisli.Paradoksalno imam osjećaj da današnji prosječni pojedinac je više u zabludi i manje objektivno zna šta se dešava na globalnoj-regionalnoj sceni , nego njegov predak iako su mu mogućnosti informisanja bile manje.
imanuel kant 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:35   #7
Quote:
imanuel kant 1 kaže: Pogledaj post
Pa mislim uopšteno na odnos čovejak prema teorijama zavjere.
To je za filozofiranje o ljudskim vjerovanjima, nema karakter veze s tim.


Karakter osobe je ovo: https://velikirecnik.com/2016/09/14/karakter/
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:43   #8
Quote:
imanuel kant 1 kaže: Pogledaj post
Stalno smo od medija bobmardovani raznim zavjerama na političkoj, ekonomskoj i društvenoj sceni.To nam se u glavu uvlači.PRaktično da čovjeku se prosječnom ne da mogućnost normlano ni da razmisli.Paradoksalno imam osjećaj da današnji prosječni pojedinac je više u zabludi i manje objektivno zna šta se dešava na globalnoj-regionalnoj sceni , nego njegov predak iako su mu mogućnosti informisanja bile manje.
A to je boljka sadašnjice. Svako priča što hoće, a svi bome pričaju i sad znaš svačije mišljenje.

E da, znaš onu:
-Mišljenje ti je ko' prkno, svak' ga ima.

Sad kome što vjerovat... Individualno je.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:17   #9
Znam jednog lika vjerovo je u cakre,energije i tako te stvari i kad je to reko psihijatru ovaj ga je zabetoniro leponexima kao da mu bude bolje..vjerujem da isto tako nekom psihijatru pocnes pricat malo vise o teorijama zavjera isto bi proso jer to su za njih teske deluzije koje nevode nicem dobrom..
__________________
The machinery is too much for me..
Stonerlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:31   #10
Quote:
imanuel kant 1 kaže: Pogledaj post
Svjedoci smo velikog broja teorija zavjera u današnje vrijeme.Uvjek ih je bilo, dns najviše, zbog masovnih sredstava komunikacije, pa se lakše šire, ljudi se lakše povezuju itd.

Ono što me interesuje je lično mišljenje forumaša na ovom topicu o teorijama zavjere i kakav je vaš odnos prema njima?Smatrate li da bi se na osnovu odnosa nekog čovjeka prema teorijama zavjere, moglo zaključiti ponešto i o njegovom karakteru?

Komplekso pitanje, budući da su teorije zavjera prilično raznolike. Zapravo, taj je termin smišljen kako bi se u isti koš utrpale krajnje blesave halucinacije kao i legitimno razotkrivanje zakulisnih aktivnosti različitih ekonomskih i političkih organizacija.

Prenosim s PZ-a:

Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
David Icke nije vrijedan spomena na ovom PDF-u, ali ipak ću ga spomenuti iz jednog zanimljivog razloga:

https://www.24sata.hr/lifestyle/besp...ristimo-527893

razlog zašto ga uopće spominjem je slijedeći - ta kreatura uopće nije nikakav teoretičar zavjera nego zamagljivač stvarnih zavjera. Sustavno radi na tome da sam sebe izvrne ruglu i da kod svakog razumnog čovjeka s barem 3 razreda škole obezvrijedi sve što govori i sve što napiše. reptili, svemirci, truć-srać.

U čemu je problem? U tome što kod ljudi izaziva gnušanje pa i stvari koje (možda) zaista jesu istinite, a tiču se političkih urota, također izvrće na ruglo. Icke je vrhunski prevarant, ali ako ikome služi (po meni sasvim namjerno), služi onima koje bi netko ozbiljniji razotkrio. Kad netko iz npr. američke obavještajne zajednice popizdi pa objavi stvari koje nisu za objavljivanje - ako o tome piše i David Icke (a piše), onda tema postane bezvrijedna i predmet sprdnje - "Hej, NSA je financirala svrgavanje vlade u svinjojebistanu, ali hej - to je sve pod kontrolom engleske kraljice koja je reptil".

Dakle, Icke je vrhunski zamagljivač, a nipošto luđak. I ne treba ga se kloniti zato što piše nebuloze, nego zato što zamagljuje stvarne "teorije zavjere". Da je on bio aktivan u vrijeme Nixona, možda ne bi ni bilo afere watergate

No, to je samo moje mišljenje, a znamo da svatko ima šupak i mišljenje.
S navedenim se slažem od riječi do riječi, iako nemam pojma što to govori o mom karakteru.

Quote:
Stonerlord kaže: Pogledaj post
Znam jednog lika vjerovo je u cakre,energije i tako te stvari i kad je to reko psihijatru ovaj ga je zabetoniro leponexima kao da mu bude bolje..vjerujem da isto tako nekom psihijatru pocnes pricat malo vise o teorijama zavjera isto bi proso jer to su za njih teske deluzije koje nevode nicem dobrom..
To je problem tog konkretnog psihijatra. O čakrama je pisala i psihoanalitičarka Anodea Judith, o šamanizmu psiholog Alberto Villondo te bračna i obiteljska terapeutkinja Sandra Ingerman. Koliko znam, nitko od njih nije na leponexu.
__________________
#HoldMyRakija

Zadnje uređivanje Leteća : 25.09.2017. at 14:45.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:14   #11
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To je problem tog konkretnog psihijatra. O čakrama je pisala i psihoanalitičarka Anodea Judith, o šamanizmu psiholog Alberto Villondo te bračna i obiteljska terapeutkinja Sandra Ingerman. Koliko znam, nitko od njih nije na leponexu.
Ako si fah idiot koji ne zna u stvari ništa o svijetu i životu, tada ti ne preostaje drugo nego da opravdaš svoje uhljebljivanje na način da drogiraš ljude.
Naravno, sve se u životu može svesti na kruti materijalizam, pretvarati se da znamo nešto o ljudskom umu i 'liječiti' ga umjetnim otrovima, a da uopće pritom pojma nemamo što radimo, no navodno, to je 'znanost'.
Bilo koje vjerovanje da je život išta više doli kemijskog procesa nastalog iz nečega apsolutno mrtvog je premisa cijele filozofije svakog konvencionalnog mediokriteta zapadne 'civilizacije', pa radio on u NASA-i ili na baušteli, no budala bez sposobnosti logičkog zaključivanja i otvorenog uma jednostavno ostaje budala.

A što se tiče Ickea, ja u stvari mislim da je on samo teška budaletina s prebujnom maštom koji i neke potencijalno moguće stvari pretvori u totalnu parodiju svojim reptilima i sličnim pizdarijama.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:20   #12
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Naravno, sve se u životu može svesti na kruti materijalizam, pretvarati se da znamo nešto o ljudskom umu i 'liječiti' ga umjetnim otrovima, a da uopće pritom pojma nemamo što radimo, no navodno, to je 'znanost'.
Nije to znanost. To je zavjera.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:23   #13
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nije to znanost. To je zavjera.
Pa naravno da nije znanost.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:33   #14
Ajd nećemo dalje o tome da opet ne posiviš.

Inače, proučavanje teorija zavjera jedan je od mojih nastranih hobija. Reptili, denziteti, tajni projekti CIA-e, sva ta sranja. Čitam te stvari kad sam u laganoj depri, nakon par sati čitanja tih svinjarija padnem skroz na dno pa nakon toga stvari mogu ići samo nabolje. To ti je kao kad ujutro progutaš živu žabu - možeš biti prilično siguran da ti se cijeli dan neće dogoditi ništa gore.

Uvijek nekako dođem do toga da iza svake razvikane zavjere stoji neka krajnje banalna svinjarija. Ickea sam gledala kad je bio na našoj telki, prije nego što smo ušli u EU. Prvih pola sata je sasvim suvislo obrazlagao kako ćemo tamo ispušiti kitu jer će nas zatrpati svojim besmislenim zakonima i drugom papirologijom. A onda ga je u jednom trenutku nešto prehitilo pa je počeo laprdati o gušterima.

Nakon toga prosječni gledatelj izvlači sljedeći zaključak - onaj tko nije za EU je debil koji ganja guštere pa zato ajmo svi u Europu kao guske u maglu. Chemtrailsi imaju sličnu priču: avioni ispuštaju kerozin u atmosferu iz nekih tehničkih razloga. Što je prilično fuj samo po sebi i vjerojatno bi se dalo nekako korigirati ali bi to bilo prilično skupo. O tome nitko ne priča jer svi drve o chemtrailsima koji su teška bedastoća.

Zapravo, mislim da sam teoretičar meta-zavjera.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:35   #15
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To je problem tog konkretnog psihijatra. O čakrama je pisala i psihoanalitičarka Anodea Judith, o šamanizmu psiholog Alberto Villondo te bračna i obiteljska terapeutkinja Sandra Ingerman. Koliko znam, nitko od njih nije na leponexu.
Vise je kod nas zadrtih psihijatra nego sta mislis,kad ides pricat tako nesto psihijatru kao vec etiketirani pacijent on samo trazi sta nevalja jer te gleda kao pacijenta a ne nekog normalnog i jos ako naletis na neku budalu moze te ubit tabletama samo zbog neke price koju je krivo svatio..
__________________
The machinery is too much for me..
Stonerlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:46   #16
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ajd nećemo dalje o tome da opet ne posiviš.

Inače, proučavanje teorija zavjera jedan je od mojih nastranih hobija. Reptili, denziteti, tajni projekti CIA-e, sva ta sranja. Čitam te stvari kad sam u laganoj depri, nakon par sati čitanja tih svinjarija padnem skroz na dno pa nakon toga stvari mogu ići samo nabolje. To ti je kao kad ujutro progutaš živu žabu - možeš biti prilično siguran da ti se cijeli dan neće dogoditi ništa gore.

Uvijek nekako dođem do toga da iza svake razvikane zavjere stoji neka krajnje banalna svinjarija. Ickea sam gledala kad je bio na našoj telki, prije nego što smo ušli u EU. Prvih pola sata je sasvim suvislo obrazlagao kako ćemo tamo ispušiti kitu jer će nas zatrpati svojim besmislenim zakonima i drugom papirologijom. A onda ga je u jednom trenutku nešto prehitilo pa je počeo laprdati o gušterima.

Nakon toga prosječni gledatelj izvlači sljedeći zaključak - onaj tko nije za EU je debil koji ganja guštere pa zato ajmo svi u Europu kao guske u maglu. Chemtrailsi imaju sličnu priču: avioni ispuštaju kerozin u atmosferu iz nekih tehničkih razloga. Što je prilično fuj samo po sebi i vjerojatno bi se dalo nekako korigirati ali bi to bilo prilično skupo. O tome nitko ne priča jer svi drve o chemtrailsima koji su teška bedastoća.

Zapravo, mislim da sam teoretičar meta-zavjera.
Tebi treba prepisati malo xanaxa, eglonyla, seroxata, fevarina, arsena i cijanida

Mene recimo fasciniraju vanzemaljci i bilo je već dosta samita koji se mogu naći na youtubeu sa desetinama, ako ne već i stotinama raznih ex i sadašnjih vladinih, NASA-inih, vojnih i inih dužnosnika i zaposlenika koji su na ovaj ili onaj način bili svjedoci postojanja i posjeta vanzemaljaca. I onda gledaš to i pitaš se tko je tu lud jer sve djeluje nekako šizofreno... ne znaš da li svi ti ljudi samo seru kvake ili uistinu ono wtf... primjer:
https://www.youtube.com/watch?v=4jssSCIShA0

i to sve recimo kao da se te konferencije nisu dogodile jer se o tome ne piše, ne čuje, ništa... priče o snimkama i zamućenja baza na mjesecu... priče o srušenim tanjurima... priče o suradnji s vanzemaljcima.... priče o eskadrilama neidentificiranih letjelica... i to sve priče od navodno ljudi koji pričaju iz prve ruke o svemu tome.

Suzdržao bih se od zaključaka.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:52   #17
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Tebi treba prepisati malo xanaxa, eglonyla, seroxata, fevarina, arsena i cijanida

Mene recimo fasciniraju vanzemaljci i bilo je već dosta samita koji se mogu naći na youtubeu sa desetinama, ako ne već i stotinama raznih ex i sadašnjih vladinih, NASA-inih, vojnih i inih dužnosnika i zaposlenika koji su na ovaj ili onaj način bili svjedoci postojanja i posjeta vanzemaljaca. I onda gledaš to i pitaš se tko je tu lud jer sve djeluje nekako šizofreno... ne znaš da li svi ti ljudi samo seru kvake ili uistinu ono wtf... primjer:
https://www.youtube.com/watch?v=4jssSCIShA0

i to sve recimo kao da se te konferencije nisu dogodile jer se o tome ne piše, ne čuje, ništa... priče o snimkama i zamućenja baza na mjesecu... priče o srušenim tanjurima... priče o suradnji s vanzemaljcima.... priče o eskadrilama neidentificiranih letjelica... i to sve priče od navodno ljudi koji pričaju iz prve ruke o svemu tome.

Suzdržao bih se od zaključaka.
To me je furalo krajem stoljeća. Tada je Clinton navodno najavio da će potkraj mandata otvoriti za javnost sve tajne dosjee o izvanzemaljcima. I sa zanimanjem sam pratila kad su sjeckali onaj luftmadrac u Roswellu. I kod frizerke sam nosila sliku Dane Scully da me ošiša tak.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:54   #18
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To me je furalo krajem stoljeća. Tada je Clinton navodno najavio da će potkraj mandata otvoriti za javnost sve tajne dosjee o izvanzemaljcima. I sa zanimanjem sam pratila kad su sjeckali onaj luftmadrac u Roswellu. I kod frizerke sam nosila sliku Dane Scully da me ošiša tak.
A meni jednom rekao jedan da sličim Mulderu
Naravno da ne sličim... zgodniji sam
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:07   #19
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
A meni jednom rekao jedan da sličim Mulderu
Naravno da ne sličim... zgodniji sam
You want to believe.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:30   #20
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
You want to believe.
Ajmo zajedno psihijatru i reći ćemo da se zovemo Fox i Dana i istražujemo 'čudne slučajeve'.... baš me zanima kako ćemo završiti
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.