Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 19:10   #1
UFC Fight Night 113: Nelson vs. Ponzinibbio


UFC Fight Night 113: Nelson vs. Ponzinibbio (16.07.2017.)

SSE Hydro | Glasgow, Scotland

MAIN CARD (FS1, 3 p.m. ET)
Gunnar Nelson vs. Santiago Ponzinibbio
Joanne Calderwood vs. Cynthia Calvillo
Paul Felder vs. Stevie Ray
Ryan Janes vs. Jack Marshman
Paul Craig vs. Khalil Rountree
James Mulheron vs. Justin Willis

PRELIMINARY CARD (FS1, 1 p.m. ET)
Bobby Nash vs. Danny Roberts
Alexandre Pantoja vs. Neil Seery
Galore Bofando vs. Charlie Ward
Danny Henry vs. Daniel Teymur

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, noon ET)
Brett Johns vs. Albert Morales
Amanda Lemos vs. Leslie Smith

UFC Fight Night 113 lineup set in Scotland, including new Danny Henry vs. Daniel Teymur booking |
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 19:15   #2
Nakon 2 uzastopna UFC eventa prošli vikend, ovaj vikend (točnije nedjelju) nas očekuje event u Škotskoj, znači u "naše" vrijeme prijenos, a gol.hr i Nova tv će i ovaj vikend to ostvariti

Quote:
...možete gledati na portalu GOL.hr s početkom u 21 sata, uz komentatore Vladu Bobana i Igora Pokrajca. Snimku glavnog programa prikazat će se istog dana u programu Nove TV u 23.45.
UFC Fight Night 113: Nelson i Ponzinibbio predvode spektakl u Glasgowu - Gol.hr

Misli se na prijenos glavnog programa koji ima 6 borbi.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 19:47   #3
Remme što si se prebacio na ovaj forum i pokušavaš oživit pdf borilačke sportove?

Po meni je onaj drugi ipak bolji, ažurniji i aktivniji što se MMA tiče
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:46   #4
Hehe, a malo tamo, malo ovdje zao mi je ovdje sto ljudi pisu sve u jednu temu, pa je to malo tesko za pratiti pored toliko priredbi. A i tamo se u zadnje vrijeme slabo pise pa cu probati biti i tamo i ovdje
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 23:00   #5
Neznam koji je plan UFC-a s Nelsonom.

Ocekivao sam jacu borbu nakon zadnje pobjede nad Joubanom. Ovo bas nema smisla.

Btw Reem, sam ti pisi, gust je procitat temu, a i treba malo poticaja da se krene pisati
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 13:16   #6
Ne kuzin ovu borbu, Nelsonu triba dat nekog sta je vise u ranku od njega i stavit ga na PPV. Prakticki sve borbe zavrsava i atraktivan je za gledat.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:53   #7
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Neznam koji je plan UFC-a s Nelsonom.

Ocekivao sam jacu borbu nakon zadnje pobjede nad Joubanom. Ovo bas nema smisla.
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Ne kuzin ovu borbu, Nelsonu triba dat nekog sta je vise u ranku od njega i stavit ga na PPV. Prakticki sve borbe zavrsava i atraktivan je za gledat.
Ja sam isto mislio da će Nelson dobiti jaču borbu, pogotovo nakon zadnjih predstava. Ono protiv Joubana je bilo brutalno Naravno, Ponzinibbia ne treba podcijeniti, čovjek ima 4 povezane pobjede, samo 3 poraza dosada od 27 borbi. Ali slažem se u konačnici, trebalo je biti jači protivnik Nelsonu za main event.

Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Btw Reem, sam ti pisi, gust je procitat temu, a i treba malo poticaja da se krene pisati
Naravno, i da bude samo par komentara, nema veze bitno da se nešto piše, a možda i ljudi počnu navraćati po temama, tko zna.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:18   #8
Hardy je napravio analizu za ovaj event:

Fight Night Glasgow: UFC Breakdown

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:31   #9
Fight Night Glasgow: Media Day Faceoffs

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:39   #10
Nelson mi uvik nekako maleno izgleda, kod da ima 10 kila manje od protivnika
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 17:41   #11
Nelson je jedan od rijetkih boraca koji se bori u svojoj, prirodnoj kategoriji. Ne skida puno kilograma (mozda svega 2-3 kg). Pogledao onu analizu Hardya, covjek bas zna nabrijati na mec.

Zanimljivost je da Nelson nije nikada nokautiran, a Ponzinibio nikada izgubio zahvatom. Ponzinibio ima dobru obranu od rusenja, dok je recimo Nelson evoluirao u stand-upu. Iako je zadnji mec zavrsio zahvatom protiv Joubana, tome su prethodile sjajne rucne tehnike, cak se mislilo u tom trenutku da ce i biti KO. Ako se ne varam, jedini sub te veceri..
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:54   #12
Koliko ja znan, Nelson je uvik ima dobar standup, ima crni pojas u karateu koji trenira od malena. Samo sta mu je dzija brutalna pa tako zavrsava ljude.

Eto, on je prvi koji ne skida kile i nije da mu steti. Makar bi mu ja jos koji kil nabacija
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 22:44   #13
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znan, Nelson je uvik ima dobar standup, ima crni pojas u karateu koji trenira od malena.
Nisam znao za ovo mislio sam da mu je samo parter specijalnost, znam otprije da ima crni pojas u bjj-u pod Renzom.

Podsjeća me dosta na Fedora, ta hladnokrvnost, ali i kad pobijedi nema one proslave pobjede, penjanja po kavezu i slično, isti prije meča i poslije
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 10:03   #14
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Nisam znao za ovo
Je, nije ko Maia da je standup naucija samo da moze ic u parter. Makar ga koristi na slican nacin.
Mislin da je jos nesto trenira, nisan siguran. Al ima dosta neobican standup.

Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
mislio sam da mu je samo parter specijalnost, znam otprije da ima crni pojas u bjj-u pod Renzom.
Da, i to je vrhunski black belt na svjetskoj razini (ko dosta njih od Renza). Onda mosh mislit koja je Maia razina kad ga onako izdominira.

Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Podsjeća me dosta na Fedora, ta hladnokrvnost, ali i kad pobijedi nema one proslave pobjede, penjanja po kavezu i slično, isti prije meča i poslije
Je, to mi se i svidja kod njega. Cold blood killer.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:33   #15
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Da, i to je vrhunski black belt na svjetskoj razini (ko dosta njih od Renza). Onda mosh mislit koja je Maia razina kad ga onako izdominira.
Istina, puno ima tih crnih pojaseva bjj u UFC-u, a opet ima majstora koji su nekoliko nivoa iznad njih - Maia, Jacare, Werdum.. najbolji primjeri

Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Je, to mi se i svidja kod njega. Cold blood killer.
I Mousasi me malo podsjeća po tom pitanju

Pročitao sam da dosta ljudi smatraju da bi borba večeri mogla biti:


Stevie Ray (21-6-0) vs. Paul Felder (13-3-0)
Laka kategorija (70 kg)

Ako ne bude previše taktiziranja i budu obojica na svom nivou, zašto ne, može biti lako FOTN. Ray je ostvario veliku pobjedu prošli put protiv Lauzona, divim mu se koliko je laktova tad preživio u toj 1-oj rundi. Ja sam čak imao Lauzona kao pobjednika tada (ili najmanje draw). 2 suca su u toj borbi Rayu dala 3.rundu 10-8.

Felder je ubitačan s laktovima u stojci, ali u zadnje vrijeme je bio u maloj krizi, u prošloj borbi protiv Riccia se vratio.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:49   #16
Službeno vaganje je obavljeno, nažalost JoJo došla preteška, 2 poundsa iznad limita.

Rezultati vaganja:

MAIN CARD (FS1, 3 p.m. ET)
Gunnar Nelson (170) vs. Santiago Ponzinibbio (171)
Joanne Calderwood (118)* vs. Cynthia Calvillo (116)
Paul Felder (154) vs. Stevie Ray (155)
Ryan Janes (185) vs. Jack Marshman (185)
Paul Craig (204) vs. Khalil Rountree (203)
James Mulheron (240) vs. Justin Willis (264)

PRELIMINARY CARD (FS1, 1 p.m. ET)
Bobby Nash (170) vs. Danny Roberts (170)
Alexandre Pantoja (125) vs. Neil Seery (125)
Galore Bofando (170) vs. Charlie Ward (169)
Danny Henry (155) vs. Daniel Teymur (155)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, noon ET)
Brett Johns (135) vs. Albert Morales (134)
Amanda Lemos (134) vs. Leslie Smith (135)

* – Missed weight; bout continues as a catchweight affair with Calderwood fined 20 percent of her purse, which goes to Calvillo

UFC Fight Night 113 early weigh-in results: Joanne Calderwood comes in heavy |

-
-

Prijenos vaganja (neslužbenog, koji je više sad za show) je u 18h po našem vremenu na:

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 10:21   #17
Mene najvise zanima ko pobjedjuje u dvoboju stilova - grapleri (Gunnar i Cyntia) VS strikeri (Santiago i Joanne)


Ja san naravno za graplere.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:25   #18
Ja navijam za JoJo i Nelsona, ali opet me zanima ta Cynthia, da li je taj hype oko nje lažan ili ne. Svakako JoJo dosad najteži ispit u kratkoj karijeri.

Dobro je večer počela, Leslie by tko :klap: Leslie mi baš draga borkinja, neustrašiva. Inače, event je počeo u 18h.

edit: Johns - Morales = ne pretjerano zanimljiva borba, svaka runda praktički na istu foru, malo stojke i Johns seli u parter, Morales potpuno bespomoćan.

edit 2: koja luuuuda borba Henrya i Teymura znam da ima još dosta borbi do kraja, ali ovo mora biti FOTN, teško da će netko ovo nadmašiti

Svaka čast Teymuru, ali Henry koliko udaraca može primiti i kako se samo vratio u meč, zaista se nisu štedjeli. Treba zapamtiti ovo ime - Danny Henry. Teymur prvi poraz karijere..

edit 3: koji KO Bofandoa ovo je bio kao neki slam, čim je Ward udario u parter glavom bio je praktički gotov. Ovo je ono nepisano pravilo za ovakve manje evente gdje možda nisu naj imena, ali sjajne borbe i završnice, barem dosad.

Zadnje uređivanje ReemCP : 16.07.2017. at 19:47.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 20:21   #19
Ne da mi forum da više editiram.

Bravo Pantoja, uspio završiti veterana Seerya. Ima i dosta dobar muay thai klinč.

edit: Roberts vidjelo se u drugoj rundi da ovo ne ide do odluke, točno plasirao udarac u bradu i koji "čekić" na parteru i kraj. Čak mislim da je Nash uzeo 1 rundu, ovo mu je sad drugi KO poraz zaredom.

edit 2:
rezultati uvodnog dijela -

Danny Roberts def. Bobby Nash via knockout (punches) – Round 2, 3:59
Alexandre Pantoja def. Neil Seery via submission (rear-naked choke) – Round 3, 2:31
Galore Bofando def. Charlie Ward via knockout (punches) – Round 1, 2:10
Danny Henry def. Daniel Teymur via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-26)
Brett Johns def. Albert Morales via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-25)
Leslie Smith def. Amanda Lemos via TKO (punches) – Round 2, 2:53

Od 6 borbi, čak 4 prekida. Samo 2 odluke, ali ova borba Henrya i Teymura zaista zakon.

edit 3: počeo prijenos glavnog na - http://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika...---482355.html

edit 4: Willis na odluku, možda i najlošija borba dosad..

Zadnje uređivanje ReemCP : 16.07.2017. at 21:35.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:54   #20
(opet isteklo vrijeme za editiranje)

Bome ga je Khalil složio ovo je bilo skoro sa zvonom, u zadnjim sekundama runde. Možda je sudac trebao prije prekinut, ali ok. Nisu se baš voljeli prije borbe, a ovo kako ga je Khalil posmatrao nakon nokauta bit će ovdje zayebano za odredit izvedbe večeri.

Kevin Lee in the house

edit: Janes - Marshman, solidna borba, pomalo neizvjesna do samog kraja. Ali kao da nijedan nije htio preuzeti veći rizik. Uff, ne bih se ovdje složio možda sa odlukom. Mislio sam da je Janes bio nešto bolji.

edit 2: koje koljeno i laktovi Feldera, brutalna završnica sudac kasni sa prekidom po meni. Felder zasigurno dobiva bonus za izvedbu. Ja bih nakon ovoga ostao najmanje 6 mjeseci u komi, Ray je već na nogama.

Zadnje uređivanje ReemCP : 16.07.2017. at 22:50.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.