Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 23:31   #21
Cynthia je upisala veliku pobjedu zaista svaka čast, izgleda da je real deal. Ovo joj je bila čak 4. borba ove godine, a tek je srpanj. Navijao sam za JoJo, ali mislim da je ok odluka. Čak na kraju 1. i 3. runde je zvono spasilo da ne dođe do suba. Cynthia je još jedna Danina mezimica, vidjet ćemo dokud može dogurati.

edit: u yeeeboteee, ovo nisam očekivao ideš Ponizinibio. I Nelsona se može nokautirati. Ne znam je li se itko nadao ovakvom ishodu. Koja luuuda večer, baš dobar event.

edit 2: ako slučajno netko želi gledati uživo post-fight press konferenciju, stavit ću ovdje link:


Zadnje uređivanje ReemCP : 16.07.2017. at 23:49.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 00:45   #22
Bonusi (50 tisuća dolara):

Borba večeri: Danny Henry vs. Daniel Teymur
Izvedbe večeri: Paul Felder i Santiago Ponzinibbio

Rezultati:

Santiago Ponzinibbio def. Gunnar Nelson via knockout (punches) – Round 1, 1:22
Cynthia Calvillo def. Joanne Calderwood via unanimous decision (30-27, 30-27, 29-28)
Paul Felder def. Stevie Ray via knockout (strikes) – Round 1, 3:57
Jack Marshman def. Ryan Janes via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-28)
Khalil Rountree def. Paul Craig via knockout (punches) – Round 1, 4:56
Justin Willis def. James Mulheron via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27)

Danny Roberts def. Bobby Nash via knockout (punches) – Round 2, 3:59
Alexandre Pantoja def. Neil Seery via submission (rear-naked choke) – Round 3, 2:31
Galore Bofando def. Charlie Ward via knockout (punches) – Round 1, 2:10
Danny Henry def. Daniel Teymur via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-26)
Brett Johns def. Albert Morales via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-25)
Leslie Smith def. Amanda Lemos via TKO (punches) – Round 2, 2:53

UFC Fight Night 113 results: Santiago Ponzinibbio stuns Gunnar Nelson with first-round KO |

-
-

edit:




Zadnje uređivanje ReemCP : 17.07.2017. at 01:15.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 09:54   #23
Cynthia je odradila vrhunsku borbu, nevjerovatno koje kretanje i brzinu ima, jednostavno Jojo nije imala sanse u standupu, a kad je doslo do rusenja vidilo se kako je Cynthia dobra, skoro 2 prekida. Sve u svemu, impresivno

Gunnar je pocea odlicno (nevjerovatna brzina ), nakon prvog udarca san mislija da ce biti tipicna Gunnarova borba, medjutim jedan udarac mijenja cilu borbu. Gunnar je nesto govorija da je dobija eye poke u prvom udarcu i da je triba prekinit borbu jer nije vidija dobro, ali nije jer je mislija da je Santiago uzdrman i da ga moze zavrsit. Eto kako u MMA-u jedan mali detalj odluci.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:30   #24
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Cynthia je odradila vrhunsku borbu, nevjerovatno koje kretanje i brzinu ima, jednostavno Jojo nije imala sanse u standupu, a kad je doslo do rusenja vidilo se kako je Cynthia dobra, skoro 2 prekida. Sve u svemu, impresivno
Odradila je točno borbu kakvu je trebala protiv opasne borkinje kakva je JoJo. U odličnom je teamu (Alpha Male) tako da će sigurno konstantno napredovati. Fali joj iskustva, jer pitanje je što bi bilo da se na takedowne odlučila ranije u borbi, vidjeli smo da je uvijek na kraju falilo par sekundi da dođe do suba. Baš me zanima njezina sljedeća protivnica koja će biti.

Ja bi joj sad dao Esparzu.

Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Gunnar je pocea odlicno (nevjerovatna brzina ), nakon prvog udarca san mislija da ce biti tipicna Gunnarova borba, medjutim jedan udarac mijenja cilu borbu. Gunnar je nesto govorija da je dobija eye poke u prvom udarcu i da je triba prekinit borbu jer nije vidija dobro, ali nije jer je mislija da je Santiago uzdrman i da ga moze zavrsit. Eto kako u MMA-u jedan mali detalj odluci.
Moram priznati da nisam primjetio eye poke u borbi, gledao sam ponovno nakon prijenosa na gol.hr, odmah snimku i na Novoj ako je bilo tako, onda si je sam kriv, trebao je sugerirati sucu ili slično. Teško je sad i nezahvalno tražiti isprike, ali Gunnar je baš dostojanstveno podnio poraz i dođe ti ga žao, ali što ćeš. Vratit će se on.

Ponzinibbio 5 pobjeda sad zaredom, vidim malo na stranim forumima da navijaju da nek Ponzinibbio ide sad na pobjednika Kabuoj/Lawler
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:18   #25
https://www.youtube.com/watch?v=nrrAbjNbF7I&t=0s





Ne bi isa usiroko, al prvi slucaj pokazuje ocit eye poke.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:51   #26
Da, ovo malo ruzno izgleda. Na prvu mi izgleda da je slucajno jer skrene ruka lako kad naidje na blok no onaj koji udara nema sto drzati ispruzene prste. Osim sto je zabranjeno nema ni smisla udarati tako, osim ako se zeli bas protivniku u oko zabiti taj prst.
Malo sumnjivo, trebalo bi potraziti po borbama da li se to Ponzinibbiu cesto dogadja.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:03   #27
Izgleda prljavo. Ali jebi ga, sad je kasno.
Ovo je definitivno nesto sta bi se tribalo brutalnije kaznjavat, jer, osim sta borbu moze usmjeriti u potpuno drugom smjeru, moze coviku "izbit" oko.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:26   #28
Hvala na videu, nisam to vidio nakon 2x gledanja borbe ne znam što reći sad, ovo baca sad mrlju na tu pobjedu Ponzinibbija. Još mi čudno da se Gunnar žalio, jer to je zadnja osoba koja će tražiti nekakve izlike ili izgovore za poraz.

Možda bi naj fer bilo napraviti rematch..
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 10:48   #29
Prosla baba sa kolacima

Triba se zalit za vrime borbe, tija je iskoristit situaciju, ali je na kraju ispalo gore po njega. Rematch nije nitko u interesu. U svakom slucaju mislin da UFC nece gledat tako lose na ovaj njegov poraz i da ce mu sljedeceg protivnika dat nekog iznad njega.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 11:01   #30
A i to sto kazes. Samo eto steta sto je ovako na kraju ispalo nakon atraktivnog eventa.

Zao mi sto Bofando nije dobio bonus, ono se rijetko kad vidja, ako cemo ikad i vidjet nesto slicno.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:07   #31
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
A i to sto kazes. Samo eto steta sto je ovako na kraju ispalo nakon atraktivnog eventa.

Zao mi sto Bofando nije dobio bonus, ono se rijetko kad vidja, ako cemo ikad i vidjet nesto slicno.
koji je skill u tome? tip je slučajno maznuo glavom i sam sebe nokautirao
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:58   #32
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
koji je skill u tome? tip je slučajno maznuo glavom i sam sebe nokautirao
Skill? Kakve to veze ima? Neka vrsta judo bacanja, slama. I nije Ward sam sebe nokautirao, već ga Bofando bacio. Možda najpoznatiji primjer borca koji sam sebe nokautira glavom u parter je primjer borbe Mark Kerra i Yamamotoa.

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 16:12   #33
Nije neko lipo i cisto bacanje, al lipo mu je uvalija kukove. Ko je radija judo bacanja zna kako je kad te neko zalipi sa pola snage.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 17:53   #34
Nije bilo cisto, ali efikasno Meni je bilo atraktivno.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:08   #35
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Skill? Kakve to veze ima? Neka vrsta judo bacanja, slama. I nije Ward sam sebe nokautirao, već ga Bofando bacio. Možda najpoznatiji primjer borca koji sam sebe nokautira glavom u parter je primjer borbe Mark Kerra i Yamamotoa.

ma krivo sam se izrazio, je, ovaj ga je bacio, ali nije to sad bila ne znam kakva tehnika (meni kao laiku koji nikad nije nikog udario) da bi dobila potez večeri. nokaut kao posljedica te tehnike je bila slučajnost, na to sam mislio
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:45   #36
Razumijem te Sahta, nije bilo tehnicki izvedeno, vise je to bilo otresanje protivnika sa sebe i tako je ispalo na kraju. Ali za bonus da bi se dobio, ne treba za prekid (o kojem pricamo) biti skolski izveden ovo je ovako ispalo. Puno u borbama vidimo klincanja uz kavez, pa mijenjanje pozicija, ali jako je rijetko vidit ovako nesto pa makar i tehnicki nedotjerano.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.