Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 16:13   #41
Albu*
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 19:08   #42
Po staredownu Manuwa - Volkan ocekujen da ce bit borba veceri i da nece docekat drugu rundu.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 19:20   #43
Lawler vjerovatno nece imat volje uc u oktagon.
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 21:03   #44
Jel moze netko reci neki stabilan link za nocasnji ufc?
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:08   #45
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
Jel moze netko reci neki stabilan link za nocasnji ufc?
Gol.hr prenosi main card koji počinje u 4h. Ako želi kvalitetan stream za prelimse, posjeti reddit jer tamo imaš uvijek zasebnu temu na forumu gdje se objavljuju streamovi. Prva borba počinje u 0:30.
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:12   #46
Quote:
RodneyTrotter kaže: Pogledaj post
Poslastica 2017. godine. Pivica se već hladi u frižideru..
Jel možda Bud Light šalim se

Quote:
RodneyTrotter kaže: Pogledaj post
..a za Woodleya mi se čini da stilski ne paše Demianu. Ima odličan stand up i ono što je još bitnije fantastičan takedown defense.
Izvrsno napisano, to su 2 velika faktora s kojim će se Maia suočiti noćas. Ako uspije drugi faktor rješiti uspješno (ostvariti rušenje), odmah će istovremeno i anulirati i prvi faktor (Woodley stand-up).

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto Lawler toliko ignorira Cerronea. Još je Cerrone rekao da su prijatelji, ne čini se baš tako haha.
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Lawler vjerovatno nece imat volje uc u oktagon.
Možda je u takvom raspoloženju zbog frenda Hughesa koji je imao onu nesreću, tko zna

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Uf, mala Alexandra Abu je dobra, vrh tijelo.
Mala mi je među top 5 od borkinja, možda i top 3 što se tiče tijela





Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Po staredownu Manuwa - Volkan ocekujen da ce bit borba veceri i da nece docekat drugu rundu.
Ako bude prekid u prvoj, onda će biti samo izvedba večeri ali borba u kojoj isto svašta može da bude.

Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
Jel moze netko reci neki stabilan link za nocasnji ufc?
Poslao ti sad poruku
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:27   #47
ja želim link također
ursusc355 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:38   #48
Quote:
ursusc355 kaže: Pogledaj post
ja želim link također
Poslao ti ovaj link sa gol.hr je dobar, ali meni je zadnji put štekalo
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:47   #49
Molim link za stream, hvala.
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:50   #50
samo u gugl:

r/mmastreams

podforum od mma reddita za streamove, imaju uvijek HD i nikada ne prekida
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:54   #51
a što se tiče gol.hr/nove, nema tog boga da slušam naše komentatore, smatram privilegijom što Rogan, Cruz i banda obavlja to. Još jako kratko ćemo slušati Rogana, ovo su mu zadnji dani i jako će mi falit. Tako da nema boga da slušam naše komentatore pored ovih bogova.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:03   #52
Quote:
SekaSis kaže: Pogledaj post
Molim link za stream, hvala.
Poslao
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
a što se tiče gol.hr/nove, nema tog boga da slušam naše komentatore, smatram privilegijom što Rogan, Cruz i banda obavlja to. Još jako kratko ćemo slušati Rogana, ovo su mu zadnji dani i jako će mi falit. Tako da nema boga da slušam naše komentatore pored ovih bogova.
Naravno, nema usporedbe među njima. Kad je ove godine Vlado Boban na jednom eventu izjavio za slamku kategoriju "strawberry" A ja volim pogledati i njih, pogotovo sutra večer na tv-u. Zelg i Poki su mi fora istina da nemamo kvalitetne komentatore za ovaj sport, a jbg. Barem možemo gledati ovaj sport na tv-u, a i lijepo vidjet kad se spominje u sportskom bloku.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:12   #53
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Poslao

Naravno, nema usporedbe među njima. Kad je ove godine Vlado Boban na jednom eventu izjavio za slamku kategoriju "strawberry" A ja volim pogledati i njih, pogotovo sutra večer na tv-u. Zelg i Poki su mi fora istina da nemamo kvalitetne komentatore za ovaj sport, a jbg. Barem možemo gledati ovaj sport na tv-u, a i lijepo vidjet kad se spominje u sportskom bloku.
haha, vlado bog.

zelg i poki su znalci i apsolutno da znaju o čemu pričaju, međutim kod njih mi jednostavno fali taj entertainment factor. jako mi se zapravo bilo teško i naviknuti kad je Goldie dobio otkaz.

al svakako podupirem što se našem narodu gura kol'ko tolko pod mainstream MMA, sjetimo se samo prije par godina, u kojem crtanom filmu bi mi usred glavnih vijesti gledali vijesti o eventovima UFC-a (osim ako Mirko nije nastupao naravno), napokon da se gura i kod nas i vidim da se sve više i više ljudi interesira.

Ipak, za nas hardcore fanove UFC nije UFC bez komentatorske ekipe koja mi čini bar 20 % eventa atmosfere, bio Stann, Rogan, Cruz, DC.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:22   #54
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
haha, vlado bog.

zelg i poki su znalci i apsolutno da znaju o čemu pričaju, međutim kod njih mi jednostavno fali taj entertainment factor. jako mi se zapravo bilo teško i naviknuti kad je Goldie dobio otkaz.
Da, fali taj faktor da te malo više nabriju na ono što gledaš dok komentiraju.

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
al svakako podupirem što se našem narodu gura kol'ko tolko pod mainstream MMA, sjetimo se samo prije par godina, u kojem crtanom filmu bi mi usred glavnih vijesti gledali vijesti o eventovima UFC-a (osim ako Mirko nije nastupao naravno), napokon da se gura i kod nas i vidim da se sve više i više ljudi interesira.
E baš sam na to i mislio, da i ti tzv. casual gledatelji vide, pa možda i drugi krenu pratiti ovaj sport. Ovako kad je besplatno i dostupno ljudima, to je pun pogodak. Ali mislim kakvi god da bili, da nema Bobana i Sladoljeva, možda teško da bi UFC i bio na Novoj, vjerujem da je to njihova zasluga. Druge sigurno briga za ovo koji rade tamo, a vjerojatno nitko ni ne prati.

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ipak, za nas hardcore fanove UFC nije UFC bez komentatorske ekipe koja mi čini bar 20 % eventa atmosfere, bio Stann, Rogan, Cruz, DC.
Aposlutno
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:24   #55
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
a što se tiče gol.hr/nove, nema tog boga da slušam naše komentatore, smatram privilegijom što Rogan, Cruz i banda obavlja to. Još jako kratko ćemo slušati Rogana, ovo su mu zadnji dani i jako će mi falit. Tako da nema boga da slušam naše komentatore pored ovih bogova.
kaj Rogan prestaje komentirat?
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:27   #56
Quote:
Mealmighty kaže: Pogledaj post
kaj Rogan prestaje komentirat?
Moram priznati da i ja nisam znao za ovo, znam da samo komentira PPV evente otkada su se eventi tijekom godina nagomilali.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:28   #57
Quote:
Mealmighty kaže: Pogledaj post
kaj Rogan prestaje komentirat?
Vrlo vjerojatno. U zadnje vrijeme je stalno flertovao s tim na svom podcastu kad su mu došli Schaub i Bryan te ga ispitivali kad i koliko će, ništa još nije službeno ali bilo je nekih izjava na podcastu. A i vidimo da je prestao komentirati veliku većinu eventova, sad samo komentira PPVove u Americi i to one dobre te da su mu u blizini.

U Brazil rijetko kad ode i na PPV. Mislim ništa nije službeno, ali takva je predodžba u zajednici po većini da se uskoro Rogan skida, po meni eventualno još jedna godina i ide u penziju.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:53   #58
Da, govorio je da ne voli više toliko putovati, pogotovo na dr. kontinent. Mislim da je to njegovo razmišljanje sve počelo kako su stigli novi vlasnici i počeli smjenjivati ljude u organizaciji.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 00:07   #59
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Da, govorio je da ne voli više toliko putovati, pogotovo na dr. kontinent. Mislim da je to njegovo razmišljanje sve počelo kako su stigli novi vlasnici i počeli smjenjivati ljude u organizaciji.
Upravo to, od tada i je sve krenulo o toj priči. A s druge strane ima i JRE koji je sve popularniji i popularniji. Vidit ćemo, ja bi htio da ostane bar na tim udarnim cardovima, ne vidim koji bi mu to bio problem. Ogroman je fan sporta tako da se nadam da će ostat na najjačim cardovima.

Još pola sata!
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 00:13   #60
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Upravo to, od tada i je sve krenulo o toj priči. A s druge strane ima i JRE koji je sve popularniji i popularniji. Vidit ćemo, ja bi htio da ostane bar na tim udarnim cardovima, ne vidim koji bi mu to bio problem. Ogroman je fan sporta tako da se nadam da će ostat na najjačim cardovima.
Primjetio sam da neke mečeve u tom showu izravno komentira, kad nije komentator na eventu. Da, bar da ostane na tim jačim cardovima, dosta dobro razumije ovaj sport, a i sam sam dosta naučio godinama ga slušajući

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Još pola sata!
Evo još 17 minuta sad..
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.