Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2006., 23:54   #21
meni je DP bezveze ali nade se i koji ok komad robe. bas sam jucer ubrala jedne crvene cipelice i razmisljam da ih kupim..
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 00:24   #22
Quote:
BigMama kaže:
Nemam nista iz tog ducana, ali se jedna moja frendica tamo usrecila. Naime, trudna je sedam mjeseci, dosad je dobila preko 20 kg ( no comment) i visoka je samo 165 cm. Dakle, ne stane ni u trudnicku robu koju ne moze prevuci preko bokova i trbuha. U Dorothy P. je pronasla nekoliko pari capri hlaca koje je bez problema obukla. Istina je da su hlace broj 18 i 20 (ne znam koji je to nas broj), i za 350,00 kn ima dva para ljetnih hlaca. Sreci njenoj nema kraja.
tocno to ja kazem. tamo imaju enormno velike brojeve (i modele) hlaca, meni je sve ne veliko nego dupla ja... najmanji broj 10 a veci od desetki u drugim ducanima...a vidjela ljepihc cargo hlaca
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 15:56   #23
A jeli netko bio u Urban Republic? Ja nisam pa me zanimaju vaše reakcije. Ustvari koji su vam najcool shopovi?!
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 16:59   #24
UR ima par okej i jeftinih stvari ali vecina toga im je nacickana i natrackana sa sa hrpom boja, tekstova, ukrasa i svega sta mi bas i nije nes. kvaliteta nista posebno ali to i je roba za jednu sezonu. imam jedne kratke hlacice 120 kn, lipe su i djeluju cvrsto dal ce se raspast nakon par pranja vjerojatno nece.
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 20:42   #25
Quote:
hana kaže:
tocno to ja kazem. tamo imaju enormno velike brojeve (i modele) hlaca, meni je sve ne veliko nego dupla ja... najmanji broj 10 a veci od desetki u drugim ducanima...a vidjela ljepihc cargo hlaca



Tamo sam kupila suknju broj 8. Meni je lijepa i kvalitetna, sasvim u skladu s cijenom, čak i više.
I brojevi nisu uopće veliki. Inače kupujem br. 36 i većinu moram suziti. Ova suknja mi stoji kao da je šivana po meni.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 21:21   #26
Quote:
betty boo kaže:
A jeli netko bio u Urban Republic? Ja nisam pa me zanimaju vaše reakcije. Ustvari koji su vam najcool shopovi?!
za tu losu kvalitetu su totalno skupi. los mi je i x-nation i terranova. nikad u njima nis ne nadem. ne volim ni skandal i takk.
amadeus mi ima jeftine minice a i ok izgledaju. sve ostalo mi je lose
ltb isto ima ok minjake i lanene hlace.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 22:25   #27
Quote:
Lapulapu kaže:



Tamo sam kupila suknju broj 8. Meni je lijepa i kvalitetna, sasvim u skladu s cijenom, čak i više.
I brojevi nisu uopće veliki. Inače kupujem br. 36 i većinu moram suziti. Ova suknja mi stoji kao da je šivana po meni.
ja nisam videla hlace br 8 nego samo 10 ja mislim, a ako i jesam 8 su mi bile velike, jer sam uzela najmanji broj koji su imali a taj mi je bio mali
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 22:25   #28
meni je x-nation super
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 23:23   #29
Meni je x-nation zakon!! Ali fura ga bar svaka peta cura u gradu !!
Savjetujte mi neki drugi shop koji je ... !
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 23:29   #30
Nije X nation loš, trude se, ali nabili su cijene do boli. Ne znam, za te pare, radije kupim nešto u top shopu ili naf nafu.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 23:38   #31
majicu u x nationu kupim za 100 kn a u top shopu za 300, suknje za 250-300 a top shop 400-500... uglavnom u x nationu nadjem fora jeftinih stvari (koje se ne raspadnu nakon 2 pranja) dok u top shopu sta god mi se stvarno dopadne bude skupo pa kupim tu i tamo, ako vrijeme tih para a najcesce ne jer slicne stvari nadjem u h&m i new yorkeru za duplo manje
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 15:35   #32
U kojim gradovima se nalazi H&M?
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 15:39   #33
Nema u Hr.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 17:52   #34
Da li je itko vidio ovu torbicu u Zagrebu? U Rijeci je nema...
tereza07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 18:11   #35
meni kod dorothy perkins nevalja sto nikad nemaju malih brojeva,uk6 il uk8 !

sve dobro sto nadem je u velicinjama 12-14 ! tak da nikad ni ne zadem tamo kad bezveze izgubim vrijeme ! iako jeftiniji su od TS il MS,pa aj to im je neki + !
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 18:45   #36
Zato su u miss selfrigu sve minijaturne veličine
Vidjela sam neke preslatke stvari i sve brojevi 6 i 8.
Pošto sam jača u bokovima, ja dorothy obožavam , jer tamo redovito imaju hlače u koje zapravo stanem
Ostala roba, onako, ništa posebno, iako se uvijek da naći slatkih stvari, pogotovo tunika i jaketica.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 18:46   #37
kad ste vec spomenuli x nation, meni je ta firma totalno bezveze. a da ne govorim kako su zadnjih par godina nabili cijene, kako netko rece, radiej cu kupiti u top shopa i miss selfridga nesto.
inace dorothy mi je ok, imam par majcica kratkih rukava , dobro se drze. zadnje sam kupila crne gladijatorice, skroz sam zadovoljna s njima
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 20:10   #38
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
zadnje sam kupila crne gladijatorice, skroz sam zadovoljna s njima
Na petu ili ravne?
Meni se te njihove cipele čine tako tvrde, iako sam se zagledala u jedne ove zime boje fuksije. Možda se odvažim na kupovinu jednog dana.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 20:27   #39
Je li tko od vas možda ove vidio tamo?

http://www.dorothyperkins.com/webapp...2577&langId=-1
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 20:34   #40
Quote:
Lullabye kaže: Pogledaj post
Je li tko od vas možda ove vidio tamo?

http://www.dorothyperkins.com/webapp...2577&langId=-1
u cc-u ne (bila jučer).
kao što sam i prognozirala, one lakirane od 25 funti su "prevedene" u 300 kuna.
funta je 8 kuna inače.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.