Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 09:33   #121
za sve cure koje zanimaju dekoracije po stolovima, vjenčanice i ostale sitnice koje tribaju za svadbu u dugopolju na prvom skretanju desno iz splita tamo za dolis salu u blizini procafea i keruma ima dućan elife....do sada su samo prodavali robu a u zadnje vrime imaju i program za vjenčanja pa ako ko ide gore može i tu svratit..rade svaki dan do 8 sati...
slavaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 21:39   #122
Quote:
slavaz kaže: Pogledaj post
za sve cure koje zanimaju dekoracije po stolovima, vjenčanice i ostale sitnice koje tribaju za svadbu u dugopolju na prvom skretanju desno iz splita tamo za dolis salu u blizini procafea i keruma ima dućan elife....do sada su samo prodavali robu a u zadnje vrime imaju i program za vjenčanja pa ako ko ide gore može i tu svratit..rade svaki dan do 8 sati...
slave šta imaju do tog programa za vjenčanja?

i jel rade sutra??
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:24   #123
Quote:
cicamaca kaže: Pogledaj post
slave šta imaju do tog programa za vjenčanja?

i jel rade sutra??
je rade sutra a imaju ti vze lipe raznih boja za dekoraciju, zatim onih traka i ostalo ali svidaju mi se te vaze ima ih raznih oblika i stvarno su super
__________________
Meni već dugo smeta to što vrijeme prolazi. I mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gdje. Jesen je, znači...Ponovo...
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:48   #124
evo cure drage par slikica iz castella. uglavnom, u standardni menu vise nije ukljucen omlet iznenadjenja i cijena je 35eura. ako zelis omlet, placas 2 eura vise(37eurica). sin od vlasnika Castella i kci od vlasnika Bellevuea su muz i zena pa mozete zamijetit slicnost u dekoraciji aranzmana na stolu.







belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 20:36   #125
Bila danas u Castella, cijena za iduću godinu je 35 eura, mi smo se odlučili za novu salu koja će prvo vinčanje imati 26. 07. ove godine, kapara je minimalno 2000 kuna ili 300tinjak eura, žena je korektna, i jedina od ovih što smo obišli do sad da nas je ponudila sokom i kolačima, što me je iznenadilo, možete se dogovoriti, svoje pršute, ili vino ili janjce..
mala_24st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 20:41   #126
Quote:
mala_24st kaže: Pogledaj post
Bila danas u Castella, cijena za iduću godinu je 35 eura, mi smo se odlučili za novu salu koja će prvo vinčanje imati 26. 07. ove godine, kapara je minimalno 2000 kuna ili 300tinjak eura, žena je korektna, i jedina od ovih što smo obišli do sad da nas je ponudila sokom i kolačima, što me je iznenadilo, možete se dogovoriti, svoje pršute, ili vino ili janjce..
koliko cete vi imat ljudi na piru?
e da to s prsutom, janjcima.... sam zaboravila dodat
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 20:51   #127
oko 200tinjak, a ti? jesi našla salu ili?
mala_24st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 21:52   #128
Quote:
mala_24st kaže: Pogledaj post
oko 200tinjak, a ti? jesi našla salu ili?
nisam, trenutno sam u obilasku(dok sam tu da iskoristim). danas sam i ja bila pogledat castello pa je zena rekla da je gornja sala za 210 ljudi, a donja za vise. po zadnjem spisku, trebalo bi nas bit izmedju 140 i 180.
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:30   #129
Evo još jedna slika sale Bellevue(bit će ih još)



Menu za Bellevue Trogir

- aperativ na početku sa fritulama i roštulama
- predjelo sa pršutom i sirom
- glavno jelo sa njokima i trogirskom pašticadom
- omlet iznenedjenja
- janjetina /prasetina
- sva pića neograničeno (pivo, vino, gazirana/negazirana, pića)
- ako želite možete donjet svoje alkoholna piča (rakiju, Jeger, Votku npr.) neće se računat u cjeni
- kava se poslužuje čitavu noć bilo kada tko poželi
- ima na početku sale švedski stol pa se mogu kasnije gosti sami poslužit
- kolače doneseš svoje

Kapara je oko 400-500 eura
maza9.9. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:08   #130
Quote:
cicamaca kaže: Pogledaj post
slave šta imaju do tog programa za vjenčanja?

i jel rade sutra??
rade i subotom cilidan...kao šta je merder rekal imaju svih tih sitnica za pir...
ja sam uzela samopotezne trake, vrpce za ukrašavanje, one sitne konfetice za posipanje mladenaca...i ima veliki izbor u raznim bojama vaza punjenih gelom i nekim dekoracijama...
slavaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:58   #131
margarita i anka zadar

da li znate koliko se ranije trebaju rezervirati, da li je velika navala? da li treba kapariti i koliko, ide postotak ili kako vec?
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 08:58   #132
Dobar dan svima, evo još jedne koja čeka taj dan. Ako ima tko kakvih saznanja o grupi BARBARI molim vas dvi-tri crtice osobnih dojmova...
samo jednom se ljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:00   #133
Quote:
samo jednom se ljubi kaže: Pogledaj post
Dobar dan svima, evo još jedne koja čeka taj dan. Ako ima tko kakvih saznanja o grupi BARBARI molim vas dvi-tri crtice osobnih dojmova...
Ja sam čula da su ok.nisam bila na nijednom piru di su svirali,al sam čula da su ok
maza9.9. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:10   #134
Za nevjerovat je da su svi bendovi koji nešto vride zauzeti po godinu dana... ne bi da se svi živi žene. Na kraju mi muzika ispala najgora stavka.
samo jednom se ljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:12   #135
Quote:
samo jednom se ljubi kaže: Pogledaj post
Za nevjerovat je da su svi bendovi koji nešto vride zauzeti po godinu dana... ne bi da se svi živi žene. Na kraju mi muzika ispala najgora stavka.
Koji ti je datum vjenčanje?
maza9.9. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:32   #136
08.11. - Sv. Križ
samo jednom se ljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:35   #137
Quote:
samo jednom se ljubi kaže: Pogledaj post
08.11. - Sv. Križ
Jesi probala Bravo bend,Tip-top?

Ne znam kakvu muziku želiš da ti sviraju,pa da se po tome orjentiram,možda mogu pomoć!
Jesi rješila fotografa i ostale sitnice?
maza9.9. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:56   #138
Riješila fotografa (foto Dalmaciju jer se do Matića nije moglo doć a ne priznajem nikoga drugoga), a šta se Bravo benda tiče bila sam na dva pira na kojima su svirali i još dan danas imam traume od njihove svirke- prvi put toliko loš razglas da je sve drugo palo u zadnji plan. Drugi put je onaj glavni (mislim da se zove Petar) bia skroz promuka tako da je "dera mačku" do bola. U jednom dijelu večeri mu je skroz puka glas pa su do kraja samo svirali i tu i tamo malo zatulili. Za Tip-top sam čula svašta: dobri, loši...kako čiji pir.
Ja sam vrlo picky šta se tiče glazbe, tila bi neku grupu koja ima ženski vokal, koji ZNAJU pivat, koji ne podapinju noge i ne smetaju na podiju ka oni Vicko i Vilma (umetoše me na jednom piru na kojem sam bila kuma), tila bi da sviraju pop-zabavnu-rok-latino glazbu. NIKAKVI prizvuci narodnih ili sličnih melosa ne dolazi u obzir. Samo plesno, može i strani repertoar....Znam da sam zahtjevna al šta ću...
samo jednom se ljubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 10:01   #139
Quote:
samo jednom se ljubi kaže: Pogledaj post
Riješila fotografa (foto Dalmaciju jer se do Matića nije moglo doć a ne priznajem nikoga drugoga), a šta se Bravo benda tiče bila sam na dva pira na kojima su svirali i još dan danas imam traume od njihove svirke- prvi put toliko loš razglas da je sve drugo palo u zadnji plan. Drugi put je onaj glavni (mislim da se zove Petar) bia skroz promuka tako da je "dera mačku" do bola. U jednom dijelu večeri mu je skroz puka glas pa su do kraja samo svirali i tu i tamo malo zatulili. Za Tip-top sam čula svašta: dobri, loši...kako čiji pir.
Ja sam vrlo picky šta se tiče glazbe, tila bi neku grupu koja ima ženski vokal, koji ZNAJU pivat, koji ne podapinju noge i ne smetaju na podiju ka oni Vicko i Vilma (umetoše me na jednom piru na kojem sam bila kuma), tila bi da sviraju pop-zabavnu-rok-latino glazbu. NIKAKVI prizvuci narodnih ili sličnih melosa ne dolazi u obzir. Samo plesno, može i strani repertoar....Znam da sam zahtjevna al šta ću...

Ja isto ne želim narodnjake nikakve,a šta se tiče Tip-topa oni meni super sviraju,ono šta sam čula i šta drugi govore
Ja želim bubnjeve da bend ima....eh da Berekine iz Šibenika-za njih sam sve pohvale čula da su ludilo i da štimung samo takav naprave
maza9.9. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 10:15   #140
Quote:
samo jednom se ljubi kaže: Pogledaj post
Riješila fotografa (foto Dalmaciju jer se do Matića nije moglo doć a ne priznajem nikoga drugoga), a šta se Bravo benda tiče bila sam na dva pira na kojima su svirali i još dan danas imam traume od njihove svirke- prvi put toliko loš razglas da je sve drugo palo u zadnji plan. Drugi put je onaj glavni (mislim da se zove Petar) bia skroz promuka tako da je "dera mačku" do bola. U jednom dijelu večeri mu je skroz puka glas pa su do kraja samo svirali i tu i tamo malo zatulili. Za Tip-top sam čula svašta: dobri, loši...kako čiji pir.
Ja sam vrlo picky šta se tiče glazbe, tila bi neku grupu koja ima ženski vokal, koji ZNAJU pivat, koji ne podapinju noge i ne smetaju na podiju ka oni Vicko i Vilma (umetoše me na jednom piru na kojem sam bila kuma), tila bi da sviraju pop-zabavnu-rok-latino glazbu. NIKAKVI prizvuci narodnih ili sličnih melosa ne dolazi u obzir. Samo plesno, može i strani repertoar....Znam da sam zahtjevna al šta ću...

Ima ti Nera i X Band, mozes ih na You tube poslusati... Ja sam ih kaparila i zadovljna san sa njima....
__________________
26.07.2008 ..... sad sam gospoda....

http://public.fotki.com/Roma29/
Roma29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.