Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2008., 20:52   #21
Sklanjanje po padezima ino naziva
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 22:27   #22
Quote:
RASPAIL kaže: Pogledaj post
Suprugu sam jednom slučajno kupila majicu Gaastra. Kako mu se strašno svidjela i po modelu i kvaliteti,nakon nekog vremena otišli smo po još par majica.Sada već mogu reći da smo stalni kupci u tom dućanu i prezadovoljni smo kvalitetom.Kod njih kupujemo i veste,hlače,košulje,kompletan sportski program.
Kupujem gaastru kada god imam love i nikada se do sada nisam razočarao .Dapaće ,imam majicu kratkih rukava staru sigurno 6 godina.Prana je stotine puta i nije se ni skupila ni raširila a boje su postojane ( kao što kaže glupa reklama).Dizajn mi je super i mogu preporučiti tu marku svima.Bio sam neoprezan pa sam to iskustvo podjelio s boljom polovicom koja sada ima više gaastrinih stvari od mene .U svakom slučaju neće te fulati ako kupite bilo što od njih no ipak valja pričekati sniženja jer nisu baš jeftini .
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 22:47   #23
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
Sklanjanje po padezima ino naziva
Da, ali inače mnogi Lacoste u nominativu pogrešno izgovaraju Lacosta - mislila sam da si tu pogriješila. Pardoniram se.
Samo sam htjela pomoći, da ne misliš da pametujem.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 14:58   #24
Jok, samo pokušavaš biti pametna
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 14:58   #25
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Kupujem gaastru kada god imam love i nikada se do sada nisam razočarao .Dapaće ,imam majicu kratkih rukava staru sigurno 6 godina.Prana je stotine puta i nije se ni skupila ni raširila a boje su postojane ( kao što kaže glupa reklama).Dizajn mi je super i mogu preporučiti tu marku svima.Bio sam neoprezan pa sam to iskustvo podjelio s boljom polovicom koja sada ima više gaastrinih stvari od mene .U svakom slučaju neće te fulati ako kupite bilo što od njih no ipak valja pričekati sniženja jer nisu baš jeftini .
kak su cijene?
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 15:21   #26
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
Jok, samo pokušavaš biti pametna
Ja jesam pametna.

Slobodno ti krivo izgovaraj i ne daj se smesti. Moj je problem što hoću pomoći.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 18:58   #27
Nadji si život, umjesto što daviš ljude po forumu glupostima.
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 19:43   #28
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
Nadji si život, umjesto što daviš ljude po forumu glupostima.

Glupostima? Možda si ti ta koja daviš s obzirom da sve što si pitala možeš pronaći kratkim googlanjem.
Imala sam dobru namjeru, s obzirom da u RL-u ima ljudi koji se rugaju kad netko krivo izgovori neki općepoznat pojam poput Lacoste i takve ne podnosim. Samo zato sam ti skrenula pozornost na to iako bi mi trebalo biti svejedno. Nevermind. My mistake. Ako nisi htjela čuti razna mišljenja nisi ni trebala doći na Forum.
Niti sam pametovala, niti sam davila. Htjela sam pomoći. Ti si to tumači kako hoćeš.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 21:05   #29
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
kak su cijene?
Ne znam što te toćno zanima ali ovako ugrubo -košulje 400-500kn ,majice nešto jeftinije ,hlaće 300-pa na više jakne 1000 -pa na više ....

Dućan u Varšavskoj ima popust od 50 % na zimsku kolekciju pa ak ti se da skokni i pogledaj .
Dakle na gore navedene cijene oduzmi 50 %.Cca ofkors.
Kupio sam si hlaće za -250 kn ,zimsku vestu -386kn i jaknu -700kn.
Skupi jesu ali vrijede ,pogotovo na sniženju ...
Imaš i outlet dućan iznad kvatrića .Prema Srebrnjaku ,jbg ne sjećam se ulice....
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:01   #30
Super, svakako

Inače, nedavno sam u KingCrossu na vješalici vidjela Kappine majice,ali nije bio njihov dućan nego neki opće namjene. Bile su oko 190 kuna (polo, kratki rukava). Nekak se počinjem pitati jesu li bile original...
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 07:39   #31
ja prodajem jeftinije neke majice, jest da je većina second-hand, al pogledajte mi blog u potpisu, pa ak vas šta zanima... na PM
RedskinsFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:03   #32
Ovako.
Idem ovo ljeto za USA sa dragim.
Zajedno bi nabavili 5-10 majica lacoste, tommy hilfliger i sl. za prijatelje.
Neke od njih bi prodavali.
Po kojim cijenama mogla prodati, a da ću imati kupce.
Naravno, proizvodi su oriđi, ne fejk.

P.S. nosit ću ih u koferu. Jel problem ako su u najlonu ili ako imaju samo tag?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 19:27   #33
Kupio sam Hugo Boss polo i nakon dva dana je dobila rupicu,koštala je 650 kn.
Lacoste polo mi nakon dva/tri pranja izgledaju kao suknjice jer se opuste u struku.
Bikkembergs polo majice izbjegavajte u širokom ruku,pogotovo ako su jeftinije od 1000 kn,jedine koje vrijede koštaju oko 340$, kod nas ih nema u ponudi.

Imate RL polo na sniženju u Converse dućanu u centru,isplati se za 300njak kuna uzeti,oprao sam dva puta i još se dobro drže..bolje od ovih novih iz Lacosta,Bossa i Bikkembergsa.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:34   #34
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Kupio sam Hugo Boss polo i nakon dva dana je dobila rupicu,koštala je 650 kn.
Lacoste polo mi nakon dva/tri pranja izgledaju kao suknjice jer se opuste u struku.
Bikkembergs polo majice izbjegavajte u širokom ruku,pogotovo ako su jeftinije od 1000 kn,jedine koje vrijede koštaju oko 340$, kod nas ih nema u ponudi.

Imate RL polo na sniženju u Converse dućanu u centru,isplati se za 300njak kuna uzeti,oprao sam dva puta i još se dobro drže..bolje od ovih novih iz Lacosta,Bossa i Bikkembergsa.
RL kao Ralph Lauren?U kojem Converse dućanu?
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 00:39   #35
Quote:
markolopolos kaže: Pogledaj post
RL kao Ralph Lauren?U kojem Converse dućanu?
da,onaj u Gajevoj,kad ideš od kavane Boban prema Immportane centru s lijeve strane,imaju mali dio sa sniženom RL odjećom
mislim da je taj dućan neki outlet jer imaju gomilu 'sranja' unutra,ja prolazio cestom i uočio policu sa tim polo majicama i odmah jednu kupio
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 00:52   #36
FIRMATO

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 16:02   #37
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
FIRMATO

to ti je lyle & scott marka..imam jednu,kvalitetom kao i fred perry..a najkvalitetnijim dosad su mi se pokazale zegna i paul & shark majce..nemam nijednu zamjerku
Ale93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:01   #38
Quote:
Ale93 kaže: Pogledaj post
to ti je lyle & scott marka..imam jednu,kvalitetom kao i fred perry..a najkvalitetnijim dosad su mi se pokazale zegna i paul & shark majce..nemam nijednu zamjerku
Zegna ima najbolje majice,ali slaba je sport ponuda kod nas,sve su neke 'široke' u ponudi kod nas,da mi je naletit na neke slim fit,samo bih se kod njih oblačio.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:03   #39
Jel netko možda zna kakva je ponuda u Brioni u Zg? Imaju li polo majice,koliko dođu i kakav je fit?
Kupio bih jednu jer želim neku perfektne kvalitete,ovo što prodaju po Lacoste-u i Bossu je stvarno ajme,ja bih sve te dućane zatvorio i zabranio da se prodaje išta što je proizvedeno van EU.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:34   #40
Quote:
Ale93 kaže: Pogledaj post
to ti je lyle & scott marka..imam jednu,kvalitetom kao i fred perry..a najkvalitetnijim dosad su mi se pokazale zegna i paul & shark majce..nemam nijednu zamjerku
supač zgleda

http://www.lyleandscott.com/
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.