Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2008., 13:26   #61
otkud ovo da imaš 7 dana godišnje i da li treba dokaz za to?

Ma u biti nije me briga ak je firma dobra nek mu da otkaz.
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 19:31   #62
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Mislim da će dobit i bolovanje kad skuže s kim imaju posla...
Ha ha, to me podsjeća na onaj vic, kad je tip dobio posao u nekoj firmi, i kao, najbolji radnik i svi ga hvale, jedino je problem što tip svaki ponedjeljak ujutro javlja da je bolestan i da neće doći na posao taj dan.

I sad, svima sumnjivo, od utorka do petka radi duplo bolje od ostalih radnika, a ponedjeljkom je uvijek bolestan.

I pozove ga šef jedan dan u ured, lijepo ga pita u čemu je problem, zašto ga nikad nema ponedjejkom. Kao, ne želim te otpustit, dobar si radnik, reci u čemu je problem, možda ti mogu pomoći. Alkohol? Droga?

Tip odgovara: "Ne pijem, ne drogiram se. Moj zet pije cijeli vikend, onda pretuče moju sestru i onda ja svaki ponedjeljak idem do nje da je utješim. Onda ona meni plače na ramenu, jedna stvar vodi drugoj i tako se mi na kraju poševimo."

Na to šef zgrožen povikne: "Ševiš voju sestru?!?"

- "Ej, pa rekao sam Vam da sam bolestan."
__________________
Sutra samo što svaki dan ne dođe -
jutra već su zaboravljena
- bogatstvo trenutka izgubljeno.
Opal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:22   #63
Ili onaj crni, kad je mangup baki iz vojske poslao ručnu bombu u paketu s popratnim pismom: "Draga bako, ako hoćeš da dobijem 2 dana odsustva, povuci ovaj mali prsten. Tvoj unuk".
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:43   #64
Quote:
Opal kaže: Pogledaj post

Tip odgovara: "Ne pijem, ne drogiram se. Moj zet pije cijeli vikend, onda pretuče moju sestru i onda ja svaki ponedjeljak idem do nje da je utješim. Onda ona meni plače na ramenu, jedna stvar vodi drugoj i tako se mi na kraju poševimo."

Na to šef zgrožen povikne: "Ševiš voju sestru?!?"

- "Ej, pa rekao sam Vam da sam bolestan."
Odmah u startu, isprike na offtopicu!
Ako je frajer koji mu tuce sestru zet, onda tu ima malo vecih problema nego sto on sevi svoju sestru!!! Sto bi znacilo ako je muz od njegove sestre njemu zet, da je on svojoj sestri ujedno i otac, cime dolazimo do Edipovog komplexa i slicnih stvari...
A najveci problem je u tome sto mu je zet alkoholicar!!!
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:19   #65
Quote:
ACidGum kaže: Pogledaj post
Odmah u startu, isprike na offtopicu!
Ako je frajer koji mu tuce sestru zet, onda tu ima malo vecih problema nego sto on sevi svoju sestru!!! Sto bi znacilo ako je muz od njegove sestre njemu zet, da je on svojoj sestri ujedno i otac, cime dolazimo do Edipovog komplexa i slicnih stvari...
A najveci problem je u tome sto mu je zet alkoholicar!!!
Ma ne, samo ne znam kako se drukčije zove ta funkcija.

Muž od sestre, što to nije zet?

Pa znaš onaj vic kad je policajac rješavao križaljku... Muž od sestre, tri slova - Ivo.
__________________
Sutra samo što svaki dan ne dođe -
jutra već su zaboravljena
- bogatstvo trenutka izgubljeno.
Opal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 18:19   #66
Muz od sestre = šogor, šurjak...

Jedino u Bosni se sogora zove zetom!
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 02:44   #67
Quote:
Latenight kaže: Pogledaj post
Nema druge, sad ce morat koknut baku...
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 13:43   #68
Meni je ovo presmiješno jedna...ana daj molim te javi kako je završilo..
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 18:24   #69
a neka joj kuha čaj od oleandera i izvrnut će se ubrzo
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 00:03   #70
Izostanak s posla

Evo ovako; dva dana za redom sam zaspao ujutro i uopce nisam otisao na posao. Sad mi je koma u ponedjeljak pojavit se na poslu jer ne znam kako izmuljati shefa da mi opravda izostanke a da ne dobijem otkaz. Primam sve moguce prijedloge, molim lijepo!
Giko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 00:04   #71
Quote:
Giko kaže: Pogledaj post
Evo ovako; dva dana za redom sam zaspao ujutro i uopce nisam otisao na posao. Sad mi je koma u ponedjeljak pojavit se na poslu jer ne znam kako izmuljati shefa da mi opravda izostanke a da ne dobijem otkaz. Primam sve moguce prijedloge, molim lijepo!
koji lik
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 00:38   #72
Quote:
Giko kaže: Pogledaj post
Evo ovako; dva dana za redom sam zaspao ujutro i uopce nisam otisao na posao. Sad mi je koma u ponedjeljak pojavit se na poslu jer ne znam kako izmuljati shefa da mi opravda izostanke a da ne dobijem otkaz. Primam sve moguce prijedloge, molim lijepo!
Ti zapravo želiš dobiti otkaz, ali toga nisi još svjestan
Savjeti su suvišni
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 00:48   #73
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ti zapravo želiš dobiti otkaz, ali toga nisi još svjestan
Savjeti su suvišni
Nesto takvo, bio sam juce na razgovoru za puno bolji posao i tamo sam dobro prosao Jedino nebi htio da me bas onak nogiraju u staroj firmi
Giko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 02:11   #74
ma daj, recite mi, sta se dogadja kad netko stvarno zaspe ujutro i ne stigne doci na posao..jel se nekome to desilo..mislim, nekome ko ipak zeli zadrzati posao
__________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; but I'm not sure about the universe..." A.E.
orchis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 09:38   #75
Quote:
Giko kaže: Pogledaj post
Evo ovako; dva dana za redom sam zaspao ujutro i uopce nisam otisao na posao. Sad mi je koma u ponedjeljak pojavit se na poslu jer ne znam kako izmuljati shefa da mi opravda izostanke a da ne dobijem otkaz. Primam sve moguce prijedloge, molim lijepo!
dva dana si čak zaspao i nisi se uopće javio šefu?

ne, necu ti dat savjet kako izmuljat šefa.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 09:42   #76
Quote:
orchis kaže: Pogledaj post
ma daj, recite mi, sta se dogadja kad netko stvarno zaspe ujutro i ne stigne doci na posao..jel se nekome to desilo..mislim, nekome ko ipak zeli zadrzati posao
Pa dođeš čim možeš i ispričaš se. Nije problem ak se desi jednom, problem je ak se ponovi.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 12:14   #77
Quote:
Giko kaže: Pogledaj post
Nesto takvo, bio sam juce na razgovoru za puno bolji posao i tamo sam dobro prosao Jedino nebi htio da me bas onak nogiraju u staroj firmi
možda već jesi nogiran pa će ti to reć kad se pojaviš

da sam šef bez obzira na ispriku bi nogirala radnika koji je napravio ono što si ti.
naime, bez obzira što se navodno desilo (što ćeš reć šefu) uvijek si mogo s mobitela/telefona javit da se nešto dogodilo i tako reć taj isti dan da nađu zamjenu jer ti nećeš doć. a bez ikakvog javljanja pojavit se na poslu nakon 2 dana
a ako ti za novi posao trebaju preporuke, firma u kojoj si trenutno (ili si bio - vidjet ćeš u pon ) sigurno ti je neće dat zbog neodgovornog ponašanja - neodgovorno je (po mom mišljenju) više to što nisi nazvao nego što se nisi pojavio.
*cinderella* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 16:11   #78
I mislim… ok, zaspao si. Ali da se zbog toga uopće ne pojaviš
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 16:37   #79
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
I mislim… ok, zaspao si. Ali da se zbog toga uopće ne pojaviš
Trebao sam se dic u pol 5 ujutro, ustao se u 3 popodne
Giko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 20:31   #80
Quote:
Giko kaže: Pogledaj post
Trebao sam se dic u pol 5 ujutro, ustao se u 3 popodne
ja kad legnem u pol 5, ne spavam do 3
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.