Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 11:08   #441
Ak je firma totalno u ##### i na snazi je nezaposljavanje,nece te zaposlit da si rodjeni brat.iz prve ruke, iz jedne velike farmaceutske kuce u kojoj inace veze i vezice su normalna stvar.
Kad sam vec tu, zanima me kako je u Medici u prodaji.kakve su place i uposljavaju li sss ili samo vss? Moze info i za Phoenix, Oktalu i Medical int. ne bih ni prismrdila nakon odredjenih saznanja
dvotochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 18:14   #442
Quote:
66ind kaže: Pogledaj post
Mada se tebi čini tako, pakiranje lijekova nije tako lako kao što ti misliš.
Konkretno, blistirke i kartonirke se vrlo često zaustavljaju i kvare te ako nemaš
štiha za elektroniku i mehaniku - nemaš tu šta raditi. A da ni ne pričam
o možda najobičnijem poslu - skladištar. SAP moraš imati u malom prstu - imaš li ga?

Radio sam u jednoj privatnoj farmaceutskoj tvrtci i posao ne dobijaju ni rođaci ni bratići već isključivo iskusni radnici od koje firma ima korist.
Joj daj molim te, ne radi od šljakerije znanost.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 10:51   #443
Radio sam u skladištu u farmaceutskoj firmi, dobio sam listu s popisom slaganja u kutiji (lijekovi na ispisu označeni brojevima kao i pozicije na policama), količine sastrane, ide ti gajba po traci, količine pišu i samo trpaš. Thats it. Ekipe samnom razne, trgovaca, onih bez škole ikakve, frizera, bratića od lijevog voditelja, bratića od direktora i t d
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:26   #444
Jel zna netko kakve su plaće i uvjeti u Janssenu?
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 17:13   #445
Gdje ste repovi, sta se radi?
Radite li prekovremeno?
Brkchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 18:38   #446
Ljubazno Vas molim ako netko zna kakvo pismeno testiranje se vrši u Phoenix farmaciji u kontrolingu?

može i općenito...na čemu se baziraju?

hvalaaa
matovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 18:27   #447
EwoPharma

pozdrav svima...jel ima tko iskustva sa EwoPharmom? zanima me kakakv je posao, atmosfera, ljudi, plaća cca?

hvala svima
HipoXy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 21:52   #448
da kažem koju riječ za PHOENIX Farmaciju, koliko sam upoznat upošljavaju djelatnike u prodaji pa ako netko ima iskustva ili smatra da bi bio dobar kandidat šaljite im molbe...

odmah da vam kažem, uvjeti su vrlo dobri, stabilno okruženje i ako ste voljni učiti to je mjesto za vas...
teslafreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 15:21   #449
Jel zna netko sta o PharmaSwissu? Uvjeti I sl? U farmakovigilancijskom dijelu, registracije I sl
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 11:02   #450
Bok,

jel zna netko ovdje kolike su inače plaće radnika na pakiranju lijekova u farmaceutskoj ind.? Znači općenito kako se kreću plaće, jel to redovito minimalac (pretpostavljam da je, ali da pitam) ili koliko?

Hvala
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 10:25   #451
Bok ljudi,

zna li tko kakva je situacija u Phoenix farmaciji u odjelu javne nabave? Trenutno imaju natjecaj za radno mjesto koordinatora javne nabave.
Bilo kakva informacija je dobrodosla.

lp
kyra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 12:35   #452
Kad su tražili referenta u jn bilo je 5500 + prijevoz, koordinator bi trebao imat dosta više...
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 17:29   #453
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Bok,

jel zna netko ovdje kolike su inače plaće radnika na pakiranju lijekova u farmaceutskoj ind.? Znači općenito kako se kreću plaće, jel to redovito minimalac (pretpostavljam da je, ali da pitam) ili koliko?

Hvala
Ne znam za industriju, ali u veleprodajama ti je 3200-3500
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 20:29   #454
JGL, netko ?

početnik
konrketno stručni suradnik u promociji, segment opće prakse
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:39   #455
Kakva je mogućnost zaposlenja za nekoga sa diplomom medicinskog fakulteta u zagrebu sa odličnim prosjekom i odrađenim stažom na rebru i nekoliko mjeseci rada na hitnoj kao liječnik? Je li jedino moguće dobiti posao sales repa ili i nešto drugo?
Kako se kreću plaće i postoji li mogućnost da se nakon nekog vremena ide na MBA? Hvala na odgovorima
tonyante is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2023., 14:45   #456
Pozdrav ekipa!
Zanima me ima li netko kakvu informaciju za Servier? Pozicija medicinskog predstavnika.
Hvala.
FishCalledVanda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.