Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 23:35   #121
Slavonski Ambar

Pravi slavonski ambar u vrlo dobrom stanju, vanjskih dimenzija 4 x 5.
Unutrašnjost vrlo zdrava i čvrsta konstrukcija, suh potpuno, krovište nepropusno.
Ambar se nalazi u Pakracu, za detaljnje informacije pošaljite upit na mail: [email protected]
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 19:23   #122
prodavam djevičansko maslinovo ulje

oglas stavljam u tatino ime, dakle prodavamo djevičansko maslinovo ulje ,masline nisu nikad ničim prskane ni tretirane,ulje je zaista čisto,ekološko, vrhunske kvalitete. Pravljeno je od masline oblice ako nekog zanima.
cijena je 80kn po litri.
On se nalazi u okolici Dubrovnika,ja sam u Zadru,al moguce je i da posaljemo drugdje ukoliko niste iz nekog od ta dva grada.
bambi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 22:55   #123
Molim pomoć vas koji se bolje razumijete u to.

Koliko bi bila realna cijena za ovo?

Ukratko: 1300 kvadratnih metara, 1000 trsa, loza: šmarnica, mali voćnjak u sklopu toga, kućica sa dvije prostorije, uređena kuhinjica i blagavonica, stariji malo namještaj. Nema priključak na struju ni vodu. Ispod kuće u podrumu, pelnica sa svom opremom za vinograd. Lokacija: Podravska selnica.

Hvala puno.
Jelenko05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 21:12   #124
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Pravi slavonski ambar u vrlo dobrom stanju, vanjskih dimenzija 4 x 5.
Unutrašnjost vrlo zdrava i čvrsta konstrukcija, suh potpuno, krovište nepropusno.
Ambar se nalazi u Pakracu, za detaljnje informacije pošaljite upit na mail: [email protected]
Cijena ?
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 21:08   #125
Oglas iz usluge

Prodajem 100 komada nesilica starih 2,5mj. Cijena 25kn po komadu!

Preuzimanje okolica Bjelovara

Sve informacije na pp!
mad-web is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:41   #126
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
Cijena ?
http://www.njuskalo.hr/stare-stvari/...-oglas-4750150

slikice i cijena...za dogovore me nazovite slobodno.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:42   #127
Quote:
zezalicaa kaže: Pogledaj post
Prodajem sjeme nevena ,cijena i više nego povoljna .
Moze cijema u inbox? Ja sam zainteresirana!
bebika18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 21:51   #128
Prodajemo ljutiku. Cijena po dogovoru Zadarska županija
Hayden05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:03   #129
evo i ja stavljam oglas u tatino ime..
trazim kupca za otkup sljive koja ce dozrijevati od sredine srpnja na dalje - Čačanku ranu i rodnu, te Stanley. sljiva je visoke kvalitete iz vlastitog vocnjaka (moj tata skoro pa spava tamo
odprilike ce urod biti 10 tona i vise. cijena po dogovoru
__________________
moje tracnice
athena_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:55   #130
Prodajem srednje krupne trešnje, trenutno ima recimo oko 300 kg, Zadarska županija...

Zadnje uređivanje Hayden05 : 15.05.2012. at 22:29.
Hayden05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 18:37   #131
200 komada sadnica crnog duda prodajem. 6 komada pripravaka kravljeg gnoja iz rogova obrađenih po Steineru (vidi: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=lqfm6-KlvwA)
tanaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 21:18   #132
Imam jedno pitanje, ako netko ima iskustva s okrupnjavanjem zemljišta. Imam parcelu u okolici Kutine (klet, vočnjak, vinograd) veličine 1300 čhv. Pored moje parcele nalazi se 6 manjih parcela (sve od istog vlasnika) sveukupno veličine 1.2 ha. Čovjek mi to hoće prodati. Te parcele su godinama zapuštene, ja bih to polako krčio i širio vočnjake i vinograd.

Nešto sam čuo da su se mogli dobiti neki poticaji za okrupnjavanje zemljišta pa me zanima da li je to još uvijek aktualno i koji su uvjeti i da li bi to funkcioniralo u mom slučaju?

Vezano za plaćanje poreza kod kupnje, na koji način porezna obračunava iznos poreza?
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 06:43   #133
Prodajem drvenu kućicu sa još par drvenih objekata sve se nalazi na okućnici od 1 jutra pola sata od Zagreba blizina Kupe .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 06:35   #134
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, ako netko ima iskustva s okrupnjavanjem zemljišta. Imam parcelu u okolici Kutine (klet, vočnjak, vinograd) veličine 1300 čhv. Pored moje parcele nalazi se 6 manjih parcela (sve od istog vlasnika) sveukupno veličine 1.2 ha. Čovjek mi to hoće prodati. Te parcele su godinama zapuštene, ja bih to polako krčio i širio vočnjake i vinograd.

Nešto sam čuo da su se mogli dobiti neki poticaji za okrupnjavanje zemljišta pa me zanima da li je to još uvijek aktualno i koji su uvjeti i da li bi to funkcioniralo u mom slučaju?

Vezano za plaćanje poreza kod kupnje, na koji način porezna obračunava iznos poreza?
Nema više poticaja za okrupnjavanje zemljišta.
Porez se plaća ovisno o tvome mjestu prebivališta. Vrijednost nekretnine sama određuje prezna uprava. Njih ne zanimaju procjeniteljski elaborati.
Za poljoprivredno zemljište porez je uglavnom 5% od vrijednosti koju je procijenila porezna uprava, pa makar vi kupili zemlju po cijeni ispod njihove procijenjene vrijednosti.
franjo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 09:56   #135
Quote:
franjo7 kaže: Pogledaj post
Nema više poticaja za okrupnjavanje zemljišta.
Porez se plaća ovisno o tvome mjestu prebivališta. Vrijednost nekretnine sama određuje prezna uprava. Njih ne zanimaju procjeniteljski elaborati.
Za poljoprivredno zemljište porez je uglavnom 5% od vrijednosti koju je procijenila porezna uprava, pa makar vi kupili zemlju po cijeni ispod njihove procijenjene vrijednosti.
Hvala Franjo!
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 20:55   #136
nudim kupine svježe za đem i kupinovo vino s markicom.cijena 10 kn/kg i 20 kn 0,75lit
Đurđevac okolica
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 23:23   #137
reci ženi da mi napravi 5 kila đema od kupina. dojem po to dok se vrnem z mora. za vino se bumo dogovorili, trenutno ne smem lokati alkohol. trebam za doktoricu. ili mi doneseš, blizu smo si.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 10:31   #138
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
reci ženi da mi napravi 5 kila đema od kupina. dojem po to dok se vrnem z mora. za vino se bumo dogovorili, trenutno ne smem lokati alkohol. trebam za doktoricu. ili mi doneseš, blizu smo si.
nemaš ti tih para za 5 kg đema ,evo čitam danas u večernjaku da frajer iz Klanjca trži đem po 20 kuna 220 grama ,a kupine svježe 10 kuna 250 grama

mene nitko ne pita ni po 10 kuna kila kupina
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 11:02   #139
ja još nisam otvorio moju samoposlugu pred kućom, ali nema ispod 20 kn kg.Nema šanse.sad pada kiša, i otvaram čim prestane, samo još moram ići brat, a to mi se najmanje dopada. pa kad će mi ta deca više izrasti da ih pošaljem u berbu.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 11:34   #140
Quote:
diabolica kaže: Pogledaj post
ja još nisam otvorio moju samoposlugu pred kućom, ali nema ispod 20 kn kg.Nema šanse.sad pada kiša, i otvaram čim prestane, samo još moram ići brat, a to mi se najmanje dopada. pa kad će mi ta deca više izrasti da ih pošaljem u berbu.
Pa to je ok cijena,ovo što sam ja pisao je 40 kuna.ja berem u vrečiice po cca 7 kila i to je samo za preradu.od kad sam se prošle godine opekao s branjem u posudice 250 grama i popušio nema šanse da tako više berem.sad mi je berba negdje 150 - 200 kg dnevno i to nemam šanse prodat
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.