Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2012., 15:42   #21
Quote:
fina guza kaže: Pogledaj post
imam bipinu, al nemam pojma čemu služi, znam da pitaju imam li ju i uvik provuku, ali mi ni jedna blagajnica nije znala reći čemu to
dobijes za rodjendan popust... i uvijek ima proizvoda koji su oznaceni da su jeftiniji ako imas karticu
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 15:53   #22
DMovu imam otkad se pojavila, kupujem tamo hranu za živine i sredstva za kuću + higijenu, nakupi se tih bodova a ionako kupujem tamo pa mi dobro dođu. Napravila sam si lijepu zalihu onih ogromnih torbi (s-he, 25 bodova su bile), i dobila 2 velika kupaonska ručnika. Tu i tamo me blagajnice podsjete da nešto što već ionako kupujem mogu dobiti po 25-50% nižoj cijeni pa iskoristim. Isplati mi se.

Imam i konzumovu, tu i tamo kad se zateknem u konzumu ju provučem, pa dobijem doma svakih par mjeseci nekih 10-15 kuna "bonova"

Još par komada su mi uvaljali ali to ne koristim. Aha, koristim i PetCentar karticu - skupljaju se naljepnice pa to skupim i povremeno odem u veći shopping s 15% popusta.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 15:59   #23
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
...Napravila sam si lijepu zalihu onih ogromnih torbi (s-he, 25 bodova su bile)...
Ja nisam htjela uzeti tu s-he torbu jer mi je žena na njoj ista Ava Karabatić.
Heliotrope is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 16:00   #24
Imam DMovu - cesto tamo kupujem i uvijek iskoristim 25% kad idem kupiti parfem svoj omiljeni koji je inace skupi
Multiplus card (konzum/kozmo/tisak) - multiplus card imamo cjela obitelj na jedno ime pa dobro dodje, jer se dobe popusti neki
Bipa - to sam uzela staroj za vsaki slucaj ako odem u Bipu iako tamo nisam cesto
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:33   #25
cinestar cu i ja napraviti jer mi se cini privlacna kako sam procitala , a do velikog konzuma mi se ne da ic , napravit , mislim da je konzum pre skup ..
aa i tila sam iskaznicu od metroa , al me lijepo otpililo da moras bit poljoprivrednik ili imat svoj obrt , sta ja nemam jbg :/ ...
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:36   #26
Multiplus Card od Konzuma imam...al skoro nikad ne skupim baš,jer često zaboravim uzet karticu,ko danas recimo( a samo na one platnene vrećice daju 60 bodova,a to sam uzela danas jer mi trebalo,i ja idiot ne uzmem karticu sa sobom)

DM kartica...to imam par mjeseci iz razloga kaj mi često bilo usput da sam uz dm prolazila, i uvijek mi jedna sitnica trebala tipa ulošci,labelo il šampon...i onda sam odlučila uzet karticu,i sad svaki put tak skupim bodova.Bodovi kao vrijede 2 godine,tak da,ovak kak ja trošim,malo po malo kad mi neš treba,skupit će se, i onda ću iskoristit kad će mi na veliko trebat neš.

PIKA od Mercatora,to mama ima jer svakodneno kupuje tam jer joj blizu (kruh,mlijeko itd.)standardno svakodnevne potrepštine, i tu se nakon nekog vremena skupi i to super dođe kad skupi taj određeni broj bodova.

EDIT:Imala sam i Cinestar studentsku dok mi nije istekla,al sad mi i nema smisla od kad su uveli ove cinestar srijede po 19 kn ulaznice
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:47   #27
haha , ajme , steta 60 bodova :/
DM vrijedi 2 godine? ja sam bila uzela neku loptu na plažu , torbu i karticu s popustima jednom .. sad ima 50 bodova ...
aa da srijedom najbolje , no zar se ne može i s karticom tako skupit?
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 18:05   #28
Quote:
elle93 kaže: Pogledaj post
haha , ajme , steta 60 bodova :/
DM vrijedi 2 godine? ja sam bila uzela neku loptu na plažu , torbu i karticu s popustima jednom .. sad ima 50 bodova ...
aa da srijedom najbolje , no zar se ne može i s karticom tako skupit?
Pa da,baš šteta...a baš možeš samo na tim vrećicama kaj su po 10 kn,skupit bodove na kartici
Ja nisam ni gledala bodove još na kartici dm-a,neam puno sigurno kad samo sitnice kupujem usput onak...zato i budem iskoristila to kaj traje 2 godine,pa iskoristit kad bum nekaj malo više kupovala.

Kaj to s karticom?
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 18:14   #29
Multiplus Konzumova i Dm. Stalno kupujemo u Konzumu (najbliži dućan), a u Dm-u se kupuju sitnice (higijenske potrepštine većinom) pa kad se skupi za popust obavi se veća kupnja. Za one koji poput mene često zaborave uzeti Konzumovu karticu, preporučam da u mobitel zapišu broj kartice, ili da papirić/stari račun s brojem kartice stave u nešto što uvijek nose sa sobom, pa kod plaćanja daju blagajnici da upiše broj.
__________________
Pravda je u najvećoj mogućoj mjeri krilata božica i bogata basnoslovnim obratima. Danas će oporeći ono što je jučer učinila...
lareplybgb1921 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 19:34   #30
imam dm-ovu (preparativu dosta kupujem tamo, papirante maramice, uloske, tampone i tako to)
multipluscard (imam da imam, ako sta uzmem u kozmu ili konzumu provucem, ako dobijem/ne dobijem kupone za popust ne dira me previse)
mana (kao i MPC, provucem cisto da provucem ako nesto kupim, sto nije precesto, skupljaju se bodovi slicno kao MPC, obracunsko razdoblje 3mj)
office shoes (5% popusta ako imate karticu)
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 20:17   #31
Konzum - najbliži mi je. I naj frendovi imaju pa često skupa koristimo popuste i kupone.
Pet centar - ista stvar. Skupljamo naljepnice zajedno pa onda oderemo veliki zajednički shopping.
DM - ta mi je najnovija tak da još ne znam koliko mi je isplativa
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 01:21   #32
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
ja sam od opatijsko s olivera dobila dva bona na bilo koji artikl od 40%

dm-ova je isto dobra i ne moraš puno trošiti u dm-u
ja tamo kupujem sredstva za čiščenje, toalet papir, četkice za zube kaladonte i stalno imam nekakve popuste plus ti šalju doma bonove
na zadnjem računu mi je bilo 80 kn manje za platiti, a nisam ni koristila popust od 15%
Ma nisam mislila da moraš puno potrošiti, nego je onako malo nategnuto. Za najmanji mogući popust (knjižica od 50 bodova) moraš potrošiti 500 kn, a najviše što ćeš (prosječno) uštedjeti je 100 kn (i to uglavnom zbog onih 25% na proizvod po izboru).


I kakav to studenti imaju popust u Cinestaru? Ja imam samo onu standardnu njihovu karticu, jel ima i studentska?
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 02:22   #33
Quote:
Heliotrope kaže: Pogledaj post
Ja nisam htjela uzeti tu s-he torbu jer mi je žena na njoj ista Ava Karabatić.
Kaj ima neka ženska na njoj? Nisam ni vidla al bogme može finu težinu podnijeti, u njoj teglim cipele/natikače kad putujem a dobro dođe i kad idem na viksu. Izdržljive su, nijedna se još nije strgala a i po 30kg smo nosili u njima.
Dakle, bodovi su mi se isplatili
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 07:35   #34
sad ste me prisilili da pogledam u novčanik...
zaključak je da je prepun svakakvih kartica. potrebnih i nepotrebnih. većinom nepotrebnih
ono što zaista koristim zbog pogodnosti su DM, Multiplus, Cinester i ZOO city kartica. Za njih (barem mislim) imam benefit. Iako, kad sve sve zbroji i oduzme, vjerujem da je to sve privid i sve što mi daju kroz popust na proizvode si oni dobrano vrate.
Metro karticu koristimo otprilike 2 x godišnje.
Emmezeta skoro nikada.
Osim toga imam kartice: Magma (dok je postojala), Sportina, Iris moda i sOliver karticu koje provučem s vremena na vrijeme, ali ne kužim poantu (ne na da mi se sada ići tražiti koliko moram skupiti za neki popust). Doduše,dobila sam neki popustić kod učlanjivanja. Za dućane u kojima visim češće ni nema kartica ni bilo kakvog nagradnog sustava - Lidl, Muller....
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 12:32   #35
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Iako, kad sve sve zbroji i oduzme, vjerujem da je to sve privid i sve što mi daju kroz popust na proizvode si oni dobrano vrate.
upravo tako.

imam par kartica, nikakvu iluziju da njima išta posebno štedim više stvar navike (konzumova čak nije ni moja, nego štancam dečkovu pomoćnu, jer su me nešto bili naljutili s tim formularom za izdavanje kartice, nešto mi se činilo kao preveliko zadiranje u moju privatnost; njega očito ne smeta)

s druge strane, što slafko kaže, "da znate što sve rade s vašim podacima...", znam. boli me kurčić što neki geekić u konzumu zna da kupujem isključivo libresse uloške
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 13:59   #36
DM mi je super, naravno nikad ništa ne uzmem iz onih knjižica ali iskorisnim onaj popust na cjelokupnu kupovinu ili ali kupujem nešto skuplje uzmem na jedan proizvod, zadnje sam uzela one vrećice i zakon su Konzum ima super pogosnosti, Pet Cenar , cinestar, GoldenTowercard( nikad korištena , nemam pojma šta će mi) Two way također nemam pojma ni od kud mi
Signorina Despi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 16:03   #37
imala sam dm karticu, ali je totalno bespotrebna. moraš potrošiti brdo love da bi dobila... loptu. odem u kineza i kupim je za 8 kn .
ili dobiješ onu knjižicu s popustima. rijetko kad bude išta normalno i upotrebljivo.

imam bipinu karticu, i ona mi je ok. za rođendan sam dobila 25% popusta na jednu cijelu kupovinu. naravno tu sam nakrcala za zalihe.
i često znaju neki proizvodi biti jeftiniji s tom karticom.

imam i mana karticu, bude nekih popusta na nju.

stalno kontam uzet konzumovu, ali nikako. lijenost
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 19:04   #38
dm, bipa, konzum.

dm-ova mi je super, svako malo skupim hrpu bodova i uzmem neke stvari u pola cijene (s onom karticom za 150 bodova). bas sam nedavno iskoristila bodove i opet imam za onu od 50 bodova s 25 % popusta za jedan proizvod.

bipina ne znam cemu sluzi jos uvijek, prodavacica mi je rekla da prate sta najvise kupujemo pa onda salju neke bonove s popustima na slicne artikle. cesto kupujem u bipi, ali nisam jos nikad dobila kupone, osim rodendanskog koji nisam iskoristila.

u konzumu stalno kupujem neke gluposti, prolazim kraj tri konzuma dnevno, mogla sam skupiti dosta bodova ocito, ali uvijek ju zaboravim ili mi se ne da traziti po novcaniku dok hrpa ljudi iza mene stoji.
__________________
Obožavam jednostavna životna zadovoljstva. Ona su posljednja utočišta nas kompliciranih.

Zadnje uređivanje miss shopaholic : 26.07.2012. at 19:09.
miss shopaholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 22:55   #39
DM - uzimam onaj popust na kupnju ili na jedan proizvod, knjižice iskoristim manje od pola

Konzum Multiplus - ne kupujem često kod njih, ali tu i tamo mi pošalju one bonove, mislim da najviše dobijem preko Zabe koja je njihov partner

Bipa - imaju najkonkretnije popuste, česte akcije, sve više idem kod njih

Imam i Piku od Mercatora, Peek& Cloppenburg, Magma, Sensa klub .. ali ih ne koristim

Nisam znala da Interspar ima karticu? Može malo detalja, isplati li se, kod njih najčešće kupujem
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 16:05   #40
DM ova je izvrsna jer puno kod njih kupujem, mislim da ju je zaista isplativo imati!
neharnjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.