Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 15:38   #41
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post

A sjeća li se itko ovoga :

Jao, koji je to blast from the past Ali nisam Žvazbuku nikad nešto posebno volela.

Sećam se kako sam bila srećna k'o kuče kad sam posle 10+ godina ponovo kupila Cedevitu I onda shvatila da je u mom sećanju imala ipak mnogo bolji ukus
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:41   #42
Quote:
Molly06 kaže: Pogledaj post
Ta je Milka bila LE, limited edition
Naravno da je ono što je dobro limited edition.
Sada sam se sjetila da su u dm-u imali predobar lodion za tijelo od narandže , kad si se namazao mirio je cjeli stan po narandži - mrak stvar koje naravno više ne nađem

Zadnje uređivanje Tupelo : 03.02.2013. at 09:27. Reason: Citat
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 20:35   #43
Loreal puder, apricot ivory.... taman za moju mrtvačku boju kože

sad više ja ne mogu naci niti jedan puder od niti jednog proizvođača u toj nijansi...sve mi zuto, narančasto, tamno, mrljavo, ...taj sam kupovala valjda 7 godina.... i onda uveli nove boje a i tekstura nije vise prozracna i vodenasta nego onak gusta... ni blizu onog prije...pisala im i na face da li se to moze nabaviti ovako, uzeli bi par komada ako imaju na skladistu povuceno.... ma jok..ni a ni b...true match...

onda opet loreal onaj luminize serum...prvo pakiranje koje sam od njih dobila da tesitiram zvali me ispitali kakvo je sta je...ja bila odusevljena... odustala od njihove triple active koju sam bila koristila... za duplo vise love kupim u bipi taj luminizer...ma drek...izbacio mi samo takvu alergiju i reakciju natekla cijela faca...nemogu reć da je bilo staro jbt kad tek izaslo na trziste pola godine prije toga.... nikad vise. kakve su to fore...jedan za testiranje drugi za prodaju....i tako....boje bez amonijaka sam vec spomenula sva sreca uletila u dm dok su ga povlačili s trzista uzela zadnjih 7 pakiranja crvene hahah. i to po 11kn umjesto 23
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 21:12   #44
ledolina
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 17:02   #45
Čupko - viđen danas u Plodinama.

Lady Speed Stick - avaj, zbilja ga više nema. Prije godinu i pol jedna mi je prodavačica rekla da ga više neće biti iz ne znam kojeg razloga. Jedno kratko vrijeme sam ga pronalazila po zabačenim Plusmarketima i onda tajac.

A šta bi s Lux sapunom? Prvo se mogao kupiti samo vani, pa jedno kratko vrijeme kod nas i nema ga više. Meni je bio kao Proustu kolačić. Ne za jelo nego za mirisanje i pranje.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 17:15   #46
Gdje je nestao Schauma superfruit nutrition šampon, s ekstraktom brusnice i acai bobica? Danima obilazim Dm-ove i nema ga nigdje, a donedavno ga je bilo svuda
violet_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 21:38   #47
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
Loreal puder, apricot ivory.... taman za moju mrtvačku boju kože

sad više ja ne mogu naci niti jedan puder od niti jednog proizvođača u toj nijansi...sve mi zuto, narančasto, tamno, mrljavo, ...taj sam kupovala valjda 7 godina.... i onda uveli nove boje a i tekstura nije vise prozracna i vodenasta nego onak gusta... ni blizu onog prije...pisala im i na face da li se to moze nabaviti ovako, uzeli bi par komada ako imaju na skladistu povuceno.... ma jok..ni a ni b...true match...
probaj nivea ideal finish 01 ivory

ont
kozmetika I touch


pravili su odličnu kremu za ruke i odjednom je nestala iz drogerija i trgovina

ima li još negdje za kupiti (ako se uopće proizvodi) max factor mlijeko za tijelo?
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 21:47   #48
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
kozmetika I touch


pravili su odličnu kremu za ruke i odjednom je nestala iz drogerija i trgovina
Daaa, ne znam ni što sam točno imala od njih, al dizajn im je odličan.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 22:14   #49
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
probaj nivea ideal finish 01 ivory

ont
kozmetika I touch


pravili su odličnu kremu za ruke i odjednom je nestala iz drogerija i trgovina
Propali su taman kad sam ja kupila svoju prvu njihovu kremu
Ne proizvodi se više.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 23:02   #50
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post

ont
kozmetika I touch


pravili su odličnu kremu za ruke i odjednom je nestala iz drogerija i trgovina
Ajme, ovo sam već zaboravila da je postojalo .

Kremice i korektor su mi bili jako dragi, a u pakiranje sam bila zaljubljena.

Kod mene u samoposluzi još uvijek ima Lady Speed Sticka.
Odličan dezić po učinku, ali mi ima toliko odbojan miris da ga ne mogu koristiti.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 10:23   #51
Gdje su nestale one male figurice iz Kinder jaja ? Kad god kupim Kinder jaje, unutra je ili slagalica ili nekakva plastično-papirnata glupost Još uvijek se sjećam kornjačica, lavova, pingvina... Baš su bili štosni Šmrc.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 11:29   #52
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Gdje su nestale one male figurice iz Kinder jaja ? Kad god kupim Kinder jaje, unutra je ili slagalica ili nekakva plastično-papirnata glupost Još uvijek se sjećam kornjačica, lavova, pingvina... Baš su bili štosni Šmrc.
Još uvijek ih imam doma! Inače, u Getrou, prije nego ga je Mercator preuzeo, isto su imali kinder jaja u kojima su se dobivale baš lijepe životinjice. I sad tih jaja više nema. Ista stvar u Lidlu - imaju neka jaja, ali ne ona s morskim životinjama.
Još sam se sjetila jedne, dvije stvari jer sam taman bila u Lidlu - punjenju jastučići s vanilijom - zašto ih više nema? Ima čokolada i nugat ali nema vanilije.
I nemaju više smrznutu brokulu. Isto je tako jedno vrijeme nisu imali i sad opet. Ni smrznutih mahuna. Ne kužim kakve su im to fore? I da - njihov sok od kruške - obožavala sam ga, a povukli su ga unazad par mjeseci, a meni se baš pije...
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 20:52   #53
joj, lav iz kinder jaja...najvise sam njega imala
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 21:00   #54
Šta je bilo s tom ledolinom? Tog je bilo kad sam bila mala pa sam se natankavala tim. I onda je nestalo. I ponovno se pojavilo godinama kasnije. I probala opet i blast from the past I onda opet nestalo. Zašto su to uopće vraćali. Onak vratilo se na 5 minuta. Da sad probam ledolinu počela bi imat fleševe dućana gdje sam to kupovala ko klinka I taj dućan je sad zatvoren i u njemu je....centar za neku pizdumaterinu.

Ova žvaka u tubici isto blast from the past, tog je bilo kad sam baš bila malamala. I I Touch kozmetika. nema torije da bi se tog sama sjetila, ajme.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 04:54   #55
zasto je njofra sada punc, pa to opce ne valja ?!
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 09:27   #56
Quote:
lesse kaže: Pogledaj post
Tema posvecena proizvodima koje smo voljeli a oni su nestali s polica u ducanima...
cunga lunga se vise ne proizvodi koliko znam

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Još uvijek ih imam doma! Inače, u Getrou, prije nego ga je Mercator preuzeo, isto su imali kinder jaja u kojima su se dobivale baš lijepe životinjice. I sad tih jaja više nema. Ista stvar u Lidlu - imaju neka jaja, ali ne ona s morskim životinjama.
Još sam se sjetila jedne, dvije stvari jer sam taman bila u Lidlu - punjenju jastučići s vanilijom - zašto ih više nema? Ima čokolada i nugat ali nema vanilije.
I nemaju više smrznutu brokulu. Isto je tako jedno vrijeme nisu imali i sad opet. Ni smrznutih mahuna. Ne kužim kakve su im to fore? I da - njihov sok od kruške - obožavala sam ga, a povukli su ga unazad par mjeseci, a meni se baš pije...
u lidlu vise nemaju one kroasane, bili su bolji od 7 days a kostali samo 3,5 kn

i nemaju vise ta cokoladna jaja o kojima pricas, 3 jaja bila su 11 ili 12 kuna, ja kupovala uvijek frendicinoj maloj, ali nema vise
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 12:20   #57
jel neko skužio da nestaju zelene five žvake?
ja san presatla pušit u trudnoći i jedino njih žvačem sada ih mogu naći samo na nekim pumpama i to rijetko. majku im njeihovu gdje su?
MiM još čekamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 13:51   #58
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post

u lidlu vise nemaju one kroasane, bili su bolji od 7 days a kostali samo 3,5 kn

i nemaju vise ta cokoladna jaja o kojima pricas, 3 jaja bila su 11 ili 12 kuna, ja kupovala uvijek frendicinoj maloj, ali nema vise
E da, i ti krosani su nestali. Nije da sam ih baš često kupovala ali ti su stvarno imali puno čokolade u sebi, fini su bili.

Mislim da imaju čokoladna jaja samo su neke druge igračke.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 14:02   #59
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Nikad prežaljena Kinder lada. Ne trebam ni spomenuti da doma još uvijek imam ovu posudicu.
ovu kravu nisam više od 15 godina vidjela
sad moram ići tražit tu zdjelicu

već ohoho vremena nisam vidjela čokoladicu milky way. a obožavala sam ju

isto i one orbitove slatke žvakače koje su bile narančasto zapakirane.

sad sam se i ledoline sjetila. preodlična je bila
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 15:51   #60
tobi zele od kivija je isto bio super
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.