Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 08:33   #21
Užasno mi idu na živce ljudi koji kasne. Mislim da to neki rade iz čiste navike jer baš na sve dogovore kasne po 10-15 min. To se podrazumijeva kod njih. A ja svaki put dođem na vrijeme. Nikad u životu nisam zakasnila na neki dogovor. Radije dođem 15 min ranije nego kasnije. Imam sreću da drugi oko mene ne dijele baš moje mišljenje.
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 08:48   #22
Prevelik je to komfor i nepoštivanje za moj ukus.

Što pričate poslije na kavi uopće?
Sjećaš se kako si me pretprošli put zajebala, pa sam te čekala 45 minuta duže nego inače?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 08:53   #23
u principu ne kasnim.nisam taj tip.više volim doći par minuta ranije.iako imam nekoliko ljudi koji mi uredno kasne i to smatraju jakooooo simpatičnim.jer oni nisu kontrol frikovi s takvima izbjegavam dogovor. i ne, ne čekam nikoga.ukoliko mi se ne javi i ne da mi neki smisleni razlog(pranje kose, i stavljanje maskare stvarno ne spada u smisleni razlog)znala sam otići kad bi ljudi bez objašnjenja kasnili po 20-tak i više minuta.smatram to nekulturom i nepoštivanjem tuđeg vremena
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 08:56   #24
Quote:
alabama-banana kaže: Pogledaj post
Često čujem izjave tipa "kašnjenjem osoba pokazuje da joj nije stalo do onoga tko je čeka/ da ne poštuje tu osobu". S vremenom sve više vjerujem u to. Ne kažem o kašnjenju koje se nekada omakne, o iznimnim situacijama, već o onim osobama koje konstantno kasne na sve dogovore.
Bivša je konstantno kasnila na sve živo. I uvijek je imala spremnu ispriku i još bih ja bio kriv kaj nisam sretan nakon pola sata čekanja. Jer ono, ja sam u autu pa mi je lakše. A ne d'o mi bog da se meni nekaj složi pa zakasnim par minuta. Najjače fore su mi bile kada mi javi da će kasnit, ali to javi pet minuta prije. I onda ja, idiot i šupendara, odem do cvjećarne i kupim joj ružu, a ona dođe nadrkana jer sam dan prije zaspao na mobitel.

Ispričajte me sad, idem si opalit edukativni šamar i sterat se u kurac.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 08:57   #25
Evo jedna kasnilica
Nije da zakasnim pola sata, i ono 5-10min prilicno cesto.
To je neka falinga u mozgu.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:01   #26
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Užasno mi idu na živce ljudi koji kasne. Mislim da to neki rade iz čiste navike jer baš na sve dogovore kasne po 10-15 min. To se podrazumijeva kod njih. A ja svaki put dođem na vrijeme. Nikad u životu nisam zakasnila na neki dogovor. Radije dođem 15 min ranije nego kasnije.


Potpisujem sve

Imam par prijatelja koji su nepopravljivi "kasnioci" pa uvijek izbjegavam da se s njima nalazim solo već se dogovorimo nas 5-6 za kavu i onda imamo društvo mi koji dolazimo na vrijeme dok dođu ovi koji kasne

Bilo bi vrlo elegantno rješenje izbaciti iz ekipe ove koji kasne ali kad nam uvijek fali četvrti za bacit na karte




Znam da sam prijatelju koji je stalno kasnio jednom namjeravao odgovoriti istom mjerom, kao dogovorit ćemo kavu i namjerno ću zakasnit da i on vidi kako je to kad te netko čeka. I onda, kako se bližilo vrijeme dogovora sve me više kopkalo i na kraju sam uletio u auto i odjurio na tu kavu, bilo mi je krivo što sam na kraju kasnio i tih 5 ili 10 minuta. Naravno on još nije bio došao



Da li je možda problem u nama koji smo uvijek točni?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:09   #27
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
I meni je rekord sat vremena. Prala je kosu. Naravno, nije joj palo na pamet da mi to i javi.
Imala sam i ja takvu. Živjela je 2 min od mjesta nalaska, kasnila je 20 min jer je prala kosu a onda je još i peglala majicu.

Uf, ja sam uvijek prije kasnila 15 min. Iščuđavala sam se kako netko može doći na vrijeme. Čak nije imalo veze s nepoštivanjem osobe.
Pola sata kašnjenja mi je ipak too much, a da se osoba ni ne javi, naravno ovisi i koliko mi je dobra frendica.
Sada se trudim ne kasniti, ono, max 5 minuta.
Mada, kad bolje razmislim, cijeli ovaj tjedan kasnim na posao cca 20 min. Uglavnom zato što kiša pada i ne da mi se dignuti iz kreveta.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:21   #28
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Još nisam upoznala (al ne kažem da takvi ne postoje) osobu koja kasni, ali se ljuti kada mora pričekati drugoga.
Ja jesam. A osoba sam koja kasni. Uspjela sam s godinama svesti kašnjenje na 15-ak min maksimalno, ali prije je bilo mnogo gore. I smanjiti stopu kašnjenja također.

Osoba koja se ljutila prijatelj je bivšeg koji obično kasni 2 sata u prosjeku. Tako da smo već bili navikli da dogovor da idemo nekamo u 11 znači da ćemo čekati možda i do 14 h. Jednom nas je čekao 10 min (jer s takvim osobama nikad ne znaš pa upravo to - obavljaš svoje obaveze i jeb'ga, zalomilo se da nismo mogli odmah izletjeti kad je on došao po nas, trebalo je 10-ak min da dovršimo poslove po stanu i spremimo se), duboko i smrtno se uvrijedio, a pogotovo kad sam mu napomenula koliko on inače i uvijek kasni, to mi je bila velika greška.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:28   #29
Ljudi su katafakingstrofa...ne malo njih. More njih.
Priča mi kćer...od njih 6 koji s dogovore u pola 10 samo ona dođe točno ili ranije, jedna kasni par minuta a ostali pola sata do sat.
Ja sam imala slična iskustva ranije, sad se dogovaram samo s pouzdanim ljudima koje sam ostavila oko sebe
Prala sam kosu, trebala sam nešto pomoć bratu, morala sampeglat...
Ja ne znam jesu li ti ljudi totalni idioti ili samo nemaju osjećaj za vrijeme... što je moguće. Nema ga ni moj muž...ja ću zadnji ja sam najbrže gotov-kako da ne ali kad skuži da je frka ipak požuri i stigne, nije da ga nije briga.
Ne kužim kako ljudi mogu nonšalantno doći sat vremena kasnije od dogovora bez poruke o kašnjenju sa izjavom prala sam kosu
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:42   #30
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Evo jedna kasnilica
Nije da zakasnim pola sata, i ono 5-10min prilicno cesto.
To je neka falinga u mozgu.
Al evo, zašto ne kreneš 10 minuta prije nego što misliš trebaš krenuti? Sve se to da ispraviti, samo ne treba biti zadovoljan sa tom "manom".


Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako ljudi mogu nonšalantno doći sat vremena kasnije od dogovora bez poruke o kašnjenju sa izjavom prala sam kosu
Ja znam jednu curu koja je u vrijeme kad ju se trebalo pokupiti ošla prat kosu. I onda ju je troje ljudi čekalo ispred kuće u autu dok ona nije oprala i posušila kosu.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:47   #31
Ne kasnim,radije dođem 10-15 min prije
ponekad mislim da mi je to mana,jer inače ljudi oko mene uvijek kasne
Evo i sad čekamrekao je u 9:30,a sad je 9:46

Ako već ne mogu stići u dog. vrijeme,odmah velim ili nazovem da ću kasniti
__________________
.
damafia25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:47   #32
Baš sam jučer sa susjedom pričala o kašnjenju, ona inače uvijek kasni i kaže da bi htjela to izbaciti iz navike ali ne može, jednostavno uvijek joj nešto - nešto bude i ona mora kasniti, uvijek je čekaju. S druge strane ja mrzim kašnjenje, uvijek ću biti 5-10 minuta ranije na mjestu dogovora nego onu zadnju minutu. Ne mogu poreći da mi se nije desilo par puta da sam zbog nečega kasnila ali i to najviše 10 min.
Mogu tolerisati do 15 min. a onda...
I da, najgora stvar što mi ide na živce je kad se mi cure dogovorimo za izlaz, ja se spremam kući a ove dvije frendice skupa, znači dogovorimo se da budemo spremne do 21:15-21:30h ali nikad je izađemo prije 22h. Ja se spemim i dođem do njih one još uvijek nisu ni našminkane ni obučene. WTF pa koji ste *urac radile do sad?! Eto imale su nešto...raspoloženje automatski mi se mijenja, nekad me toliko iznerviraju da bih se vratila kući, i vi i vaš izlaz! Ako smo se dogovorile pa ispoštujte to.
I opčenito, mislim da to kašnjenje je stvar neodgovornosti, neodgoja... Ok je par puta zakasniti, svima se desi ali konstantno uvijek, pa mislim ni predsjednik se ne čeka.
__________________
Live fast. Die Young. Be Wild. And Have Fun.
mala vučica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:49   #33
Ako nekoga trebam, potrpiti ću njegovo kašnjenje.
Ako netko treba mene, neću. Jednostavno odem ako se ne pojavi na vrijeme.
A ako mi je netko frend onda je i njegovo kašnjenje dio njega i uopće mi ne smeta. Biti prijatelj s nekim je puno više nego što vi žene mislite.
E.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:49   #34
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Užasno mi idu na živce ljudi koji kasne. Mislim da to neki rade iz čiste navike jer baš na sve dogovore kasne po 10-15 min. To se podrazumijeva kod njih. A ja svaki put dođem na vrijeme. Nikad u životu nisam zakasnila na neki dogovor. Radije dođem 15 min ranije nego kasnije. Imam sreću da drugi oko mene ne dijele baš moje mišljenje.
i ja takva. uvijek radine ranije nego da kasnim.
jednom smo imali jedan dogovor za rostilj u zagorju. i trebala doci frendica sa nekim curama da idemo zajedno sa dva auta. mi ih cekali pol sata, ne javlja se na tel. ja sjela u auto i otisla. ko vas jebe...

drugi put mi se desilo da me nazvala frendica da upravo krece na dogovor za cugu. zvala je u trenutku kad je vec trebala biti u kaficu.

ja popila naruceno pice i otisla doma. dodje ona poslije u kafic, zove me, ja velim da sam doma. i ova se jos ..uvrijedila


ukratko, ne podnosim ljude koji kasne
noaccount is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:51   #35
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post

Biti prijatelj s nekim je puno više nego što vi žene mislite.
E.
naravno...najgora stvar za prijateljstvo je uzeti zdravo za gotovo.
medjusobno postovanje je ono sto ga gradi
noaccount is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:53   #36
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Al evo, zašto ne kreneš 10 minuta prije nego što misliš trebaš krenuti? Sve se to da ispraviti, samo ne treba biti zadovoljan sa tom "manom".
Jer kreneš pola sata prije nego inače spremati se pa skužiš "joj, vidi, imam vremena i oprati suđe" pa pereš suđe i skužiš da je prošlo 20-ak min i trebaš izaći odmah sad, ali nisi se još ni obukla kak se spada, među svim hulahopkama baš samo jedne nisu poderane, a i majicu bi trebalo popeglat...
A najbolje je kad te od nervoze potjera na WC taman kad treba krenuti...

Ne mogu ti to opisati, kreneš ranije pa se još opustiš jer "ranije sam se krenula spremati". I onda kasniš još više nego inače. "Jer ja to mogu stić'".

Suzbila sam to suzdržavanjem od takvih neplaniranih radnji, ma koliko me vukle. U većini slučajeva uspijevam im se oduprijeti.


Quote:
Ja znam jednu curu koja je u vrijeme kad ju se trebalo pokupiti ošla prat kosu. I onda ju je troje ljudi čekalo ispred kuće u autu dok ona nije oprala i posušila kosu.
Ovo sam riješila dječjim puderom. Nema vremena za pranje kose, a kosa masna? Napudram kosu, malo ju razbarušim da se bolje rasporedi i to je to.
Čak dobije na volumenu. Utrošeno vrijeme? 15 sekundi.

Onda, kavu ujutro sam prestala kuhati ako vidim da nemam vremena. Popijem kad dođem na posao, ionako se pije ujutro.
Šminkanje na putu za posao.
Pripremanje odjeće navečer uglavnom ne pali jer se odlučujem uvijek u zadnji tren.

I tako, neke stvari koje su me odvraćale od kretanja na vrijeme jednostavno sam izbacila samo da ne moram ustajati ranije, a da ipak stignem...
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:56   #37
Prije sam kasnila a onda sam odrasla i pocela dolaziti na vrijeme
U biti sad i par minuta ranije dodem.

Jedan prijatelj uvijek dolazi ranije na dogovor i to po 20 min ranije. onda mi posalje sms da je tamo i nabije mi stres.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:57   #38
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Ako nekoga trebam, potrpiti ću njegovo kašnjenje.
Ako netko treba mene, neću. Jednostavno odem ako se ne pojavi na vrijeme.
A ako mi je netko frend onda je i njegovo kašnjenje dio njega i uopće mi ne smeta. Biti prijatelj s nekim je puno više nego što vi žene mislite.
E.
Odnija vrag prišu, a?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:58   #39
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Al evo, zašto ne kreneš 10 minuta prije nego što misliš trebaš krenuti? Sve se to da ispraviti, samo ne treba biti zadovoljan sa tom "manom".
Pa ono, trudim se, prije sam bila gora. Sad se cak ponekad dogodi da prva dodjem u birtiju ili di se dogovorimo cekati.
Ono ili mi spremanje potraje ili ne mogu naci kljuc ili je nesto zanimljivo na forumu
Uzas sam zivi, znam.



Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 10:00   #40
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Odnija vrag prišu, a?
Ae. Ali je istina da vi žemske ne razlikujete poznanice i prijateljice.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.