Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 21:00   #21
Wut? Čudno mi je da su tako liberalni oko garancije, kad sam uzimala čizmice, taman sam između 2 broja i žena mi je rekla da ih ne mogu zamijeniti ni u roku 2 dana ako se vidi da sam u njima hodala. Mogu ih doma samo po sobi probati. :klap:
INače, čizmice su super. Malo prevelike, al božemoj, nije vrijedno vraćanja.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 17:17   #22
Tražila popust za jedne cipele jer su bile malo oštećene. Žena mi rekla da ne daju popust, ali ako nešto ne bude u redu daju garanciju 2 godine. Tako je barem u Osijeku.
babli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 01:04   #23
Sviđa mi se njihova ponuda. Kupila sam jedne cipele i torbu i moram priznati da sam za sada zadovoljna. Muž je kupio tenisice, kaže da su udobne.
Anny Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 08:56   #24
Ja kupila klincima 3 cipele, one Lasocki... I sve isla reklamirati. Pukao cicak i odlijepio se na svima. Inace je prava koza i udobne su ali konci nakon 2-3 tjedna vire posvuda i cicak se odljepljuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 23:44   #25
zna li tko kakve su ugg čizme u ccc?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 00:59   #26
lani sam kupila dvoje, po nekih 200kn.. jedne na petu, jedne ravne, oboje gležnjače.. ove na petu i sada izgledaju kao nove (što jest jest nisam ih previše ni nosila), a one ravne su mi totalno otišle nakon prvog nošenja. ostavljale su crne crte po parketu i po čizmama, što se nije dalo nikako skinuti.. već su u smeću.

danas sam kupila ove naslonjene na torbu.. baš mi mi lipe.. nadam se da će biti ok..
http://ccc.eu/hr/woman/fw14-inspiration/31
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 01:01   #27
Quote:
June kaže: Pogledaj post
Wut? Čudno mi je da su tako liberalni oko garancije, kad sam uzimala čizmice, taman sam između 2 broja i žena mi je rekla da ih ne mogu zamijeniti ni u roku 2 dana ako se vidi da sam u njima hodala. Mogu ih doma samo po sobi probati. :klap:
INače, čizmice su super. Malo prevelike, al božemoj, nije vrijedno vraćanja.
uložak i stvar riješena

i mene čudi ovo za garanciju..
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 22:06   #28
Garancija je sigurno 2 godine. Znam jer imam vec njihova 4 para i svaki put pitam za garanciju.Ali samo uz racun,kutiju nisu spominjali. Kupujem samo LASOCKI i to mi je najbolja obuca koju sam ikada nosila.Udobna od prvog nosenja.Izdrzava kisu,snijeg ma sve. I sto je najbitnije cijeli dan budem u njima i bas nikada me noge nisu boljele.Ne mogu zamisliti da obujem neke stare cizme ili cipele.Uvijek jedva cekam da se izujem, koje god da kupim:ALDO;DEICHMANN;PLANET OBUCA itd....
afrodita13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 22:42   #29
Ima li još u nekom CCC-u visokih čizmi na popustu??
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 17:40   #30
Ja sam visoke čizme kupila u wg prije 10-ak dana. Bio je još velik izbor tako da pretpostavljam da ih i dalje imaju. Čizme su kožne, još mi se oblikuju po nozi pa nisu najmekše, ali stvarno su super. Koštale su oko 420kn.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 22:38   #31
ja sam kupila dvoje čizme kod njih, i oboje su mi promočile, nije neka kvaliteta, tako da ne preporučam
iako moram priznati imaju lijepe štikle
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 15:04   #32
Kupila sam čizme u 1. mjesecu, obula ih 15-20 puta (ako!) i na rubovima džonova su popucale... Svakako mislim da ću ih otići reklamirati jer sam ih platila više od 300 kn u nadi da će potrajati.
Luvya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 18:46   #33
Quote:
katarina178 kaže: Pogledaj post
ey, pokusaj ovdje kupiti cipele. Ja sam ih vec par narucila preko weba i super su!
hvala, ali sumnjam da ima mog broja, broj 34
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 21:54   #34
Cure jel neka od vas vraćala cipele i tražila povrat novca? Jel bilo problema?
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 18:16   #35
Quote:
babli kaže: Pogledaj post
U CCC imate 2 godine garancije na sve artikle uz predočenje računa i kutije pa čuvajte kutije .
e ovo nisam znala da je 2-ije god. garancija
racun nemam, ali zato kutiju jos imam
gleznjace su mi super udobne...zadovoljna sam...
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 14:44   #36
Imaju cipele na petu broj 35. Oduševljena sam jer do sad nisam mogla kupiti obične klasične cipele jer mi spadaju s nogu (osim ako su ljedne sadnale sa hrpom remenčića ili gležnjače sa puno vezica)
Valerchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 20:42   #37
kupila sam kod njih već više pari obuće i stvarno imam samo pozitivno iskustvo. mislim da više neću ni gledat po drugim dućanima, barem ravne cipele. u sisku nemaju baš nešto štikli, a i to što imaju mi se baš i ne dopada.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 11:39   #38
Kad će kod njih popust na ostatak zimske obuće?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 18:09   #39
Kod njih sam kupila 3 para čizmi, 2 u Zg i jedne u Grazu i super sam zadovoljna. One prošle godine su prošle snijeg i kišu i ovu sezonu sam ih malo namazala i ko nove su. Ako pazite na njih što se tiče mazanja izgledat će vam odlično, plus nisu me nažuljale još ni jednom
Queencersei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 11:29   #40
Kakva su iskustva s povratom nenosene obuce?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.