Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 22:37   #21
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
zanimljiv dućan je Boutique Šopingholičarka, Radićeva 15
Apsolutno se slažem
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 21:05   #22
Nit- Maksimirska, Ozaljska
Zora gratia- importane
Artigo moda- mislim da je u Tkalcicevoj
Kuky design - mislim da je u Rudesu
Svi imaju fb.
Jugas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 21:50   #23
Tradate - hrv proizvodnja, imaju i na fejsu
fely is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 22:50   #24
Mali butici po Zagrebu

Bas mi zao da je x nation propao. Jos uvijek imam dosta njihovih komada, ko novi su. Oni su bili malo drugaciji od zare hm i takvih.

Ima u dugave oktogonu jedan mini butik, drze robu i dodatke. Vlasnica osobno ide u italiju i bira robu. Zna se naci fora stvari, a nisu uopce skupe, jos kad stavi snizenje...kupila sam par dnevnih haljina pomalo neobicnih krojeva. Svi me pitaju odakle mi jer se to ne vidja po zari i shoping centrima.

Edit: sad sam se sjetila da je jedini problem sto nema svih velicina, a neki komadi su one size. Ja imala srece i stala u ovo sto mi se svidjalo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:34   #25
Kako se krecu cijene? zaintrigiralo me ovo s izborom haljina.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:39   #26
U Nitu su oko 500 kn,artigo je malo skuplji,cini mi se.Zora gratia je jeftinija, i srnecu kad je snizenje, zna se nac super haljinica i tunika po 250-350 kn.
Jugas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2020., 15:00   #27
Da malo dignem temu iz mrtvih - jel ima koji dućan, bilo fizički, bilo webshop, koji ima zgodne ljetne haljinice? Željela bih izbjeći c/p look iz high street dućana i uzeti 5-6 haljina, nešto lagano, ljetno, casual. Ako je talijanska roba, još bolje.

Ne mora biti ZG, cijela Hrvatska mi je opcija

Pogledala sam par preporuka s prethodnih stranica i Šopingholičarka je super od tamo sam uzela 2-3 komada pa ću vidjeti jesam potrefila veličinu. Trgovina Ivana mi iskače često na FB, u napasti sam naručiti jer su cijene smiješno niske.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2020., 15:54   #28
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
Da malo dignem temu iz mrtvih - jel ima koji dućan, bilo fizički, bilo webshop, koji ima zgodne ljetne haljinice? Željela bih izbjeći c/p look iz high street dućana i uzeti 5-6 haljina, nešto lagano, ljetno, casual. Ako je talijanska roba, još bolje.

Ne mora biti ZG, cijela Hrvatska mi je opcija

Pogledala sam par preporuka s prethodnih stranica i Šopingholičarka je super od tamo sam uzela 2-3 komada pa ću vidjeti jesam potrefila veličinu. Trgovina Ivana mi iskače često na FB, u napasti sam naručiti jer su cijene smiješno niske.
Ako je cijela Hrvatska opcija, onda preporučujem ove (svi imaju stranicu na Facebooku)

Stella trgovina (Donja Stubica)
Pinkcity butik (Virovitica)
Ivana Trgovina (Nova Gradiška)
Butik "Katarina" (Sesvete)
Play Life Boutique (Križevci)
Boutique Lu Lei (Križevci)
Butik CHARLIE (Virovitica)
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.