Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2015., 09:00   #41
Quote:
gfajfer kaže: Pogledaj post
Postovanje,
Imam pitanje i tice se odjave s HZZO..naime otisao sam u inozemstvo prije dvije god i nikako nisam vise dolazio u hrv.Nisam se odjavio zdravstveno..koje sada imam u inozemstvu..dolazim uskoro u hrv na odmor..htio bih se odjaviti a da ne podlegnem kazni.jel ima netko savjet za mene?!
Unaprije zahvaljujem..
kako si bio prijavljen na HZZO, sam si plaćao ili ?
nedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 20:31   #42
Quote:
gfajfer kaže: Pogledaj post
Postovanje,
Imam pitanje i tice se odjave s HZZO..naime otisao sam u inozemstvo prije dvije god i nikako nisam vise dolazio u hrv.Nisam se odjavio zdravstveno..koje sada imam u inozemstvu..dolazim uskoro u hrv na odmor..htio bih se odjaviti a da ne podlegnem kazni.jel ima netko savjet za mene?!
Unaprije zahvaljujem..
U istoj sam situaciji,da li ste se uspjeli odjavit bez kazne?
crnaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 11:51   #43
napravila sam odjavu radnika s mirovinskog elektroničkim putem, hoće li zdravstveno preuzet podatke od hzmo i automatski napravit odjavu?

već je šeti radni dan od odjave , pa se već brinem. kad sam radila prijavu , sve je prošlo u redu i prilično brzo.
MVDC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 12:27   #44
Hoće, al ćeš se načekat malo...
Ljubicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:32   #45
Molim pomoć!

Vodim knjige za malu firmu (3-4 djelatnika)

Naša djelatnica je dala otkaz jer odlazi na novi posao. Odjavio sam je 18.10.2017. elektroničkim putem preko aplikacije HZMO. Odjava je uredno obrađena slijedeći dan. Samim time bi automatski trebala biti odjavljena i s HZZO.

Danas me zove da je na HZZO-u još uvijek prijavljena kod nas. Provjerim na http://www.hzzo.hr/ u promjeni statusa i zbilja još uvijek ima status zaposlene osobe (A).
Što sad da radim? Da čekam par dana? Da pišem papirnatu odjavu s HZZO?
harakiri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 16:23   #46
Quote:
harakiri2 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć!

Vodim knjige za malu firmu (3-4 djelatnika)

Naša djelatnica je dala otkaz jer odlazi na novi posao. Odjavio sam je 18.10.2017. elektroničkim putem preko aplikacije HZMO. Odjava je uredno obrađena slijedeći dan. Samim time bi automatski trebala biti odjavljena i s HZZO.

Danas me zove da je na HZZO-u još uvijek prijavljena kod nas. Provjerim na http://www.hzzo.hr/ u promjeni statusa i zbilja još uvijek ima status zaposlene osobe (A).
Što sad da radim? Da čekam par dana? Da pišem papirnatu odjavu s HZZO?
Nekad zašteka u HZZO, zovite ih !
lady G is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:33   #47
Imam li ja zdravstveno bez da išta napravim u onom roku od 30 dana od odjave (otkaza) na HZMO?
Mislim mogu li normalno na zakazane preglede i to? Čekam papire da sve obavim...
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.