Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2014., 00:01   #41
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
šta, misliš da će i ovo otić fijuu? ma ne, pa ovo je zezanje tema.
ne znam zašto al jako su mi odbojna ta pofarbana pazuha, za razliku od mufa. baš gledam, postoje posebne boje. fora izgleda.
Samo hocu rec da sam citala neku biografiju Marilyn Monroe koju je napisala njezina sekretarica, sobarica ili netko blizak vec, i tamo je bilo navedeno kako je ona vec davnih pedesetih godina proslog stoljeca farbala picine dlake u blond plavusu kakva joj je bila i kosa.

Jer su navodno njezine musterije/obozavatelji to ocekivali od nje.
Da bude, jelte, uskladjena.

No, kako god bilo.

Hocu rec da te potpazusne dlake nisu prisutne ni na jednoj od renesansno-barokno-debelo-celuliticnih zenskih modela!


Pice su uglavnom pokrivene salom, velom, tkaninom, ali nigdje dlake za vidjet osim na glavi.
Za razliku od celulita koji je uvelike prisutan.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 00:02   #42
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a jebga sad pa lakše je oprati nešto što je bezdlakavo nego dlakavo
zamišljam busen dlaka ispod nečijeg pazuha i šamponiranje istoga pa izvlačenje s kefom kasnije da se fino posuši
a dezić se valjda nanosi onim dugačkim ampulama dok prodre do kože
dobro ljudi kolke vi to dlake imate?

bokte

da se cijelu zimu ne brijem neb skupila tri ipo dlake na kup. svaku pojedinacno mogu flomaterom ofarbat, cemu trosit pare na boje razne.
__________________
Bolje šutit nego ništa ne reć.
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 00:16   #43
Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
dobro ljudi kolke vi to dlake imate?

bokte

da se cijelu zimu ne brijem neb skupila tri ipo dlake na kup. svaku pojedinacno mogu flomaterom ofarbat, cemu trosit pare na boje razne.
Nije bit u 'kolike' nego u 'koliko'.
Dakle, ne duljina svake od tri postojece dlake, nego u gustoci( i pripadajucoj farbi) onih koje su prisutne.
Pa kad se to svede na 300 nicajucih ili frisko izraslih dlaka.....jebiga, nije to bas tako za behandlat.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 07:30   #44
Nalazim ovu temu, za mene izuzetno uznemirujućom. Nekak vas sve zamišljam, mlađahne, zgodne i idealne. Uzgojene hendriksice u svim oblicima mi se ne uklapaju u viziju, još trebam zamisliti da ste od njih vezale kikice i slična sranja. Ili recimo naturale look. Jedva se nosim s informacijom kak Orak ima sise kruške. I da je plava. Treba mi vremena.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 08:48   #45
mislim da previše lajem o sebi.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 08:59   #46
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nekak vas sve zamišljam, mlađahne, zgodne i idealne.
Na forumu smiješ i možeš sve.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:09   #47
mrš.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 15:43   #48
Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
dobro ljudi kolke vi to dlake imate?

bokte

:
iskreno nemam pojma jer se ne sjećam kad sam ih zadnji puta uopće vidjela
ali viđala sam na drugima poprilične šumetine i predmnijevam da to baš nije jednostavno za održavati
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:00   #49
Jesu se muškarci toliko metroseksualizirali da djevojka u dvadesetima toliko dugo nije susrela podpazušne dlake da zamišlja da ih treba održavati u frizerskim salonima za pse?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:44   #50
joj bože kuki, nisam jako dlakava, ima nas i takvih, šta sad je i to grijeh?
svašta

i ono malo šta mi naraste obrijem
ajd da naraste šumetina oke, to je već neki feministički statement, ali ono što meni naraste više liči na očerupanog piceka nego na dlake odrasle osobe
nasljedno je, mama mi je bila bezdlaka, žena nije ni posjedovala britvicu
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:44   #51
Kuki te, prevedeno, pitala jesi li kad upoznala muškarca s podpazušnim dlakama. Htjela je reći da one koje su te dlake vidjele na muškarcima znaju da se od njih ne pletu kečke niti prave punđe, tj. kolika im bude dužina. Kračina, pardon.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:49   #52
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
joj bože kuki, nisam jako dlakava, ima nas i takvih, šta sad je i to grijeh?
Nisam ništa rekla o tvojim pazusima, koliko se sjećam ti si žensko, samo mi je čudno, jer nemaš baš 15, da nikad u životu nisi vidjela muški pazuh i uočila da ti se tata samo briše ručnikom i ne suši fenom ni pazuhe ni pubične dlake, ili da nikad nisi bila prisutna dok se prijatelj na plaži brisao ručnikom, ili dok se jebač/dečko/zaručnik tuširao/brisao/stavljao dezodorans, pa se pitam je li moguće da su se muškarci toliko metroseksualizirali da jednostavno oko sebe uopće nisi imala muške pazuhe s dlakama pa te dlake zamišljaš kao nešto što je zahtjevno održavati.

edit: i Perz je prevela, hvala.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:36   #53
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nisam ništa rekla o tvojim pazusima, koliko se sjećam ti si žensko, samo mi je čudno, jer nemaš baš 15, da nikad u životu nisi vidjela muški pazuh i uočila da ti se tata samo briše ručnikom i ne suši fenom ni pazuhe ni pubične dlake, ili da nikad nisi bila prisutna dok se prijatelj na plaži brisao ručnikom, ili dok se jebač/dečko/zaručnik tuširao/brisao/stavljao dezodorans, pa se pitam je li moguće da su se muškarci toliko metroseksualizirali da jednostavno oko sebe uopće nisi imala muške pazuhe s dlakama pa te dlake zamišljaš kao nešto što je zahtjevno održavati.

edit: i Perz je prevela, hvala.
o bože, pa zajebavam se

nisam znala da ste me tak ozbiljno shvatili s feniranjem
sori

ali da mi izgleda općenito teže za održavati od bezdlakih pazuha, to da
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:14   #54
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Neobrijani pazusi odavno se povezuju s feminističkim otporom patrijarhalnim normama, ali sada su postali i trend.
Priču je pokrenula stilistica Roxie Hunt iz Seattlea kad je obojila svoje pazuhe u plavo kako bi ih uskladila s bojom kose.
Na svojem blogu to je opisala kao "izravni čin feminizma" i uputila čitatelje - njih 30000 - u postupak.

http://www.theguardian.com/fashion/f...d-taylor-swift

https://ca.screen.yahoo.com/editor-s...102505266.html

http://www.howtohairgirl.com/author/roxie-hunt/
Ovo je više attention-whoring nego feminizam.




Zapravo -- ispričavam se -- koristio sam sinonime.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:20   #55
Electric, kako nesto sto pustis da raste moze biti teze za odrzavat od onoga kojeg brijes svakodnevno?

Kaj bi mi trebali na ovoj temi, pisat o pazusima? Kolike su nam dlake i to?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:23   #56
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Called it.

I to je to. Industrija pod krinkom feminizma. Bljak. Ko i onaj Dove koji kaže da se moraš trackat njihovim proizvodima da bi bila "prirodno lijepa". Ma mrš.
Happy Phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:26   #57
Meni su Dove sapuni skroz kul. A prirodno sam lijep bio i bez njih.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 21:34   #58
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Meni su Dove sapuni skroz kul. A prirodno sam lijep bio i bez njih.
Ali te nitko prije umivanja Dove sapunom nije uvjerio da si lijep kad si debeo, samo ako nemaš celulita.
Happy Phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 21:44   #59
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Kaj bi mi trebali na ovoj temi, pisat o pazusima? Kolike su nam dlake i to?

da. i po mogućnosti se svađati oko toga i na osnovu napisanog određvati tuđi psiho-profil.

aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 23:20   #60
Za razliku od Orak, ja imam osjećaj da se više znojim i brže usmrdim kad mi narastu dlake. Inače su rijetke i brijem ih, odnosno, sad sam ih počela čupati. Smrt dlakama, sloboda ženama.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.