Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2015., 21:49   #1
GAP i Banana Republic

Kako nitko nije spomenuo da GAP i Banana Republic isporučuju u Hrvatsku započinjem novu temu.

Besplatna dostava iznad 50 EUR a može se kombinirati košarica s obje stranice.

Do 1.2.2016. besplatan povrat robe preko ovlaštenog dostavljača.:klap:

www.gap.eu
www.bananarepublic.gap.eu
Klaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 17:46   #2
To baš i nije novost - post iz listopada 2014 ... od tada sam redovit kupac, pola ormara mi je iz Gapa. Dostava vrlo brza, jedino što u Zagrebu ne nose kvartovski poštari, nego dostava iz pošte s Glavnog kolodvora i ako nisi doma kad dođu, moraš tamo po paketić.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:24   #3
Dragocjena informacija!!
Koliko brzo dodje?
Jel ima carine?
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:27   #4
GAP i Banana Republic

Preko 50€ nema postarine, često imaju sniženja i razne akcije, pa tako ponekad bude i besplatna postarina.Dodje kroz tjedan dana. Carine nema jer je iz Eu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kalamota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:40   #5
meni je zadnji put došlo za 5 dana, dobiješ i tracking dhl-a a dođe hp expressom
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 21:15   #6
Svakako se prijaviti za njihov newsletter jer jako cesto salju promotivne kodove za snizenje ili besplatnu postarinu. Inace cesto tamo narucujem i za sad imam samo pozitivna iskustva.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 11:24   #7
Super! Isprobat cemo ovih dana
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 11:18   #8
Imam jedno pitanje, možda je malo smiješno. Kupila sam neke stvari u GAP webshopu, cijene korektne, besplatna dostava, brzo stiglo, veličine odgovaraju, kvaliteta na prvi pogleda dobra, no nigdje nema oznake branda osim unutra na etiketi. Nije da mi to treba, no sve što sam uzela u Areni dok je još bio otvoren je imalo oznaku. U čemu je fora?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 13:03   #9
GAP i Banana Republic

Na koju oznaku mislis? Meni sad stigao paket odjece za djecu, cini mi se da imaju sve oznake koji bi trebale imat


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kalamota is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:04   #10
Na što konkretno misliš? Kakve oznake? Meni uvijek sve stigne u onim prozirnim vrećicama s GAP oznakom, odjeća na sebi ima GAP etiketu s cijenom, i roba naravno ima unutra GAP oznaku kod vrata i na onoj ušivenoj markici na kojoj piše sastav i kako se pere.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 16:30   #11
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, možda je malo smiješno. Kupila sam neke stvari u GAP webshopu, cijene korektne, besplatna dostava, brzo stiglo, veličine odgovaraju, kvaliteta na prvi pogleda dobra, no nigdje nema oznake branda osim unutra na etiketi. Nije da mi to treba, no sve što sam uzela u Areni dok je još bio otvoren je imalo oznaku. U čemu je fora?
Ja sam dosta toga kupila u Areni, nigdje nema oznake osim na unutarnjoj etiketi.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 13:57   #12
GAP u novom centru

DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 01:55   #13
i ja se pridružujem obožavateljicama gapa! obožavam njihove rifle, ima stvarno super stvari, a i puno sam opuštenija jer znam da mogu sve bez problema vratiti ako ne paše

jel netko dobio kod za 30% i na sale i novu kolekciju... koji je? meni je izbacio 35% na novu, a taj mi ne treba hahaha
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 11:46   #14
Gap u Zagrebu je bio šrot. Valjda se zato i zatvorio, možda u Splitu bude bolje.
Roba je bar meni bila grozna, ko neka starudija koju su dovukli iz Amerike koju nitko nije htio kupiti.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 12:33   #15
cure, jesu im standardni brojevi traperica ? ono, tipa topshop itd.

hp expressom (uz tracking) dođe cim je iznad 50 eura ili se bas mora uzeti ona skuplja dostava od 9 eura ?
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 13:41   #16
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
cure, jesu im standardni brojevi traperica ? ono, tipa topshop itd.

hp expressom (uz tracking) dođe cim je iznad 50 eura ili se bas mora uzeti ona skuplja dostava od 9 eura ?
brojevi su im malo veći, ali slobodno možeš uzeti 2-3 broja pa onda vratiš one koje ti ne odgovaraju... bespla je dostava iznad 50 eura, a dobiješ tracking svakako... meni nekad i onu free poštarinu prebace na express ako je prošlo 2-3 od narudžbe do shippinga, npr. jučer navečer sam dobila da je poslana, naručeno je u utorak, a moglo bi već danas stići ako se bude dalo dostavljaču jer je u 12h bilo u zagrebu

povrat je besplatan, javiš se njima, spremiš sve i dhl te cimne kad to treba pokupiti, brzo vrate novce na račun... stvarno su korektni i sve preporuke za njih
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 14:12   #17
Quote:
lolavie23 kaže: Pogledaj post
brojevi su im malo veći, ali slobodno možeš uzeti 2-3 broja pa onda vratiš one koje ti ne odgovaraju... bespla je dostava iznad 50 eura, a dobiješ tracking svakako... meni nekad i onu free poštarinu prebace na express ako je prošlo 2-3 od narudžbe do shippinga, npr. jučer navečer sam dobila da je poslana, naručeno je u utorak, a moglo bi već danas stići ako se bude dalo dostavljaču jer je u 12h bilo u zagrebu

povrat je besplatan, javiš se njima, spremiš sve i dhl te cimne kad to treba pokupiti, brzo vrate novce na račun... stvarno su korektni i sve preporuke za njih
hvala za info!

super, to definitivno zvuci kao shop od kojeg bih kupovala
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 16:55   #18
Quote:
lolavie23 kaže: Pogledaj post
brojevi su im malo veći, ali slobodno možeš uzeti 2-3 broja pa onda vratiš one koje ti ne odgovaraju...
Mogu ti usporediti Tom Tailor ili Esprit - njihov 27 je jednak GAP-ovom, meni paše što imaju modele višeg struka. Idealni su mi slim straight modeli.


Quote:
lolavie23 kaže: Pogledaj post
besplatna je dostava iznad 50 eura, a dobiješ tracking svakako... meni nekad i onu free poštarinu prebace na express ako je prošlo 2-3 od narudžbe do shippinga,
I meni sad ekspresno dostavili - naručila sam u ponedjeljak, čudila se što nema maila da je poslano - kad ono stigne da ide express - sinoć u 22:39 Birminghamu, danas u 16:02 u mojim rukama:klap:
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:10   #19
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Mogu ti usporediti Tom Tailor ili Esprit - njihov 27 je jednak GAP-ovom, meni paše što imaju modele višeg struka. Idealni su mi slim straight modeli.




I meni sad ekspresno dostavili - naručila sam u ponedjeljak, čudila se što nema maila da je poslano - kad ono stigne da ide express - sinoć u 22:39 Birminghamu, danas u 16:02 u mojim rukama:klap:
meni ipak nisu, ja sam iz osijeka pa sve dođe sa zakašnjenjem :O ali jednom me nazvao kurir tako u petak oko 3 da on nije stigao taj dan dostaviti, mogu do 4 sama podići ako hoću, isto je tako bilo poslano dan ranije
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:10   #20
i da, što ste naručili??
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.