Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 16:54   #21
Wink

Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!

A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
Veni, vidi, proživjeh...

Ima takvih iskustava puno ovdje, no čini mi se da naglasak stavljaš na krivu stvar, iako je iskonski gušt, kao nekakav lovac i ratni pobjednik, uzeti tuđu ženu i staviti je "pod jaja"... no svi detalji koji te rajcaju upravo se tako tiču i tebe, jer i ti spadaš u "second hand" skupinu, trošiš nešto već potrošeno u smislu tih usta, guze...

Možda je najveći gušt u feelingu razmnožavanja, kao instinkta i osnovne potrebe, pa je turbo-gušt oploditi tuđu ženu, plod koji će podizati, kao nekakvo "kukavičje jaje", drugi muškarac u blaženom neznanju... jedan prošlogodišnji tekst o istraživanjima u Njemačkoj govori da je tamo skoro 10% sve djece rođene u braku, ustvari, od oca koji nije i muž dotične majke, a pravi muž nema o tome pojma... tako su barem, u vrlo intimnim i anonimnim anketama, žene dale svoje "ispovijedi"...

Stoga je bolje o tome niti ne razmišljati, a kao "pobjednik" se ograničiti na guštanje što trošiš nečiju tuđu "imovinu", kao što klinci radije jedu tuđe trešnje... i istodobno strahovati kako će tvoja bol jednog dana, zbog saznanja da ti tvoja žena uživa pod drugim, biti toliko veća koliko je veći tvoj sadašnji gušt zbog saznanja da trošiš "tuđe"...

Dodatne su tu kategorije one koje ovise i o tvojem statusu, jer ne bih izjednačavao oženjene muškarce koji ševe tuđe udane žene i slobodnjake koji ševe tuđe udane žene, kao i slobodne žene koje se troše sa oženjenim muškarcem. Mada je razlika relativno mala, rekli bi da prevladavaju "nijanse", ipak ima podosta razlike u samom vrednovanju njihova odnosa.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:10   #22
sledgehamer !
u isti koš spadaju definitivno!!!
__________________
tako mali...tako snažni...
krickalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:11   #23
A da nisi možda ti pomislio da se ona njemu gadi. Jer da je zadovoljava ne bi sigruno letila okolo... Znači i on to sve zna i misli koji si ti jadnik pa jebeš babu koju je on već izjebo, a sad je on ne može ni pogledat jer jebe puno mlađu... Zašto ne gledaš iz tog kutka malo...
__________________
Ne ubijaj me, u tebi sam povrijedit ćeš se...
_ledenica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:56   #24
vidi se da si jadnik kojega pale prilično jadne stvari u životu
RooT21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 18:05   #25
Uvijek postoji jedna budala više nego što ste računali
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 18:21   #26
Moj momak pazi da ti neki od tih "jadnika" ne strpa metak u čelo. Lijepo se ti ženi pa onda ševi udanu ženu.
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 18:27   #27
A pokvarena naroda covjek se onako odusevljeno pohvalio (zamisli deckec jebo udatu) i umjesto da mu se divite vi ga sjebaste.
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 19:51   #28
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
zena te izjebe i da ti nogu u guzicu a ti se jos hvalis necim..ko je tu iskoristen..ti naravno..pa kaj mislis da nju boli k..za tebe..ko zna kakav dogovor imaju ona i muz..eh..al si naivan..LOL
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 19:56   #29
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
Ja san udana i reć ću ti da si IDIOT,bez uvrede!Prvo da si normalan ne bi se sa time falija već ako je i jesi okrenija,a pogotovo ovako priča.A drugo,zapamti ti ćeš uvik bit drugi,jer tebe SIGURNO ne voli,nego joj nešto u braku neštima pa sa tobon nadoknađuje....A ovdi ćeš definitivno ti bit taj koji će popušit jer ćeš se zaljubit na kraju....I ona se UVIK ima kome vratit,za razliku od tebe!
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 19:58   #30
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
ti misliš da tvoja usta nikad nisu ljubila usta koja su cuclala nečiji kurac
u kojoj ti zabludi živiš
jadan si ti, jer si samo ispomoć
a znaš da su pomoćni radnici najslabije plaćeni
haha...lolčina na kvadrat
__________________
Seeexxxx
Kuglivoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 20:25   #31
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
A pokvarena naroda covjek se onako odusevljeno pohvalio (zamisli deckec jebo udatu) i umjesto da mu se divite vi ga sjebaste.
a jebate velike stvari, pička ko pička.....
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 21:18   #32
Quote:
Kleopatra_0107 kaže: Pogledaj post
Ja san udana i reć ću ti da si IDIOT,bez uvrede!Prvo da si normalan ne bi se sa time falija već ako je i jesi okrenija,a pogotovo ovako priča.A drugo,zapamti ti ćeš uvik bit drugi,jer tebe SIGURNO ne voli,nego joj nešto u braku neštima pa sa tobon nadoknađuje....A ovdi ćeš definitivno ti bit taj koji će popušit jer ćeš se zaljubit na kraju....I ona se UVIK ima kome vratit,za razliku od tebe!
ček malo. nisi li nam još tako nedavno pričala o nekom momku koji ti se dopada da bi se mogla i potucati sa njime, iz razloga šta te muž ne jebe ni 5%, ni fizički ni psihički ni emotivno, nikako.... da, sada je sve jasno....jadan momak, baš mi ga je žao..
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 21:45   #33
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
ček malo. nisi li nam još tako nedavno pričala o nekom momku koji ti se dopada da bi se mogla i potucati sa njime, iz razloga šta te muž ne jebe ni 5%, ni fizički ni psihički ni emotivno, nikako.... da, sada je sve jasno....jadan momak, baš mi ga je žao..
Ja nisan pričala o tome na način ka on!!Razlika je njeihova veza koliko san ja uspila iz posta shvatit i razlika je veza između mene i ovog momka...Ali obojica su jako dobro svjesni da se udana uvik vraća mužu,i da se uvik nekome vraća...Koliko san ja uspila uvatit njih dvoje se samo drmaju bez osjećaja,a nas dvoje smo već godinu dana dobri ka prijatelji...Ali istina je ta da taj neko sa strane je zamjena za ono šta ti fali,jer rijetki se rastavljeju radi ljubavnice/ljubavnika...Nekažen da ih nema,možda čak i više ženskih nego muških....Ali ako se muž popravi većina ostavlja ljubavnika i vraća se mužu...U tom trokutu uvik neko najebe pretežito treća strana...
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:25   #34
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
jedan prošlogodišnji tekst o istraživanjima u Njemačkoj govori da je tamo skoro 10% sve djece rođene u braku, ustvari, od oca koji nije i muž dotične majke, a pravi muž nema o tome pojma... tako su barem, u vrlo intimnim i anonimnim anketama, žene dale svoje "ispovijedi"...
Ispravka, kvota je oko 30% a ne 10...
A vjerujem da nije drukcije ni u nas Hrvata...
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:32   #35
Quote:
Kleopatra_0107 kaže: Pogledaj post
Ja nisan pričala o tome na način ka on!!Razlika je njeihova veza koliko san ja uspila iz posta shvatit i razlika je veza između mene i ovog momka...Ali obojica su jako dobro svjesni da se udana uvik vraća mužu,i da se uvik nekome vraća...Koliko san ja uspila uvatit njih dvoje se samo drmaju bez osjećaja,a nas dvoje smo već godinu dana dobri ka prijatelji...Ali istina je ta da taj neko sa strane je zamjena za ono šta ti fali,jer rijetki se rastavljeju radi ljubavnice/ljubavnika...Nekažen da ih nema,možda čak i više ženskih nego muških....ALI AKO SE MUŽ POPRAVI većina ostavlja ljubavnika i vraća se mužu...U tom trokutu uvik neko najebe pretežito treća strana...
ima takvih? kao šta se nadaš da će se tvoj popraviti,...i živjeli su sretno dok nisu opet pukli...pardon, dok nije ona opet pukla, jer je on ostao isti... Iskustvo je predivna stvar. Omogućava nam da prepoznamo grešku kad ju ponovimo.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:45   #36
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
ima takvih? kao šta se nadaš da će se tvoj popraviti,...i živjeli su sretno dok nisu opet pukli...pardon, dok nije ona opet pukla, jer je on ostao isti... Iskustvo je predivna stvar. Omogućava nam da prepoznamo grešku kad ju ponovimo.
Nada umire zadnja,iako je kurva,..
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:48   #37
jA UVIK KAŽEN DA JE ŽIVOT JEBEN,A MI JOŠ GLUPI...
__________________
Never judge a girl by the T-shirt she is wearing
Kleopatra_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 23:07   #38
- Da mi je ženska pamet pa da se malo odmorim
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 03:27   #39
slobodan sam i volim udate žene
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 09:13   #40
i zasuti Đeki Ćen
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger