Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 23:01   #1341
znam da ovome bas nije mjesto ovdje, ali ja evo iskreno ne znam gdje bi stavila :/
ako moderatori imaju primjedbu slobodno nek premjeste..

zanima me ima li jos netko isti problem kao ja.

Naime, neki dijelovi mog tijela (i to oni bas najizlozeniji suncu od 4,5, mj pa sve do 10 sigurno- citavo lice i ruke) ne tamne uopce. pocrvene ukoliko se izlozim suncu, lice cak i zna zagorit, odnosno celo i nos, sutradan je crveno jos od opeklina, a prekosutra bijelo kao da sunca nikad ni vidila nisam..

ruke takodjer, osim sto one nisam primjetila da bas tako crvene, ali zato sake i prsti takodjer, potpuno bijeli..

nemam nikakvu koznu bolest (da kucnem u drvo), jako sam svijetle puti ali mogu potamnit, nista dramaticno ali eto, stomak i potkoljenice mi najbolje hvataju..

jeste li kad "culi" za takav problem?! :/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:48   #1342
Pošto svake godine pijem nekakav betakaroten prije ljeta, sve si mislim kako bih ovih dana mogla svratiti do ljekarne po novu turu, pa malo dižem temu. Mislila sam kupiti Almagea Sunlove Skin kapsule, ali me zanima koje kapsule vi ostale koristite i kod kojih ste primjetile najbolje djelovanje što se tiče tamnjenja?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:35   #1343
e bas mi je drago da je netko diga temu.. i ja kronicno trebam pocrnit ove godine. dosta mi je vise da me s Casperom mijenjaju -.-

Zanima me jos nesto ako netko ima iskustva.. kako je moguce da dijelovi tijela koji su najvise/najcesce na suncu nemaju pigment?
znaci stopala s gornje strane, lice, ruke i dlanovi s gornje strane UOPCE ali uopce nemaju pigment. odnosno, pocrvene, i kroz par sati su opet bijeli ko da sunca stoljecima vidili nisu.. ne kuzim uopce gdje moze biti problem?:/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 01:09   #1344
Baš nikakav pigment? Meni potkoljenice jako sporo tamne, ali na jednom listu imam područje na kojem isto tako nemam pigment i taj dio mi nikad ne potamni. Ne kuži se baš jer kao što sam rekla, taj dio tijela mi sporo tamni pa nije neka razlika ali eto...meni samo na tom dijelu tijela. Isto ne znam do čega je.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 12:13   #1345
S godinama se nasa pigmentacija promijeni. I meni listovi nazalost tamne sve slabije, a ledja i trbuh budu nakon par dana suncanja kao kod mulatkinje. A do 25. sam prekrasno ujednaceno tamnila. Mami mi je isto tako, na nekim dijelovima bude prepecena, a noge bijele nakon 3 tjedna suncanja
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:15   #1346
da, bas minimalan pigment imam u tim nekim dijelovima tijela.. najfascinantije mi je da su to bez iznimke "veliki" dijelovi tijela koje najvise hvata sunce..

neki ljudi su mi bas spominjali trudnocu nakon koje se tijelu promijeni pigment. ali u drugom stanju nisam ni sad, a nisam jos ni bila.. ne znam sto bi moglo uzrokovat to.. bas nista mi ne pada na pamet :/
ali zato mi noge npr hvataju najbrze od svih dijelova tijela. a to inace slabo hvata ljudima.. haahah

da se barem moze nekako promijenit taj dio s pigmentom :/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:45   #1347
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Almagea Sunlove Skin kapsule

Ja se dvoumim između njih i Solgarovog Astaxanthina 5mg, ima netko iskustva? Je li to uopce i slicno? Ne razumijem se bas...
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:33   #1348
Bok cure, koliko sam shvatio po prijašnjim postovima dobitna kombinacija je ulje od mrkve + balzam od mrkve (tinktura), naravno, nakon zastitnog faktora.
Možete li mi preporučiti koje ulje od mrkve da kupim, slika nebi bila na odmet.
i koja je je dobra krema sa zastitnim faktorom za suncanje?
Hvala
camparoga72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:39   #1349
-je li netko koristio ovo? Prije sunčanja ili kao sredstvo za sunčanje (budući da su upute nejasne, tj. nekako ispada da se koristi nekoliko dana prije sunčanja... lani sam imala malo pakiranje, od 50ml, koje sam koristila baš kao sredstvo za sunčanje, ima SPF 15 (a sunčam se samo do 11 i iza 16 h...)... bilo mi je onako super za nanošenje, fino se razmazuje, ali da li potiče tamnjenje ne znam, jer sam koristila i "marmelade" za sunčanje... malo je preskupo za kupit na slijepo, ali ako je dobro uzela bih 2 komada, jer me ove marmelade živciraju kod nanošenja, sve mrljavo i zamazano...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 00:05   #1350
Vidjela u Mülleru danas da su mijenjali ambalaze od afroditinih stvari za tamnjenje, i neke novitete čini mi se novi biobaza pekmez i njihove betakaroten kapsule
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 13:32   #1351
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
-je li netko koristio ovo? Prije sunčanja ili kao sredstvo za sunčanje (budući da su upute nejasne, tj. nekako ispada da se koristi nekoliko dana prije sunčanja... lani sam imala malo pakiranje, od 50ml, koje sam koristila baš kao sredstvo za sunčanje, ima SPF 15 (a sunčam se samo do 11 i iza 16 h...)... bilo mi je onako super za nanošenje, fino se razmazuje, ali da li potiče tamnjenje ne znam, jer sam koristila i "marmelade" za sunčanje... malo je preskupo za kupit na slijepo, ali ako je dobro uzela bih 2 komada, jer me ove marmelade živciraju kod nanošenja, sve mrljavo i zamazano...
meni je sve od lerbolarija za suncenje vrh - sto se tice marmelada - to je lutrija ali kao zelis nesto da ubza tamnjenje tada je to balzam od mrkve od Tinkture - ne maze, lijepo se razmazuje i upija, dobro mirise a ne ostavlja mrlje i ono najbolje je sto se od tog balzama tamni nevjerojatno.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:36   #1352
potpis za tinkturinu mrkvu!!
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:26   #1353
Sta stvarno? jeste inace svjetle pa ste dobro potamnile s tinkturom? Jer ove cure sta tamne ko lude, njih ne smatram relevantnima 😂😁
Jer sam ja sirela, naravno -.-
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 11:38   #1354
Je li netko koristio may tan ulje za sunčanje da kaže dojmove i kako doći do njega?
Bella 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 22:25   #1355
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
Sta stvarno? jeste inace svjetle pa ste dobro potamnile s tinkturom? Jer ove cure sta tamne ko lude, njih ne smatram relevantnima 😂😁
Jer sam ja sirela, naravno -.-
evo još jedne u klubu sirela.. ja isto nikako potamniti, nakon sunčanja ili sam i dalje bijela (ako lovim vrijeme kad je sunce slabije), ili pak pocrvenim :/ meni se taj balzam od Tinkture i nije iskazao kao nešto... koristila sam ga prošlo ljeto na moru + faktor. čitajući sva pozitivna iskustva drugih, malo je reć da su me rezultati razočarali kad te već nakon dva tjedna pitaju ideš li šta ove godine na more potamnila sam minimum minimuma. ali ko zna, možda će tebi djelovati bolje
summer_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 11:57   #1356
I ja sam oduševljena s Tinkturom. Pocrnim duplo brže nego inače, koristim ju već 2 godine.
Sad sam vidjela od Male od lavande Melem od mrkve pa me zanima da li je netko probao? Jer je duplo veća količina od Tinkture i duplo jeftiniji pa da možda probam...
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:03   #1357
Gdje kupujete to ulje od mrkve i koliko kn? Inače meni Tinkturin balzam i nije nešto. Još imam osjećaj da mi je najbolje od svega djelovao onaj losion Attiva Bronz što ide prije sunčanja, ako se sjeća netko te kreme, ne znam jel je još ima
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:28   #1358
Je li misliš na onaj Evelinov akcelerator možda ili je to nešto drugo?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:36   #1359
Ne, na tu foru ali ne. Ovo je iz ljekarne, Attiva Bronz 40% , mislim da je Rougj proizvođač, evo ga https://ljekarna-marusic.hr/proizvod...uncanje-125ml/
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:47   #1360
aha, poznato mi je to, mislim da se i hvalilo po forumu dosta ne znam gdje nabaviti :/
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.