Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2008., 21:58   #221
U Masarykovoj je vec sve postavljeno za otvorenje koliko sam ja vidjela, stvari su vec unutra(milina od korzeta i sl.), samo cekam da se otvori!!
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 23:19   #222
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
U Masarykovoj je vec sve postavljeno za otvorenje koliko sam ja vidjela, stvari su vec unutra(milina od korzeta i sl.), samo cekam da se otvori!!
a cijene da opadnes u nesvijest valjda! bas me zanima
Jessy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 22:07   #223
A to sigurno..uf-to ce biti iskusenje ici onuda na fax,a ne zaviriti unutra
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 00:59   #224
ja sam danas ujutro krenula vidit dali se to otvorilo i dodem ja tamo i otvorena vrata i ja udem.sad ja tamo malo prosecem krenula razgledavat sta ima kad dode meni neki radnik i kaze nije jos otvoren ducan
uglavnom cini mi se d bi trebao svaki dan bit otvoren jer je vec sve postavljeno od robe i mislim da je na 2 kata ducan.s obzirom da su me vrlo brzo istjerali iz ducana nisam bas vidla kaj ima al na prvi pogled nije me se bas dojmilo.nekako mi je sve precipkasto i nakiceno.neznam.
tinkerbell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 01:03   #225
bez zajebancije dolazi vs oćemo se potuć na otvorenju
Čikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 09:36   #226
A niko se nije zapitao kako to da Victoria's Secret svoj prvi internacionalni ducan otvara bas u Zagrebu? Yeah, right.
Meni tu nesto smrdi.

Koliko je meni poznato, VS ima ducane samo i iskljucivo u USA. Jedino bath i beauty produkti se prodaju i internacionalno.
Ostali internacionalni orders idu preko kataloga i online prodaje.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 09:56   #227
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
A niko se nije zapitao kako to da Victoria's Secret svoj prvi internacionalni ducan otvara bas u Zagrebu? Yeah, right.
Meni tu nesto smrdi.

Koliko je meni poznato, VS ima ducane samo i iskljucivo u USA. Jedino bath i beauty produkti se prodaju i internacionalno.
Ostali internacionalni orders idu preko kataloga i online prodaje.
to sam i ja napisala al se takvi komentari ignoriraju jer bi sve htjele nosit VS marku na vesu pa rade bilo kak nego nikak pa makar i bilo ilegalno otvoren ducan i makar cure ne jele 2 mjeseca da mogu komentirat da imaju Victoria's Secret donji ves
Sad ce moc rec dala sam 500 kuna za korzet koji je netko narucio za $30 prek neta i stavio u neki polu fake ducan
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 11:05   #228
Zanima me jel tko narucivao one komplete grudnjak i gacice... e sad, na ovom jednom su i halteri, jel i oni dolaze u ponudu ili ne?
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 13:22   #229
vlasnik shopa je iz Kalifornije, pa možda ima neki deal, ipak
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 15:34   #230
http://www.nacional.hr/articles/view/13784/
jasna14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 15:55   #231
ajme,opet isti članak,star 4 godine..au njemu se jasno kaže da je to multibrand dućan i da ne smi vani pisat victoria´s secret..toliko to tome..


ne mogu virovat da postoji ovoliko tuka koje viruju da će dobit u zg vs rublje koje se prodaje samo u americi i on line...
mislim,sad je sezonsko sniženje,mogu i ja kupit 20 grudnjaka ( više ih u tom dućanu neće ni bit) po 20 $ (100kn) i stavit ih u neki dućan donjeg rublja i prodavat po 400kn..i svi će ga kupovat jer je to vs..i bit sritni jer su kupili grudnjak vs

držim se ja on line prodaje kojom sam prezadovoljna..nisam toliko glupa da virujem da zg i bg imaju jedini originl vs dućane izvan amerike..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 16:26   #232
Unhappy

Pa ja se slažem da je stvarno malo vjerovatno da je to pravi VS dućan, ali.. Ti si stvarno prezadovoljna što ti na VS stvari kupljene online platiš još taj ogroman porez/carinu?

Zajedno s dostavom, sve skupa ne bi nazvala povoljnim...
Cookie321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 16:31   #233
Quote:
Cookie321 kaže: Pogledaj post
Pa ja se slažem da je stvarno malo vjerovatno da je to pravi VS dućan, ali.. Ti si stvarno prezadovoljna što ti na VS stvari kupljene online platiš još taj ogroman porez/carinu?

Zajedno s dostavom, sve skupa ne bi nazvala povoljnim...
pa uglavnom ne platim carinu..a ako me potrefi,a bože moj...opet je prihvatljivo..

a dostava je 28$...neš ti..dolar je sve slabiji.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 17:06   #234
Ja naručujem online no rijetko kada prođem bez carine (eventualno kada naručujem samo gaćice i paketići su mali). S tim da 28$ i nije mala cifra za shipping. Ako budu imali prihvatljive cijene ja prezadovoljna. Uostalom što znači i ako je roba dve sezone stara? Pa stvari iz Pink kolekcije su uvijek iste samo se igraju s bojama. Samo kažem nadam se da neće naplaćivati grudnjak 400kn i gaćice 100kn.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 18:16   #235
ja sam danas bila tam,iz izloga sam malo gledala meni se ne cini da je to vicoria,ruzne su stvari(koliko sam vidla),sve prevulgarno,ako je vic onda je to nesto njihovo od prije 10 godina
tia_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 14:26   #236
Quote:
boyana kaže: Pogledaj post
meni bi sledece sedmice trebao doci grudnjak, farmerke i trenerka.. i torba na dar
valjda me nece zakaciti previse neradnih dana.. pa bude sledece sedmice.. prvi put mi je paket stigao za 14 dana

I je li stiglo?
Moj paket kasni vec 13 dana
aanneetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 17:59   #237
Bok svima !
Evo, prvi put namjeravam naručit nešto preko VS online stranice (kupaći kostim).
Pročitala sam svih 10 stranica, i vidim da vas većina kaže da im se carina nekad naplati, a nekad ne.
Imam jedno, možda glupo pitanje. Di plaćate tu carinu i kako znate točno koliko je ? Svi pišu oko 300kn, ali ako je vrijednost robe recimo 150$, kolika bi onda bila carina?
E da, i da li vam za shipping odmah odbiju sa kartice ili se i to plaća naknadno?

Hvala unaprijed !
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 15:54   #238
Evo slike butika iz Zagreba:

http://usporedi.hr/forum/showpost.ph...30&postcount=5
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 16:02   #239
to je VS... NOT!!!

odite malo na njihovu stranicu i vidjet chete da imaju skroz dugachiju ponudu od ovih nenosivih gluposti koje su naslagali u ovaj ˝vs duch˝
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 16:06   #240
Quote:
nussha kaže: Pogledaj post
to je VS... NOT!!!

odite malo na njihovu stranicu i vidjet chete da imaju skroz dugachiju ponudu od ovih nenosivih gluposti koje su naslagali u ovaj ˝vs duch˝
pusti cure da naivno vjeruju da je to pravo ignorance iz bliss
ja sam cekam da zatvore ta "VS" ducan dok ne priznaju javnosti da lazu i varaju
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.