Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 15:01   #501
Da, služba za korisnike im je niš koristi. Koliko vremena treba proći da mi se obrate s nečim konkretnim, novim proizvodom ili povratom? Sad je već od narudžbe prošao 21 dan.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 15:53   #502
Ja im šaljem poruke na Face, dosta brzo odgovore, uglavnom kroz dva, tri sata.
Ako ne odgovore na poruku, onda im ostavim kritiku na zidu, tu stvarno brzo reagiraju...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:08   #503
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Ja ne bi povrat novca jer sam kupila na sniženju a sad su 20 funti skuplje. Prema praćenju pošiljke iz Rumunjske su završile u Ninbergu. Nije mi jasno kako oni u službi za korisnike to ne vide nego svaki put nanovo istražuju. Pet puta su me tražili da potvrdim adresu a rekla sam im da mi je druga narudžba stigla za 4 dana. Sad već gubim strpljenje a ne mogu napravizi ništa. Za koliko se vremena pojavio tvoj paket?
Ma ništa oni ne istražuju. Vide isto što i mi. Naručila sam 12.04., a stiglo je 11.05.
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 11:01   #504
Pozdrav, da li je netko naručivao svečane haljine baš assos i club l?Ne znam koju bih veličinu uzela,uk10 ili 12,inače sam m i 175cm. Treba mi za svatove iduci mj,kakvi su sa dostavom?
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:26   #505
Quote:
ary_os kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li je netko naručivao svečane haljine baš assos i club l?Ne znam koju bih veličinu uzela,uk10 ili 12,inače sam m i 175cm. Treba mi za svatove iduci mj,kakvi su sa dostavom?
doci ce ti za max 5 radnih dana.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:21   #506
Uzmi UK 10, ako ne i 8. Izmjeri se, za Asos marku su im mjere točne, bar po mom iskustvu.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:44   #507
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Uzmi UK 10, ako ne i 8. Izmjeri se, za Asos marku su im mjere točne, bar po mom iskustvu.
Hvala na inf, a da li ima još popusta prilikom prve registracije na stranicu?
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:57   #508
Ne sjećam se kad su zadnji put dijelili kodove.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:55   #509
Unaprijed sorry na glupaatim pitanjima ali prvi put saljem povrat....
Naljepnica koju dobijemo u paketu s adresom asosa (ja sam dobila samo s net linkom, nije valjda to to..?)
Naljepnica koju dobijemo nakon sto ispunimo formular za povrat, lijepi se isto na kutiju ili....

Nisam bas nasla odg na ovo tu pa evo...
Thanks!

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Buhtttla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:03   #510
Quote:
Buhtttla kaže: Pogledaj post
Unaprijed sorry na glupaatim pitanjima ali prvi put saljem povrat....
Naljepnica koju dobijemo u paketu s adresom asosa (ja sam dobila samo s net linkom, nije valjda to to..?)
Naljepnica koju dobijemo nakon sto ispunimo formular za povrat, lijepi se isto na kutiju ili....

Nisam bas nasla odg na ovo tu pa evo...
Thanks!

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Bad sam jučer prvi put vraćala, nisam dobila naljepnicu već link na stranicu (inteligentreturns tako neš) i tamo se ulogiraš i popuniš podatke. Nakon toga na mail dobiješ papir koji isprintaš i naljepiš na kuvertu, a onaj papir gdje ispuniš šta i zašto vraćaš staviš unutra.
U pošti mi je samo uzela paket, nije mi dala nikakvu potvrdu ali to možeš onda pratit valjda na toj stranici opet.
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 23:17   #511
Dobila sam kod za rođendan, 10%, stvarno su se isprsili. Uglavnom naručila sam
http://www.asos.com/asos-white/asos-...rt/prd/7235569
http://www.asos.com/puma/puma-suede-...nk/prd/7351570
Radujem se tenesicama, jer ih već dugo gledam, a ova majica je uletila u zadnji čas
Nego, pokušala sam platiti preko španjolske stranice i dolazilo mi je skuplje nego na UK stranici, pa sam platila u funtama, tečaj 8.6, ok, tako da provjerite ako idete preko španjolske
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:01   #512
Napokon! Kod SWEET 20 % off
zoomy66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:51   #513
Super...sad ću još nešto naručit da se utješim
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:57   #514
Samo 24h
banzzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:53   #515
Cure,ako naručim s USA asos stranice,jel to i dalje dolazi iz EU u smislu carine? jer radi se o velikom iznosu..tnx
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:33   #516
Cure, pomozite svajetom, malo sam zbunjena…
ASOS mi je nakon 3 tjedna uplatio nazad novac za povrat, prošlu srijedu 24.05., I tada sam dobila i mail od PayPal-a da se je izvršio refund I da će iznos biti vraćen na karticu kojom je plaćena narudžba. Međutim, evo sad sam opet pogledala stanje, novac uopće nije na kartici (Visa web prepaid), nego samo na PayPal-u. Da li treba pričekati još koji dan da novac legne na tu karticu, ili ga ipak ja moram na nju s PayPall-a nekako prebaciti? Do sada sam uvijek samo plaćala tom karticom, nisam nikada imala uplatu na nju ni na PayPal, pa ne znam.
Tiarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:59   #517
Quote:
Tiarra kaže: Pogledaj post
Cure, pomozite svajetom, malo sam zbunjena…
ASOS mi je nakon 3 tjedna uplatio nazad novac za povrat, prošlu srijedu 24.05., I tada sam dobila i mail od PayPal-a da se je izvršio refund I da će iznos biti vraćen na karticu kojom je plaćena narudžba. Međutim, evo sad sam opet pogledala stanje, novac uopće nije na kartici (Visa web prepaid), nego samo na PayPal-u. Da li treba pričekati još koji dan da novac legne na tu karticu, ili ga ipak ja moram na nju s PayPall-a nekako prebaciti? Do sada sam uvijek samo plaćala tom karticom, nisam nikada imala uplatu na nju ni na PayPal, pa ne znam.
Moras se ulogirati na Paypal, pod "PayPal balance" trebas odabrati withdraw money i onda izabrati da ti novci sjednu na karticu/racun koji imas povezan. Nije automatizirano.
Meni je zadnji put sjelo na devizni isti dan, ne znam kako je ak se mora konvertirati iz druge valute u kune.
Marlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:14   #518
Quote:
Marlis kaže: Pogledaj post
Moras se ulogirati na Paypal, pod "PayPal balance" trebas odabrati withdraw money i onda izabrati da ti novci sjednu na karticu/racun koji imas povezan. Nije automatizirano.
Meni je zadnji put sjelo na devizni isti dan, ne znam kako je ak se mora konvertirati iz druge valute u kune.
Kaže mi da nemam ništa za prebacivanje kad idem na withdraw money, ali lijepo piše na PayPal-u da je na tu Visu sjeo taj iznos od ASOS-a u srijedu...na stanju kartice tog iznosa još nema .
Tiarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 18:44   #519
Moj paket putuje od 23.5...
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 19:41   #520
Quote:
Tiarra kaže: Pogledaj post
Kaže mi da nemam ništa za prebacivanje kad idem na withdraw money, ali lijepo piše na PayPal-u da je na tu Visu sjeo taj iznos od ASOS-a u srijedu...na stanju kartice tog iznosa još nema .
Idi u banku nek ti oni to riješe.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.