Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2008., 15:39   #21
e da... i imteresamtno je kako niti jedna nema komplekse zbog toga jer nije dovoljno imteligemtna ili pametna....
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:45   #22
Ja sam oduvijek bila dosta iskompleksirana, sad se vec pomalo prihvacam i radim na sebi da popravim sto mogu - vec je i vrijeme...ali kompleksi su me sibali od puberteta pa nadalje.....samopouzdanje i samosvijest na nuli sto se tice samog izgleda, i to godinama....nesto su tome doprinijeli komentari mojih bivsih na moj izgled i reakcije okoline....a sa druge strane moje prihvacanje njihovih izjava ko Sveto Pismo.

Mucilo me sve , od nogu ( za koje su govorili da su prejake, ) , malih grudi, guze, lica, nosa, ma da ne nabrajam, ...jos sam kao klinka nosila naocale i protezu pa sam zbilja izgledala kao Ugly Betty....nisam visoka, nesto oko 165, brineta i sve ostalo...

Objektivno sad kako smatram mislim da nisam ruzna, nisam ni neka ljepojka, moglo je biti bolje ali i puno gore valjda....da sam zadovoljna nisam ali jbg....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:59   #23
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
e da... i imteresamtno je kako niti jedna nema komplekse zbog toga jer nije dovoljno imteligemtna ili pametna....
da....baš imteresamtno

često se pitam, kako je došlo do tog fenomena ,
kad nam je muška populacija intelektualno nadmoćnija, ili bar dominantnija
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:00   #24
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post

Mislim da se prilično dobro nosim sa nedostacima fizičke prirode. Oni psihičke prirode su ti koji me malo više jebu.
Tako i ja

I kad zabrijem na neki fizički na kraju se uvijek ispostavi da je korijen u zdrmanoj psihi
Moji problemi najvećim dijelom i jesu psihički, i to je nekaj na čemu konstantno radim, s više ili manje uspjeha
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:05   #25
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
e da... i imteresamtno je kako niti jedna nema komplekse zbog toga jer nije dovoljno imteligemtna ili pametna....
Evo, ja sam velik dio života bila uvjerena da sam poprilično nezanimljiva, i konstantno sam se bojala da ću ispast glupa.
Ti kompleksi su poprilično uvjetovali moje ponašanje (nisam se izražavala previše, dosta toga sam tajila, skrivala pred drugima, i tako...)

Sada se toga polako oslobađam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:08   #26
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ja sam oduvijek bila dosta iskompleksirana, sad se vec pomalo prihvacam i radim na sebi da popravim sto mogu - vec je i vrijeme...ali kompleksi su me sibali od puberteta pa nadalje.....samopouzdanje i samosvijest na nuli sto se tice samog izgleda, i to godinama....nesto su tome doprinijeli komentari mojih bivsih na moj izgled i reakcije okoline....a sa druge strane moje prihvacanje njihovih izjava ko Sveto Pismo.
Mucilo me sve , od nogu ( za koje su govorili da su prejake, ) , malih grudi, guze, lica, nosa, ma da ne nabrajam, ...jos sam kao klinka nosila naocale i protezu pa sam zbilja izgledala kao Ugly Betty....nisam visoka, nesto oko 165, brineta i sve ostalo...
Objektivno sad kako smatram mislim da nisam ruzna, nisam ni neka ljepojka, moglo je biti bolje ali i puno gore valjda....da sam zadovoljna nisam ali jbg....
Ti se fakat izgledom previše, i nepotrebno, opterećuješ
Kolko si tema pootvarala na tu foru, reko bi čovjek da ti se priroda fakat nije smilovala, a kad ono izgledaš sasvim fajn.
Možda bi se trebala prebaciti na neke druge probleme, pa rješavati njih?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:44   #27
ja cu fakat rec da se nosim super sa svojim kompleksima.
krumprići na stopalima, male cice...da ne nabrajam...dalje.
Srecom imam ego do svemira i natrag. Ne znam sta bi netko morao rec da bi promijenila percepciju o sebi i zapitala se. JA sam sebi damn fine. A ako nekom drugom nisam, ko ga jebe then.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:08   #28
ah, imam...puna sam kompleksa. i tako volim kad me netko tjesi, kad me zagrli i govori mi 'ma nisi ruzna...sta to imas ispod zabica'
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:25   #29
pa mislim da jeste lakshe kada imash nekoga da ti ponekad dadne kompliment
pogotovo tokom pms-a

ali ne, mushkarci pochesto znaju bash onu pogreshnu stvar reci, mozda ne svjesno ali ipak je recheno.....

evo na danashnje jutro mi je se stomak 'napuhao' i odma sam zamislila sebe za 10 godina i mislim da cu biti ogromna zenska, kao i svaka druga amerikanka
Sinfonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:31   #30
Quote:
Sinfonija kaže: Pogledaj post
imate li komplekse??

meni je momak prije govorio kako ne znam da cjenim ono sto imam i da bi mnoge dale sve da su kao 'ja'

ja sam se na to uvjek samo smijala.

ah kada se pogledam, imam velike ushi, podochnjake, labavu guzu, male grudi

sve bih ja to 'valjda' promjenila kada bi mogla ali chinjenica je da 25 godina zivim u ovom tjelu i navikla sam na sebe takvu kakva jesam.

ako me iko pita sto mi je najveci kompleks, ja bih rekla da mi je jedini sto bi stvarno zeljela vece grudi, ali sta je tu je. ne planiram na operaciju.

kakve komplekse vi imate i kako izlazite snjima na kraj
nemam fizicke komplexe.ko curetak od 13,14 sam imala..ono nesto mi doslo i umisla sam si da imam abnormalno veliku glavu,hahahahahaha
ali to je bila prolazna faza...
danas nemam fizickih komplexa..mada nisam savrsena.ali volim sve na sebi takvo kakvo jest.imam mozda komplex kad se radi o emocijama..jako se lako vezem pa me nekad strah upustati se u bilo kakve veze.bojim se onih 'losih' leptirica...hehe...kako se snosim?a pa jebiga,tesko,posto je tesko kontrolirati osjecaje kad se pocmu razvijati prema nekome..pokusavam pobjeci ali ne uspjevam.desi se doduse rijetko ali desi se.onda sam ljuta na sebe sto sam si to dozvolila,hehehe..al sta cemo,kad bez ljubavi ne mozemo da zivimo
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:34   #31
Prije sam bila iskompleksirana, a sada mi se jednostavno fućka! Kaj ti vrijedi mrak tijelo i sve, ako ga stalo preispituješ i ne uživaš u životu? NIŠ!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:37   #32
Quote:
Sinfonija kaže: Pogledaj post
imate li komplekse??

meni je momak prije govorio kako ne znam da cjenim ono sto imam i da bi mnoge dale sve da su kao 'ja'

ja sam se na to uvjek samo smijala.

ah kada se pogledam, imam velike ushi, podochnjake, labavu guzu, male grudi

sve bih ja to 'valjda' promjenila kada bi mogla ali chinjenica je da 25 godina zivim u ovom tjelu i navikla sam na sebe takvu kakva jesam.

ako me iko pita sto mi je najveci kompleks, ja bih rekla da mi je jedini sto bi stvarno zeljela vece grudi, ali sta je tu je. ne planiram na operaciju.

kakve komplekse vi imate i kako izlazite snjima na kraj
nemam fizicke komplexe.ko curetak od 13,14 sam imala..ono nesto mi doslo i umisla sam si da imam abnormalno veliku glavu,hahahahahaha
ali to je bila prolazna faza...
danas nemam fizickih komplexa..mada nisam savrsena.ali volim sve na sebi takvo kakvo jest.imam mozda komplex kad se radi o emocijama..jako se lako vezem pa me nekad strah upustati se u bilo kakve veze.bojim se onih 'losih' leptirica...hehe...kako se snosim?a pa jebiga,tesko,posto je tesko kontrolirati osjecaje kad se pocmu razvijati prema nekome..pokusavam pobjeci ali ne uspjevam.desi se doduse rijetko ali desi se.onda sam ljuta na sebe sto sam si to dozvolila,hehehe..al sta cemo,kad bez ljubavi ne mozemo da zivimo
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:38   #33
ok, afro, shvatili smo da nemas fizicke komplekse.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:42   #34
aj citaj i suti.osim ako oces da razglabamo moj slucaj?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:49   #35
ja sam cijeli život tanka (mrzim riječ mršava) i to mrzim makar me više tak to ne dira tolko jer znam da sam sve probala, jela ko svinja, svi mogući preparati i ništa. Nemam male sise al zato imam malu guzu a najviše od svega me smetaju tanke noge. Tolko sam bila opsjednuta da sam se u 2 srednje vidjela ko kostura a zapravo sam tad imala najidealniju težinu. Kad se trudim i žderem sve ode u sise a opet kad se opustim samo sise se smanje, katastrofa.
No eto danas imam 2 djece, 49 kila,166 cm i ne pere me to ko nekad, pomirih se s tim, glavno da sam zdrava
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:51   #36
čak sam na plažu išla u dugim hlačama kao da me tam neće niko vidit kad se skinem , eto bar sam putem poštedila ljude prizora mislila sam si...
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 18:23   #37
ovisi u kojoj sam fazi

kad sam u losoj - tesko

idu mi na kurac sve kile viska, ide mi na zivce to sto zguzvanoj kozi nakon spavanja treba sve vise i vise vremena da se izravna, to sto imam gomilu sijedih, to sto nemam pojma sto bi sa sobom u zivotu...
za utjehu pozderem vrecicu cipsa, napijem se...

kad sam u dobroj - onda sam vise manje ok
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 18:38   #38
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ti se fakat izgledom previše, i nepotrebno, opterećuješ
Kolko si tema pootvarala na tu foru, reko bi čovjek da ti se priroda fakat nije smilovala, a kad ono izgledaš sasvim fajn.
Možda bi se trebala prebaciti na neke druge probleme, pa rješavati njih?
Pa rekla sam da sam objektivna prema sebi, ne mislim da sam ruzna....ali ne niti nesto special....zlatna sredina.

Mozda se ne bih opterecivala toliko ali me to j... nekada mada sve manje i manje. Ipak ti se ureze u podsvijest ono sto ti drugi imputiraju kroz ranu mladost, godinama , da nisi nista posebno.....kad odrastes tako se i osjecas i dozivljavas samog sebe....

Da ti netko stalno govori da nisi posebno pametna, inteligentna u toj dobi da li bi ti sebe ikad prihvatila kao vrlo bistro i inteligentno stvorenje? Mislim da ne.


A sto se drugih problema tice, njih rjesavam u hodu , usput ....ali znas nisko samopouzdanje se dosta reflektira , koliko god ja njega nastojala zataskati i sakriti i na druge sfere u zivotu....u ponekim situacijama to toliko izbije van na povrsinu, jace je od mene, govorim o poslu i nekim teskim situacijama tamo, u vezama i sl....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 20:46   #39
Quote:
Sinfonija kaže: Pogledaj post
kakve komplekse vi imate i kako izlazite snjima na kraj
...jesen stiže sise vise
udala sam se jebe mi se...

o fizičkim kompleksima sam razbijala glavu, o ironijo, u doba kad sam izgledala najbolje; jedra, mlada, napeta... i nikad nije bilo dovoljno dobro
danas, u zrelim tridesetima sam posve rasterećena tih nedostataka - imam ih ali mi, iskreno, ne predstavljaju komplekse
a, oni psihički, mentalni dolaze u fazama...čini mi se proporcionalno energiji koju imam u datom momentu... i ne bi ih baš nazvala kompelksima, više su to krize preispitivanja i pozicioniranja u živlenju
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 21:16   #40
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
...jesen stiže sise vise
udala sam se jebe mi se...

o fizičkim kompleksima sam razbijala glavu, o ironijo, u doba kad sam izgledala najbolje; jedra, mlada, napeta... i nikad nije bilo dovoljno dobro
danas, u zrelim tridesetima sam posve rasterećena tih nedostataka - imam ih ali mi, iskreno, ne predstavljaju komplekse
a, oni psihički, mentalni dolaze u fazama...čini mi se proporcionalno energiji koju imam u datom momentu... i ne bi ih baš nazvala kompelksima, više su to krize preispitivanja i pozicioniranja u živlenju

to je bash ono da ne znamo da se cjenimo kada imamo sve ono bogom dato
e kada se pochne mjenjati, mi zrelije postajemo ali kasno je
celulit je i dalje tu ;pp

jedna je ranije rekla kako u glavi chesto misli da nije dovoljno dobra, i ja imam te misli. ali dodje pa ode
Sinfonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.