Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2007., 08:20   #201
eto ono rozo je nestalo .... sad je samo bijela prozirna sluz.... očekujem mengu u nedjelju, danas ujutro mi je bilo zlo i cice me jako bole sastrane... i nešto me pika s desne strane trbuha... ili sam trudna ili mi je ovo najopakiji pms do sad
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 13:05   #202
pa dobro jel nama misli kirshna javiti što je bilo kod doktora ?????
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 18:27   #203
kaže da imam jako veliku cistu na desnom jajniku...
mislim da je napisala da je končasta ili tako nešto...
dobila sam Dobroston 3x1 kroz 5 dana
ona vjeruje da ću dobiti menstruaciju,a ako ne da dođem...

radila mi je vaginalni ultrazvuk...

ne zna dali sam trudna,ona trenutno ne vidi,a ni ne može ako trudnoća nije starija od 21 dan...

eto...

hvala vam na brizi!
__________________
2 curke
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 12:50   #204
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
kaže da imam jako veliku cistu na desnom jajniku...
mislim da je napisala da je končasta ili tako nešto...
dobila sam Dobroston 3x1 kroz 5 dana
ona vjeruje da ću dobiti menstruaciju,a ako ne da dođem...

radila mi je vaginalni ultrazvuk...

ne zna dali sam trudna,ona trenutno ne vidi,a ni ne može ako trudnoća nije starija od 21 dan...

eto...

hvala vam na brizi!
Znam da ti je muka, ali ja sam ipak na jednu stranu sretna jer sam se pobojala, obzirom na tvoje simptome, da je u pitanju vanmaternična trudnoća.
Jer se kod vanmaternične osjete svi simptomi kao u normalnoj trudnoći,a test je negativan. Vjeruj mi, mislim da je cista puno blaže rješenje nego vanmaternična. Bar nisi životno ugrožena kao u slučaju vanmaternične.
Bez brige, ova će cista proć i možda se stvarno ustanovi normalna trudnoća, a ako ne, doći će i to, pomalo.
Veronalona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 08:41   #205
jel su u ranoj trudnoći mogući kao simptomi grčevi kao pred mengu i preznojavanje, pogotovo ujutro? ujutro se kuham kak mi je vrućeeee
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 08:44   #206
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
jel su u ranoj trudnoći mogući kao simptomi grčevi kao pred mengu i preznojavanje, pogotovo ujutro? ujutro se kuham kak mi je vrućeeee
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 08:45   #207
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
jel su u ranoj trudnoći mogući kao simptomi grčevi kao pred mengu i preznojavanje, pogotovo ujutro? ujutro se kuham kak mi je vrućeeee
iva dušo daj molim te napravi test ...ja bi jako voljela da znam da si trudna ..
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:06   #208
ovak: bole me cice na dodir sastrane i bole me bradavice... imam grčeve u trbuhu ili probadanja s desne strane jajnika (češće s desne nego s lijeve ), preznojavanja, jučer sam cijeli dan krepavala od umora i doslovno preležala cijeli dan... neka čudna mučnina - nije mi baš zlo već baš muka u grlu,ko da mi knedla stoji,popraćena glavoboljom i vrtoglavicom... evo to su vam svi simptomi... kaj vi mislite jesam ili nisam?

e da ... i tu i tamo imam neki žućkasto bijeli iscjedak ...
__________________
Filip stigao točno na termin!!

Zadnje uređivanje Tashi : 25.08.2012. at 18:13.
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:08   #209
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
ovak: bole me cice na dodir sastrane i bole me bradavice... imam grčeve u trbuhu ili probadanja s desne strane jajnika (češće s desne nego s lijeve ), preznojavanja, jučer sam cijeli dan krepavala od umora i doslovno preležala cijeli dan... neka čudna mučnina - nije mi baš zlo već baš muka u grlu,ko da mi knedla stoji,popraćena glavoboljom i vrtoglavicom... evo to su vam svi simptomi... kaj vi mislite jesam ili nisam?
joj ja mislim da bi to bilo to ...nadam se da ce meni ovaj puta uspijet inace cu se zabrinuti za svoju plodnst ...
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:13   #210
Quote:
tvitica kaže: Pogledaj post
joj ja mislim da bi to bilo to ...nadam se da ce meni ovaj puta uspijet inace cu se zabrinuti za svoju plodnst ...
ma ne brini draga.... mi već 3 mj pokušavamo, jednom je uspjelo i imala sam biokemijsku trudnoću sve je otišlo s malo jačom mengom.... eto zato ne želim radit test....
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:17   #211
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
ma ne brini draga.... mi već 3 mj pokušavamo, jednom je uspjelo i imala sam biokemijsku trudnoću sve je otišlo s malo jačom mengom.... eto zato ne želim radit test....
vidis ja bi ga baš zato napravila da odmah mogu kod ginekologa , da to prati od samog pocetka da se ne ponovi opet biokemiska trudnoca..
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:22   #212
Quote:
tvitica kaže: Pogledaj post
vidis ja bi ga baš zato napravila da odmah mogu kod ginekologa , da to prati od samog pocetka da se ne ponovi opet biokemiska trudnoca..
ma biokemijska se ne vidi na uzv.... gin u tom slučaju ne vidi nikakvu trudnoću ali test je pozitivan.... jajna stanica se oplodi ali se ne primi za maternicu i propadne,menga kasni nešto malo .... zato mi je još preeerano za test
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:29   #213
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
ma biokemijska se ne vidi na uzv.... gin u tom slučaju ne vidi nikakvu trudnoću ali test je pozitivan.... jajna stanica se oplodi ali se ne primi za maternicu i propadne,menga kasni nešto malo .... zato mi je još preeerano za test
koka napravi kako ti misliš da ti je lakše !!!

ja držim fige da je + i da ce sve biti u najboljem redu
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:35   #214
ja vam svima držim fige...
Dragi i ja smo još uvijek uvjereni da sam ja trudna da nije u pitanju ta cista
__________________
2 curke
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:41   #215
Curke hello....

Ja sam radila test 3 puta....

Od toga 2 puta je bio negativan, a 3 put je bio plusić ( nakon 21 dan kašnjenja menge....)

Bolile su me cice za popiz....., bilo mi je non stop vruće, mislila sam da ću se rastopit, bila sam umorna , i molila sam Boga sam da ne trebam ništa radit da se mogu odmarat....povraćala sam samo jednom i to od onog mirisa za WC... ostalo ništa.....

I sad je to već 7 tjedana.....

Nadam se da će Vam uspjeti da će bit sve ok....

Pusa svima
lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:49   #216
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
ja vam svima držim fige...
Dragi i ja smo još uvijek uvjereni da sam ja trudna da nije u pitanju ta cista
...ne želim te bedirati...ali te ciste čuda čine...riješi je se,pa na bebu...i ja sam imala cistu od 8cm... 3 mj terapije je trebalo da pukne,a da nisam morala pod nož...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:51   #217
moja prva 2 su rekli da nema trudnoće...
gin je rekla da ne vidi ako trudnoća nije stara 21 dan,ali vidi tu veliku cistu i misli da mi zbog nje kasni...
ja još uvijek živim u drugačijem uvjerenju...
(omaklo nam se 26.06 pa bi se sada već moglo vidjeti)
__________________
2 curke
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 11:08   #218
Bila kod doktora 20.07. i doktorica je rekla da je sve ok....

Plod je bio 2 mm, rekla je da srce kuca i da je to za sada najbitnije....

Sad moram obavljat pretrage sve i 14.08. opet na UZV....
lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 11:40   #219
Quote:
lizzzy kaže: Pogledaj post
Curke hello....

Ja sam radila test 3 puta....

Od toga 2 puta je bio negativan, a 3 put je bio plusić ( nakon 21 dan kašnjenja menge....)

Bolile su me cice za popiz....., bilo mi je non stop vruće, mislila sam da ću se rastopit, bila sam umorna , i molila sam Boga sam da ne trebam ništa radit da se mogu odmarat....povraćala sam samo jednom i to od onog mirisa za WC... ostalo ništa.....

I sad je to već 7 tjedana.....

Nadam se da će Vam uspjeti da će bit sve ok....

Pusa svima
Sve isto kao i kod mene samo što još nisam povraćala..... a umoooorna sam non-stop , samo mi se spava

doduše menga kasni samo 2 dana....

lizzie jel su tebe cice boljele samo na dodir ili općenito stalno? mene bole sastrane na dodir i bradavice me bole, prvo sam mislila da je to možda od grudnjaka al sve mi se čini da sam možžžžžda trudna.....
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 11:51   #220
Bole me cice na dodir i u roku od 10 dana su mi narasle za broj... tvrde su i imam osjećaj da će mi jedan dan eksplodirat....

A bradavice ne smijem dirat,,,,,,ni u snu,,,, užas......

A kad misliš radit test?
lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.