Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2014., 18:23   #21
koristim ih

imam 46 godina, kod mene je sve u redu sa zdravljem, menstruacije mi dolaze regularno ali ne baš u datum, nikada nisam koristila kontracepciju niti bilo kakve hormonalne tablete.Kupila sam ove Macalife za žene predmenopauzu, jer sam negdje prije par mjeseci prvi put osjetila valunge i dogodila mi se mjesečnica 2 puta u jednom mjesecu a onda je nastala pauza od skoro 2 mjeseca do slijedeće. Pošto mi ginekolog ne može dati nikavu hormonsku terapiju jer nikada nisam ni uzimala hormone,odlučila sam kupiti ove tablete. Uglavnom, nemam nikakvih valungi, ni glavobolja, osjećam se odlično. Što se tiće vaginalne suhoće, ne primječujem taj problem, bar za sada. Ipak je ovo prvi mjesec od kako ih uzimam a sad prelazim u drugi mjesec...navodno treba vremena da se osjete promjene.Što se tiće sexa i napaljenosti...ne osjećam ni tu značajnu razliku jer sam i prije njihovog uzimanja, poprilično sexsualno aktivna i napaljena.Ali od viška glava ne boli
žena-fenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:45   #22
macaharmony frmmenessence

Zna li netko koliko koštaju u Sloveniji? S obzirom da su kontracepcijske pilule tamo itekako jeftinije nego kod nas, možda je razlika i za macaharmony..?
Makar, OK... 290 kN za 2 mjeseca nije bas strasno..ali ako možejeftinije, zzašto ne?!
zvonilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 20:40   #23
Nova iskustva?
Zzvoncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2023., 15:26   #24
Maca Life, dakle iskustvo. Valunzi prestali u roku tjedan dana a baš su počeli biti jako česti, nisam dobila menstruaciju 3 mjeseca, nakon mjesec dana korištenja tableta, ponovno dobila menstruaciju. Eto jedno novo iskustvo.
Zzvoncica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.