Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 19:50   #21
jel ima netko ovdje ženku shih tzu-a koju bi htjeli pariti sa mužjakom??
nek se javi na pm
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:04   #22
imaju moji prijatelji, pošalji mi podatke o psu (ime, iz koje je uzgajivačnice, starost, karakter, rezultati...) na pm...ukoliko ti je pas bez papira onda ništa...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:57   #23
pozdrav svima!!!!!!!!!!!!

zdravo kao sto pretpostavljte imam pasminu shi-tzu,zove se Gizmo!!!obozavamo ga,stalno se igramo,mazimo!!!!!ali isto tako nismo prijetjerali da ga razmazimo!!!idemo 4puta van da obavi nuzdu!popodnevna setnja traje dosta dugo,ponekat po 4h.no sada kada je hladno nebudemo bas dugobudemo po 2h,zato ide4 puta van!!!!!!ima puno prijatelja!!!!!!!gdje mi idemo ide i on!!TO JE JAKO DOBRA PASMINA,SHITZU ODABERE SAMO JEDNO VLASNIKA OD CIJELE OBITELJI,NAS GIZMO JE ODABRAO MOJU MAMU!!!!HIIIHIH!Evo sada smo mu ja i mama nakupovale kaputice,kabanice,vodilice,igracke,putnu torbu u PET CENTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYE
gizmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 23:23   #24
Helou!
Ja isto imam Shih tzua i odličan pas..
Ima 5 mjeseci i obožavam ga!
evo i slike

Curička is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:20   #25
Post BOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

EVO OPED MENE!!!CURICKA TVOJ PAS IZGLEDA KO PEKINEZER,ILI TAK NEKI MJESANAC!!!PO MOM!!!!!!!MOJ PAS JE TROBOJNI!!!!!!SMEDO CRNI I BIJELI!!!!!!!!!!!!!!!!!! SORRY

Zadnje uređivanje gizmo : 09.01.2008. at 15:23. Reason: KRIVO NAPISALA!!!!!!!!!!
gizmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:25   #26
I IZGLEDA PRE VELIKO ZA 5MJ.!!!!!!!!!!!!!!
gizmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:56   #27
Quote:
gizmo kaže: Pogledaj post
EVO OPED MENE!!!CURICKA TVOJ PAS IZGLEDA KO PEKINEZER,ILI TAK NEKI MJESANAC!!!PO MOM!!!!!!!MOJ PAS JE TROBOJNI!!!!!!SMEDO CRNI I BIJELI!!!!!!!!!!!!!!!!!! SORRY
daj prouči standard pasmine prije nego napišeš ovakvu glupost...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 16:42   #28
Gizmo, pobrati ćeš kakav kartončić za stalno uključen caps lock (velika slova).. Pazi na to.
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 15:43   #29
Gizmo... ali stvarno bolje šuti!
TEBI se sigurno neću opravdavat za svog psa, koje je pasmine i to...

pas je shih tzu ... za one koji se razumiju u te pasmine..
prije 2 dana je imao operaciju oka.. bas je bio jadan.. al sad je sve super, ko da mu se nista nije dogodilo..
Curička is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 22:52   #30
da li mi netko moze reci kolika je cijena shihtzua
ogulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 23:06   #31
200-300 eura
Curička is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:09   #32
mozes li mi reci gdje ih najblize ogulinu ima za kupiti
ogulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:10   #33
odnosno gdje si ti nabavila svojeg
ogulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:11   #34
bas mi je sladak ,mala bebica...
ogulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 17:22   #35
Joj..blizu Ogulina neznam..
Nisam baš blizu..
Ja sam kupila od lika koji prodaje male pasmine..
Sorry..
Raspitaj se po Ogulinu..
Curička is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 02:56   #36
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Dakle, kupanje svaka 2 tjedna je DEFINITIVNO prečesto. Tvoj pas je još mlad, pa je normalno da još ima mekanu šteneću dlaku, ali bojim se ako ga nastavite tako revno rifljati svakih 14 dana, da ćete uskoro imati golokožeg psa, umjesto Shih-Tzua! Šalim se, naravno, ali ipak mislim da je kupanje šamponom koje je češće od jednom u 3 ili 4 mjeseca, prečesto i nije dobro.
Ovako, koliko znam da se pas smije kupati čak i do jednom tjedno, a sve preko toga bi bilo pretjerivanje. Što se shi tzu-tiče, istina, imaju divan miris koliko god ih kupali. Moj ostac im a kujicu i za nevjerovati je koliko to može mirisa imati ne znaš što je gore, fenirati je ili pustiti da se suši na zraku, svejedno je za pobljuvati se, ali kad je čist i suh, skoro pa se ne primjeti pogotovo ako se koriste preparati za njegu dlake dugodlakih pasmina. Znači u nabavku šampončića i puderića s tim da je kod njih super izum košuljice, prslučići i sl. odjevni predmeti jer se tako manje petlja i prlja dlaka, a bez toga mi se čini ni da češljenje tri puta dnevno ne bi bilo dovoljno, a kad je vani mokro da ne pričam na što liči pseto nakon šetnje
Uglavnom, ti psi su stvoreni za češljuckanje i kupanje i to je najveća briga oko njih i sigurno neće biti slatki i mirišavi bez puno truda .
Mi imamo kratkodlake pse i oni nemaju nikakvih "psećih mirisa" pa makar ih ne kupao godinu dana Zapravo , kupamo ih kad se zaprlaju toliko da se ne može više skinuti timarenjem rukavicom i to zbog prljavštine, a ne smrada jer ne smrede što se za dugodlake ne može reći, što dulja dlaka, to više lučenja i masnoće iste, a to sve skupa znači miris i s obzirom da su to isključivo kućni psi , nema druge nego tretirati krzno često i obzirno , ljudi moji ta kujica ima dlaku toliko meku kao da je od svile, za nevjerovati, ali da traži posla, traži
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 20:09   #37
U pravu si.
Curička is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:33   #38
i dalje tražimo zainteresiranu shi tzu ženku
__________________
Devils Advocate

Zadnje uređivanje sasa80 : 14.01.2008. at 22:43.
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 21:15   #39
Pozdrav ekipi! Evo da se i ja uključim u forum o pasmini koja je meni do prije 9 mjeseci bila potpuno nepoznata. Naime uz psa kojeg imamo već nešto više od 11 godina (Rottweiler),guštera, pauke, hrčka, akvarijske ribe, nismo ni razmišljali o nabavci još jednog psa, a najmanje o malom živahnom štenetu, koja je sušta suprotnost ogromnom rotviću. Međutim uz abnormalno nagovaranje naše sedamnaestogodišnje kćeri ipak smo popustili. Ustvari nisam čak ni ja bila neki problem već suprug koji je rekao da još jedan pas ne dolazi u obzir. Bilo je tu skoro tri mjeseca nagovarnja, prepiranja, svađanja i nakraju sam sjela u auto i otišla put Duge Rese. Vratila sam se sa malim klupkom bjele, neprimjetno bež-crne vune. S obzirom da imam troje djece (dvije već velike kćeri, i sina od 10 godina), ne moram vam reći da su se raspametili. Ma sve nas je odmah osvojila. Dugim viječanjem izabrali smo ime Tala. Moj suprug je sve promatrao sa nekom rezervom, ali samo kad smo mi prisutni. Kad bi bio siguran da nikog od nas nema, tepal joj je kao malom djetetu. Kao veliki protivnik malih pasmina, nemoram vam reć da je poludio od brige kad je Tala drugi dan nakon dolaska u naš dom pokazala prve simptome prehlade. Cijelu noć je dežurao i jedva čekao jutro da nazove našeg veterinara u hitnu kućnu posjetu. Da, da,... takav vam je moj suprug. Hoću vam reći, sada ju nebi dao za ništa na svijetu, totalno je lud za njom. Taj psić je pravi mali klaun koji je vječito spreman za igru i jurcanje. Svakome bih preporučila tu pasminu.Ispričavam se ako sam bila malo predugačka. Toliko smo sretni što ju imamo da bi mogla pisati danima i još nebi stigla sve ispričati.
Tala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 14:52   #40
Quote:
gizmo kaže: Pogledaj post
zdravo kao sto pretpostavljte imam pasminu shi-tzu,zove se Gizmo!!!obozavamo ga,stalno se igramo,mazimo!!!!!ali isto tako nismo prijetjerali da ga razmazimo!!!idemo 4puta van da obavi nuzdu!popodnevna setnja traje dosta dugo,ponekat po 4h.no sada kada je hladno nebudemo bas dugobudemo po 2h,zato ide4 puta van!!!!!!ima puno prijatelja!!!!!!!gdje mi idemo ide i on!!TO JE JAKO DOBRA PASMINA,SHITZU ODABERE SAMO JEDNO VLASNIKA OD CIJELE OBITELJI,NAS GIZMO JE ODABRAO MOJU MAMU!!!!HIIIHIH!Evo sada smo mu ja i mama nakupovale kaputice,kabanice,vodilice,igracke,putnu torbu u PET CENTRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYE
book
gizmo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.