Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2010., 12:59   #1
Prebolite virozu

Ovih dana u hrvatskoj, posebno u Zagrebu, okolo ide,virusna infekcija, bezopasna po život. Otvaram ovu temu kako bi pomogao bilo kom tko je dobio virozu ili neku drugu infekciju.

1.Mirujte. Nemojte ići na posao ili u školu u međuvremenu, kako ne bi suradnicima ili prijateljima prenijeli ovu zaraznu bolest.

2. Pijte puno tekućine, najbolji je topli čaj.

3. Uzimate septolete (tablete za kašalj) koje ne trebaju liječničku uputu. Ako osjetite glavobolju ili bol u zglobovima i kostima, uzmite aspirin u normalnim mjerama.

4. Pričekajte 2-6 dana, i bit ćete zdravi prije nego što znate !!!

Nadam se da sam vam pomogao s ovom malom temom, i da se osjećate bolje . Ne zaboravite, ne pretjerujte sa lijekovima, i ako vam se bolest pogorša, konzultirajte vašeg lječnika!


Edit: oprostite zbog title misspellinga
__________________
"U grupu se grupirat, i mucki kad te ja nevidim" - Zdravko Mamic
livan757 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:23   #2
Quote:
livan757 kaže: Pogledaj post
Ovih dana u hrvatskoj, posebno u Zagrebu, okolo ide,virusna infekcija, bezopasna po život. Otvaram ovu temu kako bi pomogao bilo kom tko je dobio virozu ili neku drugu infekciju.

1.Mirujte. Nemojte ići na posao ili u školu u međuvremenu, kako ne bi suradnicima ili prijateljima prenijeli ovu zaraznu bolest.

2. Pijte puno tekućine, najbolji je topli čaj.

3. Uzimate septolete (tablete za kašalj) koje ne trebaju liječničku uputu. Ako osjetite glavobolju ili bol u zglobovima i kostima, uzmite aspirin u normalnim mjerama.

4. Pričekajte 2-6 dana, i bit ćete zdravi prije nego što znate !!!

Nadam se da sam vam pomogao s ovom malom temom, i da se osjećate bolje . Ne zaboravite, ne pretjerujte sa lijekovima, i ako vam se bolest pogorša, konzultirajte vašeg lječnika!


Edit: oprostite zbog title misspellinga
prekasno poslate upute..evo ja zvršila na sumamedu jer se sve iskompliciralo..
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.