Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2012., 19:40   #1
La tempestad / Oluja u srcu (2013)



William Levy será el protagonista de la telenovela "La tempestad" que comenzará a grabarse en México en febrero del 2013, confirmó el productor Salvador Mejía.

Protagonistica je navodno trebala biti Adela Noriega,ali je odustala od uloge..

Riječ je o novoj verziji telenovele La Tormenta,u kojoj su glavni protagonisti bili Natalia Streignard i Christian Meier..

Evo još nekih vijesti..

Quote:
Después de su participación en #TriunfoDelAmor, la actriz Daniela Romo regresa a las Telenovelas en #LaTempestad, historia de Salvador Mejía
Quote:
Iván Sánchez "El Gallego" de #LaReinaDelSur, podría ser parte del elenco de #LaTempestad, junto a William Levy
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:44   #2
Ja ću samo smajlićima reći sljedeće:

Na šta je spao Iván Sánchez da ide na Televisu. Nakon usojeha u LRDS, ravno u zagarantirani fracaso (ako prihvati ulogu).

Toliko od mene na ovoj temi...
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:50   #3
Def potpisujem sve @Mlac-ove smajliće.

Opet okuplja istu ekipu kao u prijašnjoj 'uspješnici' TDA.
Jasno mi je kao dan za njega,ali za te glumce koji mu se opet vraćaju. Zar ništa nisu naučili?

Ovo će biti isto kao i FELS,razvučeno,upropašteno,jednom riječju grozno.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:51   #4
Tako je i za Triunfo bio prvo potvrđen Levy. Ostalo je istorija. Mada meni TDA i ne bi bila tako katastrofalna telenovela jer je priča OK, ali je Mejia sve uspeo upropastiti lošim izborom glumaca i posvećivanjem velike pažnje onim muerto de hambresima (bez takvih likova Mejia ne snima telenovelu)... itd. Spisak je dug.
Baš me zanima ko će mu biti partnerka. Opet Maite?
Daniela Romo bolje da je sačekala Carlu Estradu, ako je ovo istina.
Ned Flanders is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:54   #5
Smiješno mi je kako ljudi proglašavaju fracasom seriju koja se još nije počela ni snimat . Ovo će bit gledana serija jer glumi Levy. A hoće li oni slijediti scenarij La tormente ili će ubacivat neke svoje gluposti to ćemo tek vidjet...
LT je odlična serija i naravno da će bit teško napravit nešto slično a dobro. Kemija glavnog para u LT je i baš me zanima s kim će spojit Levya. Meni bi bila super Eiza kao Marija Teresa-plavuša.razmažena bogatašica ali ona je premlada. Ja ću seriji dat priliku ali ništa nemože nadmašit La tormentu. Kao što sam rekla,serija će bit gledana ako ništa drugo onda zbog Levya
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:55   #6
Bolje da stave Ivana ko glavnog nego ovog ćelavca sa patito lookom.Već ako idu raditi remek.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:57   #7
Samo ću još nešto reć, lik već godinama niže fracasove, CS 2009, FELS, TDA, ne treba biti glup da se zaključi da će i ovo ispasti sranje. Jednostavno je ovo njegova prepoznatljiva marka.

Ne obezvrijeđujem ja La Tormentu, dapače.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:02   #8
Ako LT bude gledana,zbog Levyja definitivno neće biti ,jer bi i onda TDA bio gledan,što nije bio.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:36   #9
William Levy confirmado para nueva Telenovela de Televisa

https://www.youtube.com/watch?v=wa3S...yer_embedded#!

¡Ivan Sánchez llega por la
puerta grande a Televisa!


http://new-novelas.blogspot.mx/
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:58   #10
Ja ne kužim,La Tormenta je imala jednu radnju a sad ovi govore o drugoj,o nekakakvom kapetanu???Ivan Sanchez!
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:02   #11
Mejia i njegove nebuloze... A rekao sam si da više neću piskarat po ovoj temi.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:23   #12
Ja znam da ovu seriju preskačem kao i svaku novu Mejiinu, posljednja koju sam pogledala je Maćeha (ne računam Esmeraldu i Otimačicu jer su ipak reprize), jedino možda bacim pogled na prvu epku ako će Levy imati normalnu partnericu, a ne Maričujku, Eizu Gonzalez, Anahi i ostalo Rebelde društvo.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:28   #13
Ja bih voljela vidjeti Altair Jarabo u paru s Willom

Ili Angelique Boyer

Al one su obje (pre)mlade
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:38   #14
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Ja bih voljela vidjeti Altair Jarabo u paru s Willom
i ja bih njih dvoje voljela vidjeti zajedno!!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:51   #15
Baš razmišljam,ako Daniela Romo bude glumila,sigurno će bit Edelmira(Kristina Lilley iz orginala)..

Koji će to cirkus biti..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:27   #16
Ja ću naravno seriji dati priliku, tim više ako će u njoj glumiti William, Daniela Romo i Ivan Sanchez, svi redom . Ako sam mogla gledati TDA, moći ću i ovo. Uostalom, otpisati seriju prije samog početka nema nekog smisla, iako se sa Mejiom nikad ne zna. Njegova trenutna "Que bonito amor" za sada i nije tako loša, a bome ju prati i dobra gledanost. Možda nas i ovaj put iznenadi...ugodno .

"La Tormentu" sam pogledala, Chris i Natalia su mi jedan od najdražih parova, teško ih je nadmašiti

Nadam se da će i Williamu naći dobru partnericu, a da nije Maite...ovaj put ga želim vidjeti s nekim drugim, recimo sa Liviom Brito

William kao kapetan
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:19   #17
Slažem se i s vama koji govore da ne može potpisati seriju kao fracaso, a još nije se počela ni snimati, ali i s vama da je Mejia zaredao neuspjehe i logično je zaključiti da bi i ovo moglo tako završiti

Ja sam već prije isto negdje spomenula Altair kao dobru Mariju Teresu, ne mislim da je ona premlada za Williama, ako ste na to mislili ili možda da je premlada za taj lik, no Televisa i godine ne idu bas zajedno
Ja ne Liviju Brito tu nikako htjela vidjeti, radije u nekom boljem projektu
Tko zna možda Silvia ode tu, ona je slobodna, mislim ojala que no, ali samo navodim mogućnosti
A također nije ni za odbaciti Elizabeth Gutierrez, tko zna možda je zato otišla iz Rostra. Mejia je svakako sklon takvoj mogućnosti po mom mišljenju
Da Ivan Sanchez, ja bi ga kao glavnog, a ne nekog potrkala uz Williama, sada napamet govorim jer ne znamo koga će glumiti
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:44   #18
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Tko zna možda Silvia ode tu, ona je slobodna, mislim ojala que no, ali samo navodim mogućnosti
Ona sigurno neće, jer uzima pauzu neko vrijeme od telenovela i posvećuje se filmu
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:52   #19
Nije losa ideja Altair Jarabo mada bi ja radije Anu Brendu ali nazalost ona je zauzeta...
ne bi voljela da mu EG bude partnerica....
ali Maite sigurno nece u to sam uvjerena 100 %

A sto se tice fracasa s Meijom se nikad ne zna tko zna mozda nas iznenadi

slazem se s @Marimar i ja cu je gledati bez obzira na sve
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 16:20   #20
Mozda Silvija,tko zna...

Quote:
Rumor: Angelique Boyer, Silvia Navarro, Adriana Nieto y Ana de la Reguera podrían participar en el casting para protagonizar #LaTempestad.
https://twitter.com/BlogRumoreS/stat...15872323244032
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.