Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 19:49   #201
Nadam se da ce se oporaviti i da je to samo prolazno.
Onda kad je sve ok sa plucima i srcem mora biti bolje:-)


Send from my iPhone using Tapatalk
__________________
,,Za mene poslednji i prvi"
Cvijetic 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 20:17   #202
Avamys kako je pincica???
__________________
,,Za mene poslednji i prvi"
Cvijetic 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 20:24   #203
Hvala što pitaš
Možda je mrvicu bolje, ali još uvijek dosta kašlja.

A kako tvoj pinč funkcionira s akitama? Jel on šef? Kod nas doma je pinčica šefica
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 20:28   #204
E super kad je bolje,nadam se da ce ozdraviti..voljela bih zaista:-)

A bogami s njima ne moze biti sef,zna se granica do koje moze da ide..jer mu daju do znanja odma:-D

A kad je sam onda sefuje,jer je bas razmazen:-)
__________________
,,Za mene poslednji i prvi"
Cvijetic 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 20:31   #205
A i mislila sam da je akitama malo teže šefovat
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 20:37   #206
Ma to ti je sou s njima kad ga jure po dvoristu njih troje i sa svima se izbori niko mu nista ne moze:-D

Da tvoja pincica ozdravi pa pocne i ona da skace:-)
__________________
,,Za mene poslednji i prvi"
Cvijetic 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:51   #207
pitanje

da li su ti psi osim sto su idealni za stan i za kucu
micikiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 10:18   #208
Micikiki, ne razumijem baš tvoje pitanje.
Misliš jesu li idelani za kuću u smislu da borave u dvorištu? To svakako nisu.
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 23:12   #209
Quote:
LaRa.2311 kaže: Pogledaj post
Hi, imam i ja pincicu staru 3 mjeseca.
Moja je naucila piskiti i kakiti na novinu kada nismo kuci.
To sam postigla tako sto kad bih je uhvatila da piski uzela bih je za siju, snazno prodrmala i viknula NE! i stavila je na mjesto gdje zelim da se pospiski...
Sada to radi bez problema.
Inace vec sada zna komande fuj, ne, dodji, sjedi i lezi.
Dosta se radi s njom, izlazi se u setnje, jede zdravu hranu, i mislim da je jedan divan primjerak patuljastog pinca.
Zaboravih reci sto jede, jednom ili dva puta mlijecni obrok (sir, LGG, jogurt) pomijesano sa mrkvicom, jabukom, jajetom (jednom sedmicno), naravno 2 puta dnevno mesni obrok s tim da joj mijesamo s rizom i mrkvicom sitno isjeckano i skuhano pilece meso. Naravno da napravim velike porcije koje zaledim pa po potrebi kad mi se ne da kuhati joj samo odledim ))
Moja je kod mene vec dva mjeseca, samo bih ti preporucila STRPLJENJE; STRPLJENJE...
ogrlica je takva da ne ide na vrat nego se kopca oko ledja, a povodac mi je dug 2 metra nisam htjela uzimati onaj od 5 ili 10 m....
Naravno, ima i kabanicu i skafander i slapice jer su jako osjetljivi psi na hladnocu, vidjeces cim malo zahladni.
Pozdravi
Began-SB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 23:22   #210
poštovanje da se nadovežem na temu pinc,izmedju ostalog ja sam uzgajao pinčeve 13 godina i istina da su osjetljivi na vanjsku temperaturu tj na hladnocu,ali ako ih se od malena tj dok su stenci drzi vani i kako se temperatura mijenja tako i oni stjecu imunitet na hladnocu. ne moze se pas koji je bio u stanu uz radijator iznijeti vani na -5 ili tako neku temperaturu,moji nikad u kuci nisu bili a imao sam par kuja i muzjaka i stenili su se vani u 12 mjesecu,istina stence sam dobro utoplio ali su vani bili u zgradi,cak su od 2 mjeseca starosti izlazili vani i kroz snjeg su se igrali i zdravi uvijek bili,to je moje iskustvo kroz tih 13 godin uzgajanja pinceva,pozdrav
Began-SB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 10:31   #211
Istina, ja sam vidjela papige nimfe u vanjskim gajbama uz golubove. Vidjela sam i dva njemačka ovčara koja su se prije nekoliko godina smrzla, jedan na lancu, drugi u boksu. Imala sam i pinčicu u stanu i obukla ju kad smo išli van. Ona je uginula od infarkta - imala je mitralnu insuficijenciju kao i mnogi psi iz te uzgajivačnice koji su se parili međusobno. Imam čivavu od 1,5 kg, dugodlaku, koja je kod uztgajivača trčkarala vani i spavala u kući ali je i imao 50 drugih koje je držao u gospodarskoj zgradi u gajbama za piliće. Uzgajivači koji drže pse u nekakvim zgradama ne znaju ništa o psima, jer bi kao prvo trebali znati da su psi društvena bića koja žele boraviti uz čovjeka, a ne vrapci koji prilaze ljudima da bi zimi dobili hranu.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 10:26   #212
Quote:
Began-SB kaže: Pogledaj post
poštovanje da se nadovežem na temu pinc,izmedju ostalog ja sam uzgajao pinčeve 13 godina i istina da su osjetljivi na vanjsku temperaturu tj na hladnocu,ali ako ih se od malena tj dok su stenci drzi vani i kako se temperatura mijenja tako i oni stjecu imunitet na hladnocu. ne moze se pas koji je bio u stanu uz radijator iznijeti vani na -5 ili tako neku temperaturu,moji nikad u kuci nisu bili a imao sam par kuja i muzjaka i stenili su se vani u 12 mjesecu,istina stence sam dobro utoplio ali su vani bili u zgradi,cak su od 2 mjeseca starosti izlazili vani i kroz snjeg su se igrali i zdravi uvijek bili,to je moje iskustvo kroz tih 13 godin uzgajanja pinceva,pozdrav
Ne mogu vjerovati da se netko registrirao na forum da bi ovo napisao
Od čovjeka koji je 13 godina uzgajao patuljaste pinčeve očekivala bih da nešto i zna o njima.
Avamys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 10:52   #213
Vjerojatno mu nije potrebno da zna.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.