Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2011., 13:44   #41
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post

...jedino što je jako bitno za pripomenuti za sve koji razmišljaju o ridgebacku je da pas ima nepresušan izvor energije i traži puuuuuuno kretanja.
moja nakon što izmori 3 psa u igri je mirna - slijedeća 3 sata
Da, to vrijedi, ali za prvih godinu i pol - dvije. Moja kuja sad ima 5 i pol godina. Izuzetno je mirna kod kuće. Vani je suzdržana. Slobodna na livadi trči malo, ali čini se da više voli duge šetnje sa svojim gazdom (ja sam samo rezervna varijanta). O naravi i osobinama bih mogla pisati nekoliko strana, pa radije neću niti započinjati, ali ono što je važno: nadam se da ćemo uskoro imati bebe!!!!
MayaMia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 11:37   #42
Već dva tjedna se igram sa svojom 'zvijerkom'..
Tvrdoglavi i munjeni sto na sat!

http://www.flickr.com/photos/99273023@N03/9347899507/
gogoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 17:01   #43
Quote:
gogoxxx kaže: Pogledaj post
Već dva tjedna se igram sa svojom 'zvijerkom'..
Tvrdoglavi i munjeni sto na sat!

http://www.flickr.com/photos/99273023@N03/9347899507/
Uživaj u igri i nepodopštinama, munjenosti i ostalome prebrzo odrastu i postanu ozbiljni.

Imam u susjedstvu odraslu curu, ozbiljnu i staloženu i malu, vrckavu curicu, staru 4 mj - preslatka
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 14:55   #44
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
evo samo da javim da smo uspjeli naći za povoljniju cijenu,naravno bez papira.
sad curka ima već skoro 6 mjeseci i obožavamo je.

stvarno je nevjerojatno koliko je to privrženo, pametno i prekrasno stvorenje, čak nam nije ni oštetila namještaj.

jedino što je jako bitno za pripomenuti za sve koji razmišljaju o ridgebacku je da pas ima nepresušan izvor energije i traži puuuuuuno kretanja.
moja nakon što izmori 3 psa u igri je mirna - slijedeća 3 sata
da li je cura imala mlade ?
zaczg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 14:57   #45
da li netko ima iskustva sa dermatoidnim sinusom sa RR-ima
zaczg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 10:05   #46
Quote:
zaczg kaže: Pogledaj post
da li je cura imala mlade ?
Nije imala leglo, u stanu smo pa bi nam bilo nezgodno.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 17:15   #47
Pozdrav, imam Ridgija starog 2,5 godine. Napomenula bi da ih je bolje držati u kući sa dvorištem jer su UZASNO aktivni.
Moj voli zvakati sve sto naiđe, kad je bio mali imao je fetiš na tenisice, kauč & grudnjake

Definitivno predivan pas, ponosnog drzanja, ali nikako za početnike. Treba jaku ruku od malena, i trebaju mu se postaviti granice
Moj ima box u kući gdje spava, ali uvijek je otvoren. Uglavnom spava samnom u krevetu, i to uvijek "trazi dopuštenje" pogledom
dorjaa2212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 19:05   #48
Jesu kvalitetniji riđiji iz neke HR uzgajivačnice ili moram u Italiju skroz po njega (http://www.harmakhis.it/) ?
__________________
15 nisu godine
Labradorica15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 21:34   #49
Ayaba uzgajivačnica iz Zg ima odlične pse, a poznate su mi još i Shababu i Yeke Yeke.
Ne moraš se odmah zalijetati do Italije, pokušaj istražiti našu ridgeback scenu. Prijatelji mi imaju psa iz Shababu uzg. i prezadovoljni su temperamentom i eksterijerom.
__________________
I've got a long way to go before I get there, I've got a lot of field to hoe with the sun so high, I've got a lot of miles to roll, and the next few only show that there's still such a long way to go

Zadnje uređivanje surefire : 10.07.2014. at 21:46.
surefire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 21:45   #50
Ayaba je bila izbor br. 1, e a za Shababu, nisam obraćala pažnju, čula sam za neke njihove pse a pojma nisam imala da je uzgajivačnica u HR, Hvala!
__________________
15 nisu godine
Labradorica15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 19:03   #51
Quote:
ElLena kaže: Pogledaj post
Muzjak??
Jeste ga ostavljali samog doma (do 6 mj.)? Jel imao svoj box?
Jel zivi u stanu?

Ajd posalji sliku!!
Imam 2 ridgebacka. Ženku i mužjaka. Živimo u stanu,iako tko god dođe nitko nebi rekao da s nama žive još i 2 psa.
U stanu su lijeni i pravi spavalice,ali dok su vani je prava akcija. I to je izvrsno.
Obavezno ih nauči na box. Psi vole znati i imati,svoje mjesto i u njemu će kad ga prihvate uživati. Nama je box stalno otvoren i non stop su unutra.bzatvoriš ga po potrebi..(gosti,djeca koja se boje itd..)
sofiaTheFirst is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 13:46   #52
jučer sam po prvi put vidjela ridge-bebu. prepreprepresladak! njegov vlasnik kaže da je šesti u našem gradu, ja znam dva mužjaka, a oni imaju i odraslu steriliziranu kuju. isto kaže da su doma jako mirni, a vani naprave bar 10 km dnevno.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 02:26   #53
Preporuka Shuuja Rafiki predivni psi. Iako mozda bolje uzeti od nekog tko ima doma kujicu pa ima mlade i stigne se bas baviti puno s njima.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 14:29   #54
pozdrav ekipa. Pišem u ime frendice koja ima ridgebackicu, stara godinu i pol, dvije..predivna je stvarno, umiljata, vecu mazu nisam vidio...uglavnom, ima neku cistu na vratu što sam čuo da je specifično za tu vrstu.... kao može se pojaviti i ne mora, ugl, vrat joj je ispunjen tom tekucinom i cista se spušta prema kralježnici (srecom jos nije jer tad se pas mora uspavati ) Treba ići na operaciju, ali frendica se boji furat ga bilo kome... Jel ima netko iskustva mozda s tim, da li zna netko veterinara koji je već liječio ridgeve od toga? eto hvala vam unaprijed, ispričavam se što sam malo zacrnio temu tamnim mislima, al obozavam tog psa iako nije moj, zelim joj samo najbolje
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:08   #55
Quote:
Ashkabad kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa. Pišem u ime frendice koja ima ridgebackicu, stara godinu i pol, dvije..predivna je stvarno, umiljata, vecu mazu nisam vidio...uglavnom, ima neku cistu na vratu što sam čuo da je specifično za tu vrstu.... kao može se pojaviti i ne mora, ugl, vrat joj je ispunjen tom tekucinom i cista se spušta prema kralježnici (srecom jos nije jer tad se pas mora uspavati ) Treba ići na operaciju, ali frendica se boji furat ga bilo kome... Jel ima netko iskustva mozda s tim, da li zna netko veterinara koji je već liječio ridgeve od toga? eto hvala vam unaprijed, ispričavam se što sam malo zacrnio temu tamnim mislima, al obozavam tog psa iako nije moj, zelim joj samo najbolje
Dermoidni sinus? To se moralo vidjeti jos dok je bila stene. LJubljana, fakultet...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:22   #56
Quote:
Ashkabad kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa. Pišem u ime frendice koja ima ridgebackicu, stara godinu i pol, dvije..predivna je stvarno, umiljata, vecu mazu nisam vidio...uglavnom, ima neku cistu na vratu što sam čuo da je specifično za tu vrstu.... kao može se pojaviti i ne mora, ugl, vrat joj je ispunjen tom tekucinom i cista se spušta prema kralježnici (srecom jos nije jer tad se pas mora uspavati ) Treba ići na operaciju, ali frendica se boji furat ga bilo kome... Jel ima netko iskustva mozda s tim, da li zna netko veterinara koji je već liječio ridgeve od toga? eto hvala vam unaprijed, ispričavam se što sam malo zacrnio temu tamnim mislima, al obozavam tog psa iako nije moj, zelim joj samo najbolje
Dermoidni sinus? To se moralo vidjeti jos dok je bila stene. LJubljana, fakultet...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:43   #57
Imao je nas i bez problema je operirano na faxu u Zg-u
Jedina primjedba mi je sto je to bila mala kvrga a on ima rez DOSLOVCE preko cijelog vrata koj je jos tako traljavo zasiven da se oziljak vidi s nebodera.
Tako da, op kao takva nije problem ali bar nadji veta koj je dodatno spretan sa rukama i nije ljen to pokrpat kak spada da ti pas ne izgleda ko da je iz rata dosao
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 09:51   #58
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Dermoidni sinus? To se moralo vidjeti jos dok je bila stene. LJubljana, fakultet...
dobila je štene od prijatelja besplatno pa nije ni mislila da treba provjerit. Nije ništa rekao tip. Sad joj je i jasno zašto

hvala puno tebi i diskutantu ispod, predlozit cu sve opcije frendici. javim kako sve prodje
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 10:08   #59
Quote:
serpentine kaže: Pogledaj post
Imao je nas i bez problema je operirano na faxu u Zg-u
Jedina primjedba mi je sto je to bila mala kvrga a on ima rez DOSLOVCE preko cijelog vrata koj je jos tako traljavo zasiven da se oziljak vidi s nebodera.
Tako da, op kao takva nije problem ali bar nadji veta koj je dodatno spretan sa rukama i nije ljen to pokrpat kak spada da ti pas ne izgleda ko da je iz rata dosao
sto se tice veta koji je spretan sa rukama, kak mozes utjecat tko ce ti šivati psa ako ga odfuraš na operaciju :-/
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 15:19   #60
Ima tu tema o veterinarima u i van zagreba pa pitas iskustva
I onda dodjes i trazis tog i tig jer si dobio preporuku.
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.