Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2006., 18:40   #41
Montoya aj ca ..

Montoya je jedini vozac u povijesti F1 koji je izletio sa staze tijekom kruga za zagrijavanje (dok je radio zig-zag da zagrije gume), a bio je medju prvim startnim pozcijiama .. kad sam to gledao, skoro sam sa kaucha opao od smijeha .. TV komentatori takodjer

Evo jos malo njegovih bisera ..

2001: Montoya and his first team-mate in Formula One, Ralf Schumacher, didn't get a long particularly well... in fact at all well. To the extent that when Montoya was asked if he would help Ralf win the World title, the Colombian tartly replied, "It's 'not like he's not going to win the Championship anyway". Miaow.

2003 French GP: Believing that Williams had favoured the German, Montoya swore down the radio to Williams over team-mate Ralf Schumacher winning the race - reputedly calling them all "sh*ts". "No Juan, you're the sh*t," replied Sam Michael. Five weeks later, he joined McLaren

2003 Nurburgring GP: Montoya is slammed by Ferrari technical director Ross Brawn for his "classless" driving after he forced Michael Schumacher off the track. Michael, though, approved of the move. Go figure.

2003 U.S GP: Montoya was in the hunt for the 2004 Formula One World title when he was given a drive-through penalty at the United States GP for his part in a shunt with Rubens Barrichello. The penalty effectively ended his title challenge.

2005 Bahrain and San Marino GPs: A dubious accident while playing tennis saw Montoya miss both the Bahrain and San Marino GPs - rumours later emerged that it was actually a motorbike accident that resulted in his injured shoulder. "'When fat people try to get fit, they tend to get injured," concluded David Coulthard.

2006 U.S GP: Juan was largely responsible (if not entirely so) for a seven-car pile-up on the opening lap of the 2006 United States GP. Even worse though: the pile-up started because he took out his team-mate Kimi Raikkonen. JPM then attempted to blame Kimi.

Canadian GP: Jacques Villeneuve accused Montoya of brake-testing him at his home track and physically went for the Colombian. He allegedly gripped Montoya by the throat before other drivers pulled the two apart. Villeneuve allegedly informed JPM that, "if you do that again, I'll put you in the trees."

June 2005: Montoya clashed with a camera man... the camera man accidentally hit Montoya on the head with his equipment and the furious Colombian had to be restrained by his wife Connie.
Semiflexible is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 20:42   #42
Quote:
Semiflexible kaže:
Montoya je jedini vozac u povijesti F1 koji je izletio sa staze tijekom kruga za zagrijavanje


Quote:
Semiflexible kaže:

"No Juan, you're the sh*t," replied Sam Michael. Five weeks later, he joined McLaren
dobro mu je rekao


Quote:
Semiflexible kaže:
"'When fat people try to get fit, they tend to get injured," concluded David Coulthard.


J
Quote:
Semiflexible kaže:
une 2005: Montoya clashed with a camera man... the camera man accidentally hit Montoya on the head with his equipment and the furious Colombian had to be restrained by his wife Connie.[/B]
imam snimku, nije kamerman slučajno njage neg je on snimao a montoya gledao u stranu i zabio se u njega. i još kreten se htio tuć. seljačina, an stazi i izvan nje.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 20:55   #43
Quote:
Semiflexible kaže:
Montoya je jedini vozac u povijesti F1 koji je izletio sa staze tijekom kruga za zagrijavanje (dok je radio zig-zag da zagrije gume), a bio je medju prvim startnim pozcijiama .. kad sam to gledao, skoro sam sa kaucha opao od smijeha .. TV komentatori takodjer
Michael Schumacher je jedini covjek u povijesti koji je uspio izletjeti sa staze tokom Safety Car perioda ..

lol
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 22:19   #44
Quote:
Manuel Rui Costa kaže:
Michael Schumacher je jedini covjek u povijesti koji je uspio izletjeti sa staze tokom Safety Car perioda ..

lol
i jos k tome na istoj utrci, tj. prije nje ga je minardi uspio pokupiti dok se penzionirao do starta

to je bila VN Kine prosle godine
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 22:56   #45
a neznam zakaj ima tolko seljachina da nascar smatraju luzerkim trkama.. kao ono, voze se stalno u krug... jeben argument...
pa tu ima x^3 vishe prestizanja, akcije, momchadske taktike i uvjezhbanosti nego u shugavoj usranoj ustajaloj f1 koja kurca od zanimljivosti ne pruzha od 1995, i koja iz godine u godinu trpa sve vishe kompjuterskih govana u bolide dok vozachi mogu lagano drkicu nabacit dok voze...
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 23:07   #46
Quote:
Acidofil kaže:
pa tu ima x^3 vishe prestizanja, akcije, momchadske taktike i uvjezhbanosti nego u shugavoj usranoj ustajaloj f1 koja kurca od zanimljivosti ne pruzha od 1995, i koja iz godine u godinu trpa sve vishe kompjuterskih govana u bolide dok vozachi mogu lagano drkicu nabacit dok voze...
.. kada bi to bila istina, onda bi Pablo pobjedjivao u F1 shakom i kapom
Semiflexible is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 23:11   #47
Quote:
Acidofil kaže:
dok vozachi mogu lagano drkicu nabacit dok voze...

__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 01:18   #48
Quote:
Acidofil kaže:
a neznam zakaj ima tolko seljachina da nascar smatraju luzerkim trkama.. kao ono, voze se stalno u krug... jeben argument...
pa tu ima x^3 vishe prestizanja, akcije, momchadske taktike i uvjezhbanosti nego u shugavoj usranoj ustajaloj f1 koja kurca od zanimljivosti ne pruzha od 1995, i koja iz godine u godinu trpa sve vishe kompjuterskih govana u bolide dok vozachi mogu lagano drkicu nabacit dok voze...
Pa glavni argument protiv je vožnja po ovalu, oprosti ali meni je to dosadno... F1 više nije toliko zanimljiva kao ranije ali npr. sezona 2003. je bila odlična a ni prošla nije bila ni izdaleka za baciti...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 07:46   #49
Quote:
gabal kaže:
Pa glavni argument protiv je vožnja po ovalu, oprosti ali meni je to dosadno... F1 više nije toliko zanimljiva kao ranije ali npr. sezona 2003. je bila odlična a ni prošla nije bila ni izdaleka za baciti...
oke, svaka budala ima svoje veselje, ali kolko si trka po ovalu pogledao, bilo nascar bilo cart? ako se treba f1 hvatat kak je zanimljivija za tih 7-8 prestizanja kroz sezonu onda je to zhalosno...

ne kazhem ni ja da nema dobrih trka u f1, zapravo poneke i bude nadu, i to sve zahvaljujuchi mladcima zheljnim slave/akcije/kogachega pa idu u preticanja, ali u usporedbi sa tim "dosadnim" trkama po ovalu mogu se sakrit.. po ovalu valja drzhat konstantu, dakle full koncentracija 300 i kusur krugova, ako se vozach sje* u jednom zavoju, vech ga drugi dostizhe i u slijedechem zavoju se ima borba... as said svaka budala ima svoje veselje al nemojte omalovazhavat trke po tom primitvnom razmishljanju "voze se samo u krug"....
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 10:11   #50
Ne omaložavam ja ništa, samo mi se ne sviđa ta vrsta moto sporta... Ne moraš to shvaćati osobno, gledaj ti što hoćeš - meni ovali naprosto nisu napeti.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 10:41   #51
Dakako da Montoya nije jedini koji je izletio tijekom kruga za zagrijavanje, uspjelo je to i Prostu.

A NASCAR je, voljeli ga mi ili ne, jedna od najpopularnijih i najbolje plaćenih disciplina automobilizma na svijetu. Tijekom godina dosta je vrhunskih vozača iz f1 svijeta pokušavalo odvesti poneku NASCAR utrku, uvjereni da će pokazati primitivnim Amerima što se događa kada superioran vozač dođe u njihovu seriju. Nitko nije uspio. To natjecanje traži radikalno drukčije kvalitete i mora predstavljati izazov svakom vrhunskom vozaču, upravo zbog toga. Uspije li se JPM ondje popeti na vrh, ili blizu njega (u što, doduše, sumnjam) neću ga više pamtiti kao umjereno uspješnog F1 vozača, nego kao jednog od istinskih velikana automobilizma.

I inače, lijepo mi je vidjeti da zadnjih godina polako odumire ta priglupa koncentriranost na F1 i da vozači iz nje ponovo odlaze u druge serije, kada već više nije realno očekivati da voze sve paralelno, kao nekada.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 15:52   #52
Quote:
dmj kaže:
A NASCAR je, voljeli ga mi ili ne, jedna od najpopularnijih i najbolje plaćenih disciplina automobilizma na svijetu. Tijekom godina dosta je vrhunskih vozača iz f1 svijeta pokušavalo odvesti poneku NASCAR utrku, uvjereni da će pokazati primitivnim Amerima što se događa kada superioran vozač dođe u njihovu seriju.
Meni je NASCAR primitivno natjecanje, tipično američko.
Valjda ih puno krša i česti sudari jako privlače, to im dođe kao auto-wrestling malo više razine (jer ima i gorih).

Odakle ti gore navedena prva rečenica? Pretpostavljam da imaš osnova za to tvrditi. Ja sam ih vidio 100 puta na SAT-u i uvijek preskačem, je li možda netko od nas to pratio, gledao ?
Čisto mi je žao što je vozač kalibra Montoye otišao u (za mene) nižerazredno natjecanje.

Po čemu bi NASCAR npr. bio bolji od WTCC-a ili DTM-a ?
Možda će tamo jedino nešto više zaraditi nego u ovim evropskim natjecanjima, ali sigurno ni približno kao u F1.
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 18:55   #53
Quote:
Clark kaže:
Odakle ti gore navedena prva rečenica? Pretpostavljam da imaš osnova za to tvrditi. Ja sam ih vidio 100 puta na SAT-u i uvijek preskačem, je li možda netko od nas to pratio, gledao ?
To sto mi prebacimo nije argument da je natjecanje siromasno i da ga nitko ne gleda .. Vecina nas prebaci i americki nogomet pa je to tamo svejedno jedan od najpopularnijih sportova.

Predmnijevam da je NASCAR u Americi jako gledan sport, a vjerojatno se gleda i u Kanadi, kao i u juznoamerickim drzavama. To je vec veliko trziste.
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 19:06   #54
a opcija champ car nije postojala?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 19:37   #55
Quote:
j.a. kaže:
a opcija champ car nije postojala?
pa tam ga svi znaju, ko bi ga htio tam
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 19:41   #56
Evo što recimo Wikipedia kaže o tome:

Beginning as regional entertainment in the Southeastern U.S., NASCAR has grown to become the second most popular professional sport in terms of television ratings inside the U.S., ranking behind only the National Football League. Internationally, NASCAR races are broadcast in over 150 countries. It holds 17 of the top 20 attended sporting events in the U.S.1, and has 75 million fans who purchase over $2 billion in annual licensed product sales. These fans are considered the most brand-loyal in all of sports, and as a result, Fortune 500 companies sponsor NASCAR more than any other sport.

Serije poput DTM-a, WTTC-a i svih ostalih, uključujući tu i Champ Cars i WRC, naprosto ne privlače toliko sponzora i nemaju toliku gledanost. Niti ja nisam fan NASCAR-a, naprotiv, ali ne mogu poreći dvije vrlo očigledne činjenice:
- da je to uz F1 najveće automobilističko natjecanje na svijetu, govoreći o financijama i publici
- da su za dobre nastupe i pobjeđivanje ondje potrebne iznimne vozačke kvalitete, iako drastično drukčije nego u F1 ili utrkama izdržljivosti
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 19:48   #57
150 zemalja????? znači praktički cijela sjeverna i južna Amerika, Australija, Europa te Azija to prenose. čudno da samo mi nemamo. a možda zato jer ima i onih u Africi kaj to prenose.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 15:28   #58
Kog boli Q za Montoyu, ionako je majmun-cigo

Kada je cigo došao u F1, pogledao sam par njegovih utrka i bajnih poteza pa sam lijepo zaključio da taj kurca neće napraviti u F1.

Bilo je očito da nisam daleko od istine, a sada je i potvrđeno

A Nascar... lolček... meni debilana da duša boli
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 18:39   #59
Quote:
j.a. kaže:
150 zemalja????? znači praktički cijela sjeverna i južna Amerika, Australija, Europa te Azija to prenose. čudno da samo mi nemamo. a možda zato jer ima i onih u Africi kaj to prenose.
Pa prenosi oni, al slabo iko to osim u S. i J. Americi gledao.
Jednostavno je predosadno, cijelo vrijeme u krug i samo lijevo
i najsmešnije mi što se to zove "stock car" a nema baš ništa "stock" oko cijelog tog auta(osim što karoserijom nalikuje na obični auto)
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 19:03   #60
Quote:
j.a. kaže:
150 zemalja????? znači praktički cijela sjeverna i južna Amerika, Australija, Europa te Azija to prenose. čudno da samo mi nemamo. a možda zato jer ima i onih u Africi kaj to prenose.
mozhda su rachunali svaku drzhavu unutar SAD-a, znachi ostaje samo 100 ostalih
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.