Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2007., 15:35   #41
Quote:
Rita kaže: Pogledaj post
Mi koristimo homeopatski gel i tabletice i nama pomazu.
e ovo mene zanima...Rita, može koja riječ više o ovome? kakvi su ti homeopatski gelovi, tabletice...?

inače, evo B. je jučer probio prvi zubić, a vidim danas da izbija i drugi (donje jedinice), nema nikakve frke za sada, mnogo slini (al to traje već ohoho vremena) i sve trpa u usta. Danas sam mu po prvi put dala ono želatinasto čudo u obliku mede koji se rashladi u frižideru, pa ga eno sad to žvače...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 22:41   #42
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
,...a kak vam sad sisanje izgleda
a za sada je sve standardno
(nekoliko modrica mi je napravio nedavno bez zubiju! i to po ruci, na ramenu, na vratu, kraj bradavice...a šta me tek čeka sad kad mu zubi izbiju... )
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 09:44   #43
ja sam isto isprobala taj dentinox ali nisam bila odusevljena, pa sam davala kuglice na homeopatijskoj bazi... od kamilice (zovu se OSANIT) i nama je pomoglo.
__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 09:48   #44
Quote:
milky78 kaže: Pogledaj post
ja sam isto isprobala taj dentinox ali nisam bila odusevljena, pa sam davala kuglice na homeopatijskoj bazi... od kamilice (zovu se OSANIT) i nama je pomoglo.
Nisam baš primjetila da Calgel pomaže(imamo calgel,ne dentinox).Kako se te kuglice daju?Da naručim?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 10:09   #45
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Nisam baš primjetila da Calgel pomaže(imamo calgel,ne dentinox).Kako se te kuglice daju?Da naručim?
ak mi je mala bila jako cendrava davala sam joj oko prilike svaki sat pet kuglica, ali mozes i svako pola sata ili 15min.
Stavis te kuglice ispod jezika moze i na jezik i one su slatke pa bebac pocme cuclati po njima i zaboravi bol
__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 13:45   #46
a kolika je velicina tih kuglica?

i stvarno, di ima za kupit?
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:37   #47
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
a kolika je velicina tih kuglica?

i stvarno, di ima za kupit?
ma skroz sitne kuglice , ko pet zrnaca secera

mislim da ima i u HR kupiti barem sam vidila reklamu u novinama BEBE ak se nevaram da se tako zovu novine
__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:37   #48
u Njemačkoj....
Ja ću naručiti i stiže mi sad u petak!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:41   #49
osanit

pronasla sam za interesirane na stranici od rode komentare i gdje se mogu naruciti u ZG

osanit slika
__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 16:20   #50
ovo je super!
kad (ako) nam krene frka oko izbijanja zubića, nabavit ću te homeopatske kuglice

ipak, neću ništa prije uzimat (kao prije poroda kad sam pokupovala po apoteke, a na kraju mi je samo byvacin koristio )
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 16:53   #51
a koliko je to tvrdo, mislim ja se bojim da mi bebac to ne udahne ili se ne zagrcne ili kaj ti ja znam vec
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 17:09   #52
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
a koliko je to tvrdo, mislim ja se bojim da mi bebac to ne udahne ili se ne zagrcne ili kaj ti ja znam vec
nebrini, ja mojoj emmi (kad je bila 4tj stara) davala protiv grceva kuglice i nista se nije desilo... rastopi se to brzo, i ako bi progutali... to je tako sitno da nemoze nista biti
__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:33   #53
Imamo zub!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izašla desna jedinica!

Odnosno,imamo oštru bijelu točkicu,ali.......imamo zuuuuuuuuuuuuuuuub!!!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 06:04   #54
MI smo evo na druge dvije jedinice(gornje) cekali preko 3mjeseca.homeopatija rulezzzz
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 08:57   #55
Kad već spominjete one grickalice za zube, zanima me koje ste vi kupili. Ja sam uzela jednu u Turbo limaču od Bebe conforta i zgrozila se kad sam je otvorila koliko smrdi. Prala sam je u nekoliko voda sa detrđentom za suđe, namakala par dana u vodi ali miris je ostao. Kako to dati djetetu u usta? Grozno.
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 10:25   #56
Uf,ne znam.Ja sam uzela misli od Tigexa u DM-u nekog medu koji je mekan,a unutra tekućina.Uopće ne smrdi.I lagan je pa se ne može s njim lupiti.Dobili smo i nekog leptirića kojemu su samo krila grickalice.Ali s tim se jednom tresnio po glavi pa samo medeka gricka.

Rita,šta si ti koristila?Te ogrlice?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 21:47   #57
marince, za zubic maleni i bravo za cvjetica
mi smo jos bezubi, al imamo medu tigexa, plavoga

i ne vidim neke znakove da ce zubi skoro. mislim, vruc je - al vani i u stanu je +30, slini - od drugog mjeseca. gura sve u usta - zadnja 2 mj. nes bijelo i gore i dole - vec 4 mj. nervoznjikav - od rodjenja valjda
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:39   #58
Nama pocinej donja cetvorka i jako joj smeta, bas je nervozna.
Sta mislite da joj probam homeopatske kuglice ili da pustim?
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:49   #59
Quote:
Loulou kaže: Pogledaj post
Nama pocinej donja cetvorka i jako joj smeta, bas je nervozna.
Sta mislite da joj probam homeopatske kuglice ili da pustim?

Ja bi probala sve da mu ublažim bol.Je da se neće toga sjećati kad bude velik,ali čemu da se beba pati ako joj možemo pomoći.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 22:40   #60
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Ja bi probala sve da mu ublažim bol.Je da se neće toga sjećati kad bude velik,ali čemu da se beba pati ako joj možemo pomoći.
SLazem se!
Probat cu ih naci!
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.