Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 15:55   #1001
thanx
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 18:20   #1002
Da li je netko probao micelarnu otopinu firme Cadum bebe? Zanima me da li skida maskaru i da li ostavlja masan film na koži?

Slučajno sam vidjela u Konzumu na odjelu dječje kozmetike, piše da je za osjetljivu kožu beba ali piše i da mame mogu koristiti za skidanje šminke.


Cijena je primamljiva 49,90 za 400 ml. Bilo mi glupo uzimat jer imam zaliha.
SANDY2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 12:00   #1003
ja je imam, ok mi je, skine maskaru koja nije pre tvrdokorna (pokleknula je na bourojisu), umijem se nakon nje tako da ne znam kakva je kad ostane na licu ali meni se ne cini da ostavlja masno. jedino me ona pumpica ubija
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 14:16   #1004
Cure, mene zanima jel micelarna dovoljna za čišćenje lica? Na preporuku derme koristim Biodermu Sensibio (inače imam masno mješovitu kožu punu mitesera i proširene pore, ali sam sklona isušivanju), i ona kaže da je to dovoljno da se skinu sve nečistoće s kože, da nema potrebe za gelovima za pranje lica i sl. I još me zanima jel ispirete kožu nakon što lice očistite micelarnom?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 15:00   #1005
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Cure, mene zanima jel micelarna dovoljna za čišćenje lica? Na preporuku derme koristim Biodermu Sensibio (inače imam masno mješovitu kožu punu mitesera i proširene pore, ali sam sklona isušivanju), i ona kaže da je to dovoljno da se skinu sve nečistoće s kože, da nema potrebe za gelovima za pranje lica i sl. I još me zanima jel ispirete kožu nakon što lice očistite micelarnom?
navodno bi trebala biti dovoljna ali ja imam osjecaj da mi lice nije potpuno cisto ako uklanjam make up samo micelarnom (koristim isto sensibio). tako da prvo umijem i operem lice nekim blagim gelom koji ne isusuje a onda poslje samo prijedem micelarnom.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 15:13   #1006
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Cure, mene zanima jel micelarna dovoljna za čišćenje lica? Na preporuku derme koristim Biodermu Sensibio (inače imam masno mješovitu kožu punu mitesera i proširene pore, ali sam sklona isušivanju), i ona kaže da je to dovoljno da se skinu sve nečistoće s kože, da nema potrebe za gelovima za pranje lica i sl. I još me zanima jel ispirete kožu nakon što lice očistite micelarnom?
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
navodno bi trebala biti dovoljna ali ja imam osjecaj da mi lice nije potpuno cisto ako uklanjam make up samo micelarnom (koristim isto sensibio). tako da prvo umijem i operem lice nekim blagim gelom koji ne isusuje a onda poslje samo prijedem micelarnom.
kao i yogalove, ako skidam šminku, najprije se umijem nekim gelom (trenutno je to avene cleanance gel) i onda još prođem lice miceralnom. tako ju i manje trošim. ujutro se ili samo umijem ili samo prebrišem lice miceralnom jer mislim da nema toliko nečistoća.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 16:01   #1007
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Cure, mene zanima jel micelarna dovoljna za čišćenje lica? Na preporuku derme koristim Biodermu Sensibio (inače imam masno mješovitu kožu punu mitesera i proširene pore, ali sam sklona isušivanju), i ona kaže da je to dovoljno da se skinu sve nečistoće s kože, da nema potrebe za gelovima za pranje lica i sl. I još me zanima jel ispirete kožu nakon što lice očistite micelarnom?
u biti je dovoljno, nema potrebe za dodatnim umivanjem. ali ja bi ti preporučila da ovako radiš, meni se drastično smanjilo mašćenje lica i nemam problema sa isušivanjem.
navečer opereš lice nekvim sredstvom za umivanje, neko blago jer si sklona isušivanju.
ujutro ako si u žurbi onda samo s njome očistiš lice. tijekom dana, kad dođeš doma,s njome skineš šminku. ako primjetiš da ti se koža tu i tamo zamasti, opet malo prođeš s njome.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 19:39   #1008
ja prvo ugrubo prođem micelarnom, pa umijem gelom i na kraju još jednom prođem micelarnom umjesto tonika.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 19:51   #1009
Edit - ja se prvo umijem baby kupkom, pa skinem ostatke šminke s micelarnom i onda umijem lice nekim gelom.
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 20:00   #1010
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
u biti je dovoljno, nema potrebe za dodatnim umivanjem. ali ja bi ti preporučila da ovako radiš, meni se drastično smanjilo mašćenje lica i nemam problema sa isušivanjem.
navečer opereš lice nekvim sredstvom za umivanje, neko blago jer si sklona isušivanju.
ujutro ako si u žurbi onda samo s njome očistiš lice. tijekom dana, kad dođeš doma,s njome skineš šminku. ako primjetiš da ti se koža tu i tamo zamasti, opet malo prođeš s njome.
Pa tako nekako i radim, kombiniram, ali ne odjednom kao što su neke cure ovdje napisale, jer mislim da bi mi bilo previše gel pa micelarna nakon toga. A lice mi ujutro bude toliko masno (t zona) da ga se bojim dotaknuti, jel još nekome tako?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 10:53   #1011
Ja već dugo čistim lice micelarnim vodicama, najčešće s biodermom sensibio i stvarno mi je manje iziritirano lice i isušeno nego kad koristila gelove. Istina volim osjećaj nakon gela za umivanje ali uvijek bi se ljuskala od njih, tako da meni za nekoga tko ima jako isušeno lice i ne vidim logiku da se prvo umije gelom pa micelarna. Ako je koža osjetljiva i isušena mislim da je bolji izbor samo micelarna ili neko mlijeko za lice pa micelarna. Meni je otkriće biobaza krema za skidanje šminke, jako je gusta i ne isušuje pa nakon nje sve dobro očistim micelarnom. To sam krenula jer mi se inače micelarna jako brzo troši ako samo nju koristim i rezultati su stvarno super!
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 15:37   #1012
Quote:
SANDY2006 kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao micelarnu otopinu firme Cadum bebe? Zanima me da li skida maskaru i da li ostavlja masan film na koži?

Slučajno sam vidjela u Konzumu na odjelu dječje kozmetike, piše da je za osjetljivu kožu beba ali piše i da mame mogu koristiti za skidanje šminke.


Cijena je primamljiva 49,90 za 400 ml. Bilo mi glupo uzimat jer imam zaliha.
Ja stalno koristim tu Cadum micelarnu. Nisam probala ništa drugo jer mi je skupo. Ja tri puta dnevno koristim micelarnu. Ujutro i navečer temeljito očistim šminku a tokom dana jednom dnevno ovlaš prebrišem lice, naročito ljeti. Cadum mi je sasvim OK.
Preljevam je u staklenu ambalažu, jer je orig.pumpica nezgodna.
Ne ostavlja ništa masno ni ljepljivo na licu.

Zadnje uređivanje missm : 11.03.2013. at 15:38. Reason: dopuna
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 18:42   #1013
Jedno glupo pitanje, ali jel imaju micelarne u svom sastavu alkohol? Konkretno, koristim Bioderma Sensibio, i čini mi se da je lice dosta reaktivno u zadnje vrijeme, tj. često se zacrveni. Ne znam jel od nje ili je nešto drugo u pitanju.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:32   #1014
Ne znam..mislim da nemaju..ali nisam ti sigurna...meni ta isto izaziva šta i tebi ali vichyeva ne
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:08   #1015
Quote:
irasomething kaže: Pogledaj post
Ne znam..mislim da nemaju..ali nisam ti sigurna...meni ta isto izaziva šta i tebi ali vichyeva ne
Koju Vichy koristiš? MOže točan naziv ili link na sliku? Svakako ove Bioderme imam još za par dana, pa moram po neku novu.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:41   #1016
jedna jedina ti je...ona najobičnija...samo traži micelarnu od vichya...prozirna bočica sa plavom etiketom....ima na pumpicu i bez...bolja ti je bez...jer na pumpici uvijek puno izleti i sve se razleti...mislim...nije mi baš dobra ta pumpica...curke su već pisale o tome...uzmi bez
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:52   #1017
vichy ima dvije micelarne. 3u1 purete thermale i normaderm za masnu kožu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:58   #1018
Hvala, cure. Ja imam dosta masnu, ali i osjetljivu kožu, pa vjerujem da mi je bolje uzeti ovu 3u1, ta me ne bi trebala isušivati.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:48   #1019
I ja mislim da ti je bolje uzeti ovu 3u1 jer je normaderm živo zlo!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 08:26   #1020
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
vichy ima dvije micelarne. 3u1 purete thermale i normaderm za masnu kožu
da...normaderm je sa zelenom a purete sa plavom etiketom
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.