Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2008., 21:04   #41
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
mi bojkotiramo eukanubu...sada smo na royalu, ali uskoro prelazimo na Forza10...
zašto bojkotirate eukanubu
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:04   #42
Da, pogledaj linkove ako si stvarno zainteresirana..
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:07   #43
Quote:
Pingvich kaže: Pogledaj post
Da, pogledaj linkove ako si stvarno zainteresirana..
koje linkove? o čemu se radi? moji psi jedu eukanubu, zato pitam
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:10   #44
eukanubu bojkotiramo jer ne valja, previše je iskomercijalizirana, a u biti je loša hrana...labriću se javila inkontinencija dok je bio na eukanubi...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:11   #45
dagmar, pogledaj i ovaj link:

http://p078.ezboard.com/ffoursoftpaw...cID=1454.topic

kujica u tipu belgisjkog, stara 2 i pol mjeseca...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:13   #46
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
eukanubu bojkotiramo jer ne valja, previše je iskomercijalizirana, a u biti je loša hrana...labriću se javila inkontinencija dok je bio na eukanubi...
joj pa i jedan od mojih pasa ima s tim problema jel moguće da je od toga? od eukanube? e neće više to jesti. vidiš kak je to jadno. svi tvrde da je to super hrana, samo zato jer je skupa, a na kraju ispadne ono... katastrofa. hvala šta si mi rekla. odmah prekidam s tim. a već sam mislila voditi psa na sterilizaciju, jer sam si umislila da to sve ima veze sa kujama itd., a može biti da je od hrane. hvala još jednom
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:36   #47
naš pas je kastriran već davno i javila mu se inkontinencija, sad je na posebnoj Royal Canin Urinary i sve je ok...tu hranu bi trebala imati kod veterinara (pakiranje od 14kg i 2kg), ako ju ne možeš naći javi mi se na pm pa ti ja mogu prodati...

shpica, čime hraniš malenoga?
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:42   #48
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
naš pas je kastriran već davno i javila mu se inkontinencija, sad je na posebnoj Royal Canin Urinary i sve je ok...tu hranu bi trebala imati kod veterinara (pakiranje od 14kg i 2kg), ako ju ne možeš naći javi mi se na pm pa ti ja mogu prodati...

shpica, čime hraniš malenoga?
ići ću pogledati kod veterinara.valjda bi trebalo biti ok onda. nije to ništa strašno, ali primjetila sam da mu se to ponavlja nakon šta nanjuši neku kuju koja se tjera. zato sam mislila ići na sterilizaciju. ok, hvala na savjetu
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:48   #49
i u jednom zoo-u tu imaju royal pa ću tamo pogledati.sad sam se sjetila
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 11:13   #50
to je veterinarska hrana i ne smije se prodavati u pet shopovima, osim ako tamo nije zaposlen veterinar (kao u pet centru npr.)...kontaktiraj me na pm za ostalo, a moderatori neka obrišu ovih par postova o hrani jer im tu nije mjesto ...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 11:44   #51
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
to je veterinarska hrana i ne smije se prodavati u pet shopovima, osim ako tamo nije zaposlen veterinar (kao u pet centru npr.)...kontaktiraj me na pm za ostalo, a moderatori neka obrišu ovih par postova o hrani jer im tu nije mjesto ...
ma da o pet centru se radi, krivo sam se izrazila. imaju royal-ku. idem sutra odmah pogledati.ako bude nejasnoća javim ti se na pm
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 12:54   #52
Evo lex vas pozdravlja iz Dubrave


__________________
Jel te peku oči?
shpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:13   #53
ajmeeeeee, pa on je ljepši iz dana u dan, vidim da su se uheca digla već, napredni mališa...čime ga hranite? kako je podnio prelazak sa jedne na drugu hranu?...predivan je ...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 20:16   #54
jao, predivan je..oprostite sta me nije bilo dugo, posla sam imala.puuuuno hvala na linkovima, kujice jedino u obzir dolaze jer doma imam musko ljubomorno cudoviste..nazalost do 6.mjeseca nemogu uzet nista jer sam natrpana obvezama pa nebi mogla posvetit stencu dovoljno vremena...ali cim dode ljeto i negdje sredina 7. mjeseca akko sve prode kako treba 90% da dolazim opet ovdje i trazim 'cistokrvnog'belgijanca....shvacate valjda sto znace navodnici
...nadam se da ce sve cure i decki naci udoban i sigurna dom...
__________________
don’t ever be ashamed of what you want or what you feel. It’s all part of who you are.
dagmar_ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 17:27   #55
uzmi odraslu kujicu pa nećeš imati problema sa štenećim mukama...

ne kužim navodnike...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:42   #56
Hranim ga sa Alleva hranom. Jel dobra ta?
__________________
Jel te peku oči?
shpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:20   #57
ne preferiram ju, previše razvikana od strane pet centra, a ne vrijedi toliko, jeftina talijanska hrana koja se u hrvatskoj prodaje kao neš super premium...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:44   #58
Ovaj pas je naprosto predivan!!!! Čudesno i zadovoljno štene, pogledaj te okice prefriganac mali
frendica moja ti ima belgijanca, to su ti psi koji obožavaju kretanje, ludi su za lopticom i zadatcima, te baš vole kad se prema njima postaviš autoritativno. A papica, oni su vitkiji, elegantniji psi, mislim da nijedan primjerak te vrste nije baš da bi se ubio za komadić oblizeka. Ta frendica što ima belgijanca ga hrani kombinirano : dehidrat hills + konzerva canidae, ili belcando-a, ponekad troveta, hillsova konzerva, ali najčešće mu kuha sama. (dakle u 7 dana ona će mu skuhat ručak 4 do 5 puta). Sama je vidjela što njenom psu najviše odgovara, od čega je najzadovoljniji i pun energije, i od čega mu je dlaka najkvalitetnija. Papica koju mu priprema: zna za doručak dobiti palentu sa jogurtom, kuha mu meseko neko, obično bijelo pileće meso sa rižicom ili tjesteninom i kuhanom mrkvicom, iznutrice sa palentom ili dehidratom, bijelu ribu (pastrvu) mu očisti i da, ponekad tunjevinu sa maslinovim uljem, faširano meso, u koji zna staviti nešto samljevenih lanovih sjemenki (za sjajnu dlaku), svježi kravlji sir, ponekad dobije komadić neke voćke ako baš pokaže želju. Kada sebi radi juhu, njemu odvadi da i on ima, a sebi onda začini kasnije.
Ljudska začinjena hrana ne, ne i sve te gluparijice koje imaju zakupiti po konzumu, no vjerojatno to sve već i sam znaš, lijepo je vidjeti kada se netko tako prvo educira i uzme peseka, kao ti
Znam da belgijanci još obožavaju trčanje uz bicikl, samo izbjegavaj aute i pazi da ga ne opteretiš naglo, bacaj mu lopticu i tako igra i učenje, ma uživancija.
i šalji slikice i dalje
__________________
You have to know the answer to this question! If you died right now, how would you feel about your life?
disleksicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 23:10   #59
Lex je štene i ne smije se istrčavati do svojeg 6. mjeseca...

shpica, daj nam malo piši o njemu uz slikice...na slikicima vidim da je super, niš mu ne fali (samo što će vam ovaj krevetić od šibe uskoro počet škripat pa ćete ga zamijeniti ), ali voljela bih čuti kako se snašao, koje su mu navike, omiljena igračka, slaganje sa drugim psima, da li već ima četveronožne prijatelje...?...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 23:42   #60
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
Lex je štene i ne smije se istrčavati do svojeg 6. mjeseca...
ma znam to, samo dajem savjete za buduće igranje-učenje sa mladim belgijancem
sada je na repertoaru valjanje i granje sa drugim psima, loptice i to
__________________
You have to know the answer to this question! If you died right now, how would you feel about your life?
disleksicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.