Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2005., 21:06   #61
Quote:
robybaggio kaže:
Premalo. Za utakmice repke treba stadion za najmanje 35-40 tisuća.

Stadion u Velikoj najbolji? Bože sačuvaj. Za mjesto od 3 tisuće ljudi da, ali za milijunski velegrad - NE!
Nema ljudi tak i tak nigdje... Koji će nam ***** stadion od 40000 ljudi... Kaj da bi se raja veselila kad igramo neznam odlučujuču tekmu za bilo kaj... Jebeš stadion koji zjapi prazamn 5 godina i onda se jednom napuni...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 23:10   #62
Quote:
Baklja kaže:

I da, Maksimir nije Dinamov stadion, već gradski i to valjda znaš. Fakat ne kužim kaj bi Dinamu falilo da ima jedan fini mali stadion od 15-tak tisuća mjesta (nekaj kao Schwarzenegger u Grazu), a za važnije tekme di se očekuje veća posjeta da koristi Maksimir. Kao Dynamo Kyiv recimo.
Ovo je možda i najbolje rješenje...ali opet
po meni je glupo imat 2 stadiona,...itd.

Po meni bi bilo normalno da se u većim gradovima sagrade stadioni za oko 30000-50000 ljudi...

A u ovim manjim središtima Zadra, Varaždin,... za oko 10000-15000

TO je to, jebiga triba gledat u budućnost, jer ako ćemo generalizirat kao Sinnovac u predhodnom postu onda je Hajduku prošle sezone trebao stadion za oko 8000 ljudi, a u ono vrijeme kad smo ispali od Shelbourna mu je trebao stadion od oko 200 mjesta...


Jedna slikica za kraj...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 00:24   #63
Quote:
Mr.Ex.President kaže:


Jedna slikica za kraj...
, ali mislim da ovo još nije kraj..
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 00:31   #64
Quote:
Sinnovac kaže:
Kaj da bi se raja veselila kad igramo neznam odlučujuču tekmu za bilo kaj... Jebeš stadion koji zjapi prazamn 5 godina i onda se jednom napuni...
Baš zato. S vremena na vrijeme stadion se napuni i mislim da bi imati stadion od 15 tisuća ljudi kada bi u Zagreb dolazili Brazil/Argentina/ManUtd/Ajax/Celtic/bilo tko jak u ovakvoj zemlji gdje se priznaje samo naslov prvaka svijeta bilo smiješno. A onda bi se ti isti mudraci poput tebe javili kada bi ostali bez karte za utakmice tipa Dinamo-Partizan, Hrvatska-Juga sa riječima "j***m mater Bandiću/Tuđmanu/Titu što nermamo veći stadion". Ili si se ti pomirio s činjenicom (i to ti paše) da će Dinamo zauvijek biti k***c od kluba?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 00:38   #65
Quote:
raliSHA kaže:
Kakve veze ima koliko grad ima stanovnika....pitanje je posjećenosti stadiona....može biti i grad od 10 miliona stanovnika, a da u njemu ima samo 15k ljudi koji idu na nogometne utakmice.

Po tvojoj logici bi ako npr Zagreb ima stadion od 50k ljudi, Pariz trebao imati za 500k?

a s druge strane, ja sam rekao da treba postojati jedan veliki stadion, ali da na njemu klubovi (osim najvećih europskih utakmica) ne igraju jer im to NETREBA!

sto se tice trenutne posjecenosti tu si u pravu al ovo za jedan veliki stadion koji ce se povremeno koristit ne da se ne slazem nego mislim da je jedna od vecih gluposti koju sam cuo!!kao prvo ko bi to odrzavao???drugo cemu odrzavati kad ce repka na tome igrati 4 puta u godini!a sto se tice zapresica mislim da imaju jedan od lijepsih stadiona u hr!!pristojan stadion koji je moguce nadograditi!!sad na njega stane 10 000 a moglo je i vise od 15 000 al po novim pravilima!!trenutno je cisto dosta a ako se sta poboljsa uvijek se moze nadograditi!!!
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 01:25   #66
A tko održava nacionalne stadione u Austriji, Škotskoj, Engleskoj, Belgiji, Danskoj, Francuskoj, Mađarskoj?
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 20:07   #67
Quote:
robybaggio kaže:
Baš zato. S vremena na vrijeme stadion se napuni i mislim da bi imati stadion od 15 tisuća ljudi kada bi u Zagreb dolazili Brazil/Argentina/ManUtd/Ajax/Celtic/bilo tko jak u ovakvoj zemlji gdje se priznaje samo naslov prvaka svijeta bilo smiješno. A onda bi se ti isti mudraci poput tebe javili kada bi ostali bez karte za utakmice tipa Dinamo-Partizan, Hrvatska-Juga sa riječima "j***m mater Bandiću/Tuđmanu/Titu što nermamo veći stadion". Ili si se ti pomirio s činjenicom (i to ti paše) da će Dinamo zauvijek biti k***c od kluba?
Ajme majko pa ti nisi normalan... Ko prvo ziher nebi ostal bez karte... Ko drugo mislim da bi nekako prije ti bio taj koji bi jaebo mater da ne nabaviš kartu... Za ovo zadnje ti nemam kaj reć...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 20:36   #68
Pogledajte ovo:

Maksimir

Obratite pozornost kada se otvara stadion
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:10   #69
baklja, recimo da imamo maksimir za 40.000 ljudi i neki manji za 15.000, zar troškovi održavanja ne bi bili još veći jer maksimir bi se trebao održavati igrale se na njemu tekme ili ne.
a grad ove godine izdvaja 2 milje kuna za održavanje što mislim da i nije neka lova s obzirom koliki grad ima proračun. a i nije mi jasno na šta će oni potrošiti i ta dva milijuna i što uopće znači održavanje kad ne čiste ni stolice ni wc-e ni ulaze a prilaz nam je svjetski tak da se tu i nema šta čistiti...
__________________
Anything that takes twelve steps isn't worth doin'.
uefa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 22:17   #70
Riječ nije o samo jednom stadionu od 15k nego o jedno 5 komada umjesto recimo 5 komada od 30-40k (koje bi recimo morali imati za EP, koje nećemo dobit)....zašto se samo na taj jedan svi vraćaju??

A i koliko bi to bili veći troškovi održavanja bili da Dinamo i Zagreb igraju na recim o renoviranoj kranjčevićevoj od 15k...prebaciš još Maksimir u vlasništvo HNS-a ---> grad ne plaća, još se lijepo klubovi privatiziraju i sami plaćaju održavanja svojih (manjih, jel, jer te mogu platit) stadiona?
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 22:47   #71
Quote:
CM-mania kaže:
Pogledajte ovo:

Maksimir

Obratite pozornost kada se otvara stadion
mislim da ce stadion biti odlican kad se zavrsi!!da nisu ovoliko otezali sa nastavkom izgradnje mislim da bi bilo puno bolje!!iako sam hajdukov navijac moram reci da sam tuzan sto tuđman nije zivio jos godinu dana jer bi gledali europski nogomet a i stadion bi se dovrsio!!
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 22:49   #72
Quote:
crotomy kaže:
mislim da ce stadion biti odlican kad se zavrsi!!da nisu ovoliko otezali sa nastavkom izgradnje mislim da bi bilo puno bolje!!iako sam hajdukov navijac moram reci da sam tuzan sto tuđman nije zivio jos godinu dana jer bi gledali europski nogomet a i stadion bi se dovrsio!!
A i Dinamo bi osvojio trostruku krunu
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 22:58   #73
Maksimir u snovima mojim:

fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:02   #74
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
A i Dinamo bi osvojio trostruku krunu
moram ti priznat ex da nisam jalan i da bi potpisao da vidim dinamo u ligi prvaka opet!!navijao bi za svog hajduka naravno al nisam jalan od onih da bog da propali i tako!!cu posrecilo bi im se!!a i kvaliteta nogometa bi se sama po sebi poboljsala!!

ne znam neko je pitao kako to da kranjcar igra bolje u repki nego u klubu??
imam ja odgovor tj pitanje kako to da jedan varteks pusi od dinama i hajduka i igra ocajno i primjerice za 2 tjedna tuce aston vilu i igra najljepsi hr nogomet??odgovor je jednostavan s kim si takav si i ako su svi losi ni ti nisi nista bolji i to vrijedi za svakog igraca i klub!!
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:10   #75
Quote:
fortaleza kaže:
Maksimir u snovima mojim:

Ma trebalo bi njega srušit i napravit novi...'ebo ja stadion sa 4 različite tribine
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:17   #76
Quote:
robybaggio kaže:
Baš zato. S vremena na vrijeme stadion se napuni i mislim da bi imati stadion od 15 tisuća ljudi kada bi u Zagreb dolazili Brazil/Argentina/ManUtd/Ajax/Celtic/bilo tko jak u ovakvoj zemlji gdje se priznaje samo naslov prvaka svijeta bilo smiješno. A onda bi se ti isti mudraci poput tebe javili kada bi ostali bez karte za utakmice tipa Dinamo-Partizan, Hrvatska-Juga sa riječima "j***m mater Bandiću/Tuđmanu/Titu što nermamo veći stadion". Ili si se ti pomirio s činjenicom (i to ti paše) da će Dinamo zauvijek biti k***c od kluba?


Quote:
ZLATNA LOPTA ODUZETA RONALDINHU I DANA NIKI KRANJCARU
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 01:50   #77
Nakon malo razmišljanja sam stvarno shvatil da sam u krivu... Roby, oprosti ... Trebamo napravit staion od nekih 250000 ljudi (slovima dvjestopedesettisuća ljudi) i onda čekat da se svaku 7 (slovima sedmu) prijestupnu napunu... A do tad čemo ja i debili koji briju na Dinamo ili možda neki drugi klub iz HNL-a brijat po ne polupraznim nego sablasno praznim stadionima...




A SAD ADIO...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 07:27   #78
Čini mi se da se neće vratiti ona vremena kao u 50-tima i 60-tima kada su stadioni bili krcati preko svake mjere, druga su to bila vremena. Ljudima je bila to skoro jedina zabava, nije bilo televizije i nisu mogli gledati ni Brazil ni Real, igrači nisu bili nedodirljivi bogovi nego su bili malo bolje plaćeni od radnika... Danas su realnost manji stadioni, po meni Zagrebu i Splitu je 25 tisuća dovoljno, maksimalno 30 tisuća, onda još par gradova po 15 tisuća (Rijeka, Osijek, Varaždin) a svi drugi ne više od 10.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 11:21   #79
Quote:
grifone kaže:
Čini mi se da se neće vratiti ona vremena kao u 50-tima i 60-tima kada su stadioni bili krcati preko svake mjere, druga su to bila vremena. Ljudima je bila to skoro jedina zabava, nije bilo televizije i nisu mogli gledati ni Brazil ni Real, igrači nisu bili nedodirljivi bogovi nego su bili malo bolje plaćeni od radnika... Danas su realnost manji stadioni, po meni Zagrebu i Splitu je 25 tisuća dovoljno, maksimalno 30 tisuća, onda još par gradova po 15 tisuća (Rijeka, Osijek, Varaždin) a svi drugi ne više od 10.
ima nesto i u tome!!al ljudi bi dolazili gledat kad bi imali sta!!gledam njemacki stadioni imaju restorane koji gledaju na teren i to nikome nije bad platiti ma koja bila cijena jer se zna da ce se nesto i vidjeti!!a mislim da bi bilo i pametnije kad bi utakmice bile nedjeljom kad se ne radi jer subotom jos neki ljudi rade koji ne mogu na tekmu!!!
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 12:23   #80
Quote:
crotomy kaže:
ima nesto i u tome!!al ljudi bi dolazili gledat kad bi imali sta!!gledam njemacki stadioni imaju restorane koji gledaju na teren i to nikome nije bad platiti ma koja bila cijena jer se zna da ce se nesto i vidjeti!!a mislim da bi bilo i pametnije kad bi utakmice bile nedjeljom kad se ne radi jer subotom jos neki ljudi rade koji ne mogu na tekmu!!!
Tu se ne slažem, subota je idealan dan za utakmice. Kad se sjetim kad se igralo nedjeljom pa one spike "nedjeljni ručak, obiteljski dan"... Istina da ima ljudi koji rade ali tamo gdje su reflektori igra se fino navečer, uostalom to je vani najnormalnija stvar i tako će ih i kod nas kad-tad svi morati instalirati.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.