Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2009., 17:08   #1
Gdje kupujete - vaši omiljeni dućani

Vidim da još nema ovakve teme, pa...
gdje kupujete?

Nije da me nešto jako zanima, al dosadno mi, pa...
Meni se čini da najviše cura kupuje u Zari, al vidjet ćemo uskoro

Ja sam studentica, pa si ne mogu priuštiti sad neke marke,...od onoga što mi je dostupno biram:
Modni dodaci - Accessorize
Majice - NewYorker, Baby Phat, Tally Weijl, Levis...
Cipele, patike - Office Shoes, DC
Hlače - stvarno svagdje...

Bacim oko i na Zaru, Vero Modu, S. Oliver, Mustang i slično, al većinom završim u gore navedenima. Više novca ću rado dati za cipele i hlače, ali zato za majice ne! I...skuplje marke volim upecat jedino na sniženjima :-)
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 18:51   #2
Moji najdraži dučani su: Bershka, Vero moda, Zara,H&M, Mango, tu i tam New Yorker
Traperice kupujem najčešće u Levis-u a ponekad i žnj dučani...
Modni dodaci accessorize (nije baš najtočnije napisano)
zdenifisch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 20:30   #3
Najvolim krpice (i cipele dakako) iz Jegerstara, Replaya, FP-ja, Diesela,Topshopa i Pepe Jeansa. Ako nabasam na HM kad sam na putu ili nešto, obavezno svratim.Tam se zna iskopat svega i svačega a za kikiriki
Urban Outfitters mi je to die for, naravno najbliži je u Njemačka Što ću siroče kad mi je stanište u ZG
Ne volim Zare, Manga, Berške, Njujorkere, Olivere, Esprije, Mexove, Vero Mode i slično.
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 21:29   #4
Uglavnom kupujem u new yorkera a ostalo sta naidem na komad robe bi bilo skoro u svakom ducanu u Jokera (urban republic, top shop, tally, orsay..) i u gradu Zara
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 21:29   #5
"u Studencu svakog dana svi artikli svjeza hrana"
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:26   #6
ja jako volim top shop i miss s.

zara, tally w, mango..ako mi se nesto bas svidi.

new yorker rijetko, iako imam par slatkih stvari od tamo koje često nosim.

za obuću stvarno nemam nista odredeno, uglavnom idem po trgovinama pa kad nadem nešto što mi se sviđa kupim.volim trošit novce na starke, čizme, balerinke i sl. više nego na odjeću.

i da, H&M
leteca_medvjedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:36   #7
H&M. definitivno najdrazi ducan, u njemu uvijek nadjem sve sta trebam. i hlace, i majice, i donje rublje i sve ostalo ...a cijene su stvarno pristupacne.

a u zgb. volim mango i vero modu.
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:56   #8
U Dbk-u idem u skoro svaku trgovinu, iako malo toga kupujem (najčešće Naf Naf, Benetton, Diesel, Dorothy Perkins, Lisca, Urban shoes i Jeger star)

Shoppingiram u Zg-u (Miss Sixty,Topshop, Miss Selfridge, Mango, Zara i Accessorize) i u Grazu (H&M).
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 23:09   #9
TopShop i Miss Selfridge su mi najnajnaj Jednostavno najviše odgovaraju mom stilu odijevanja.
I moram spomenuti H&M kojeg obožavam ali ne kupujem baš često tamo pošto ga nema u RH.

Tu i tamo nešto kupim u Zari, Bershki i sl. ali nije da su mi nešto spešl.
Obuća- nemam nešto određeno, kupujem gdje i što mi se svidi za svaki dan, a štikle volim kupovati također u Topshopu ili u Zari.
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 23:25   #10
kupujem gdje mi se što svidi... al definitivno najdraži dućan mi je H&M . cijene su im pristupačne, robica odlična... imaju super omjer cijene i kvalitete.... šteta pa ga nema i kod nas
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 00:27   #11
H&M mi je najdraži, ima svih stilova i pristupačne cijene, njihovim stvarima upotpunjujem neke malo skuplje komade

Odjeću-Benetton(uglavnom donji veš), Naf Naf, Gant(veste), Americanino(tamo uglavnom hlače), peek cloppenburg, Hilfiger, Sisley, Ralph Lauren(na sniženju je najbolje)

Obuću-hilfiger, adidas

I naravno nezaobilazni accessorize
Nephele Melia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 09:06   #12
Cure, a kakve su te cipele koje se mogu nać u Top Shopu, Zari i dućanima koje ste spomenule...? Ja ih još nisam ni jednom kupila, jer nabiju cijenu, a izgledaju mi nekako plastično, nekvalitetno... Iskustva?
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 09:46   #13
H&M, NKD i KIK u Stuttgartu, nema mi boljeg šopinga. Tu i tam uletim i u koji drugi. Bio i Coloseum al zatvorili ga a neznam gdje i dal se preselio.
Neznam kad ću opet u D, al tamo je izbor jako veliki i jeftino.

I KIK u Lendavi mi dobar.

U HR skoro ništa ne kupujem, skupo.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 11:25   #14
gledano po kolicini odjece, pola ormara mi je iz Manga. Imam dosta stvari i iz TopShopa i Miss Selfridge. Imam nesto i iz Terranove, al to od prije, jer je vise nema u Splitu. Zatim X-nation - tamo cesto nesto nadjem.
Tonu carapa iz Calzedonie i kupaci njhov.
Nakit: sve iz Accesories i Accesorize
Cipele: imam nesto od Miss Sixty, nesto iz Pitarella, Mr. Josepha i par no name ducana - ali sam dosta izbirljiva za obucu. Netko je pitao za cipele od Topshopa: imam balerinke i cipele njihove --- nisam ih jos nosila, al ne bi ih ni kupila da se ne cine udobne.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 13:07   #15
Replay (trapke, hlače, cipele, remeni, narukvice, torbe i po novom - donje rublje).
Calvin Klein (košulje)
Mango (vestice, majice, haljine)
Martimex, Sephora (šminka-parfemi)
Yammamay (donje rublje bez šavova koje mi je promijenilo život, kupaći)
Zaru izbjegavam ko kugu zbog užasne gužve i kronično razbacane odjeće..
NewArtist is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 15:58   #16
...hahahahhahaahhaaaaa...:-)
...čitam temu i ne vjerujem kako su cure suglasne - prevladava mali broj brandova :-)
...ja sam nekakav outlier na temi, definitivno - ne volim Zaru, iz Manga, Bershke, NY-a nemam valjda ništa osim accessoirea, iz TopShopa i Miss Selfridge jako malo (većinom grilonke, koje kupujem na sniženju - za to je TS super )...

...zapravo, od velikih 'prihvatljivih' lanaca moj 'choice' je samo H&M - nekad sam ga obožavala, ali sam ili ja s vremenom ostarila i promijenila se, ili su oni promijenili politiku, pa se sad nekako manje kužimo ipak, za neke štosne suknjice ili majičice mi je uvijek ok e da, i X-nation - oni su jeftini na sniženjima (iako su redovno preskupi u 'normalno' vrijeme), a znaju imati baš lijepih stvari Benetton, ponekad Sisley su isto na meti...super mi je bio Castello u Ilici prije nego su ga zatvorili...volim i Je*s u Zg-u - jako volim Firetrap design, iako im je kvaliteta nula bodova...
...ali zapravo obožavam male, neobične dućane s otkačenim stvarima - kad sam u Zg-u obožavam se izgubiti u Prostoru, a sva se raspametim od sreće kad uspijem nešto uloviti kod Dobranića što je rijetko (da sam manekenske građe, odavno bih se ponudila da mu budem model) od sportskog mainstreama obožavam Adidas, ali ne sve linije (bilo što retro, i prekokrasna mi je Stellina linija ali je većinom gledam s pristojne udaljenosti; ali zato sam njihovim tenama vjerna - imam trenutno dva para, jedne su iz Sherrifa&Cherryja, totalno retro, a druge, Spezialke imam već stoljećima trenutno sam u potrazi za istima, da ih ipak umirovim sa stilom :-) ), a predem kao maca i sretna sam kao dijete kad nešto uspijem užicati u Tres Bienu, koji bih cijeli pokupovala da mogu

...otkad sam u Budimpešti otkrila sam i veselje kupovanja po second handovima, ali me zato njihova dizajnerska scena ne veseli nimalo - em mi je skupa, em je sve zasad preženstveno za mene ali i dalje tražim...

Zadnje uređivanje xavierkat : 18.02.2009. at 16:07.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 12:09   #17
xavierkat

Daj mi reci.. kak je s veličinama u Prostoru? Ja malo veća cura (42), ima li tamo komada i za nas ne-baš-supermodels?
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 16:33   #18
...ma dat ću ti malo veću curu, šašavice )))
...ja sam isto 40-42 (s tendencijom ka veim brojevima trenutno ) i nema nikakvih problema dio hrvatskih mlađih dizajnera je čini se vrlo sklon nama 'malo većima', tako da se čak zna desiti da sam M, što godi egu naravno, neke stvari su male, ali većina je quite alright
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 17:01   #19
Lalalala super super
Mislim nisam ja to mislila baš ..onak, "ja sam žena tenk", ali znam se nekad dosta napatit dok iskopam taj moj nježni L-size, vrag ga odnijo
Odem ja u off, soriiii
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 14:31   #20
ZARA i HM su mi broj 1 skoro za sve!
Jeans Diesel broj 1.
kerry m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.