Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 09:47   #241
Quote:
deica18 kaže: Pogledaj post
Najgori film ikad. Ne znam kako bi neko to uspio pogledati, a da ima vise od 15 god.
Ajme super i samo radi toga si našla ovu temu i upisala post, puno ti hvala
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 20:26   #242
Nije los spanski ljubavni film sa spanskom mladom glumackom nadom i smekerom Mariom Casasom,mada sam i gledao bolje spanske filmove sto ljubave-realne-tuzne romanticne,sto ostale,mada smatram da Spanci u ovom trenutku mozda imaju najbolju kinematografiju u Evropi.MADRID EN LA SANGRE,ESPANA PARASIEMPRE,33,88.
AceMakedonski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 14:25   #243
Quote:
AceMakedonski kaže: Pogledaj post
Nije los spanski ljubavni film sa spanskom mladom glumackom nadom i smekerom Mariom Casasom,mada sam i gledao bolje spanske filmove sto ljubave-realne-tuzne romanticne,sto ostale,mada smatram da Spanci u ovom trenutku mozda imaju najbolju kinematografiju u Evropi.MADRID EN LA SANGRE,ESPANA PARASIEMPRE,33,88.
Pa iskreno i ja sam gledala puno bolje španjolske filmove ali ovaj mi je baš onako, ljubić
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 05:04   #244
Ajde da se i ja navučem na takav film, tko bi reko Uglavnom pogledao oba nastavka i nije loše, klasična priča, ništa posebno, ali te uvuče haha
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 09:02   #245
Znali se hoće li snimati 3.nastavak? Tengo ganas de ti je baš nekako nedovršen
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 23:01   #246
Mislim da nije u planu. A s obzirom na način na koji su Casas i Valverdica prekinuli, ako bi Babi bila u tom 3. filmu, nekako ne vjerujem da bi oboje glumilo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 00:05   #247
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Mislim da nije u planu. A s obzirom na način na koji su Casas i Valverdica prekinuli, ako bi Babi bila u tom 3. filmu, nekako ne vjerujem da bi oboje glumilo.
Kako su prekinuli? Znam da su bili zajedno u RL.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 12:28   #248
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Kako su prekinuli? Znam da su bili zajedno u RL.
Sudeći po svemu, prevario ju je s Bertom Vazquez, partnericom iz filma 'Palmeras en la Nieve'.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 12:47   #249
nisam znala da su prekinuli idem pročitat tračeve

ma nevjerujem da će 3 film snimit, znam samo da se treći dio zove Por Tu Amor ali nemam pojma kaj bi se trebalo radit tamo, jel on opet nešta želi sa Babi ili šta? ja sam se pomirila sa tim da je on osto sa onom iz drugog filma,nekako mi nema smisla dalje ih spajat
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:42   #250
Ja sam samo jedan dan skužila da ga je Maria maknula s TW i instagrama i da su naglo stali sa zajedničkim slikama i sl. Onda je njegova sestra napisala da su prekinuli. I za dva dana evo slika njega gdje se nateže s tom Bertom. Baš me začudilo, svega dva-tri mjeseca prije toga su davali prilično izjave, bila sam uvjerena da nakon tih 5 godina skupa slijede uskoro zaruke, a kad ono bam, prekid.

Nisam ni znala da je 3. napisana, mislila sam da Moccia nije napisao nastavak Ho Voglia di Te, odnosno Tengo Ganas de Ti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:59   #251
iskreno teško mi je sad skužit ali mislim da su možda čak fanovi taj 3 dio onda napisali a ak jesu onda stvarno ništa od filma jer tih fan baza ima za pol serija i filmova

sad sam vidjela slike di se Mario ljubi sa tom ženskom, naci nije trač neko stvarno ko bi reko meni su isto djelovali da će uskoro vjenčanje past
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 15:34   #252
Aaaa steta bas su bili super zajedno.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 08:44   #253
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Mislim da nije u planu. A s obzirom na način na koji su Casas i Valverdica prekinuli, ako bi Babi bila u tom 3. filmu, nekako ne vjerujem da bi oboje glumilo.
Prekinuli? Pa ne mogu vjerovati, jučer sam baš išla pogledati 3 metros sobre il cielo i fakat su mi slatki zajedno.
Jesi ziher za to? Možda je neka samo svađa ili nekaj bzvz

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
nisam znala da su prekinuli idem pročitat tračeve

ma nevjerujem da će 3 film snimit, znam samo da se treći dio zove Por Tu Amor ali nemam pojma kaj bi se trebalo radit tamo, jel on opet nešta želi sa Babi ili šta? ja sam se pomirila sa tim da je on osto sa onom iz drugog filma,nekako mi nema smisla dalje ih spajat
Ja sam se nadala da će Babi i on opet biti zajedno, a Katina da će biti sa njegovim bratom, ne znam zašto ali totalno sam bila uvjerena u taj scenarij
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 18:18   #254
...malo podizem ovu temu...ja tek sad otkrila ovaj film..odusevljena...steta sto nema treceg dijela!
leeloo0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 13:34   #255
davno gledala filmove, i definitivno su mi dragi. Casas mi je san snova!
Čitala sam i knjigu (drugi dio i ostale nisu prevedene kod nas), pa ću tu povući paralelu s filmom: jedna od rijetkih ekranizacija da mi je film bolji od knjige. nije knjiga loša, isplati ju se pročitati, al ima dosta dosadnjikavih opisa detalja, i iako je knjiga izdana 2004, radnja se odvija 80-tih godina, pa mi ni to baš nije sijelo, jer je film suvremeniji.

Predlažem da i pogledate seriju El Barco (ima online), ja sam počela gledati zbog Casasa, a na kraju sam se navukla na seriju.

I u filmu Grupo 7 (krimić) je odličan.
U Ismael je odlično odglumio.
__________________
ALBUM

Rastresi mi misli
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 12:48   #256
Taj film sam gledala jednog popodneva u trecem srednje, bas se sjecam hehe, izlika za ne ucenje testa iz biologije
Aminakojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 13:05   #257
Quote:
Jolly kaže: Pogledaj post

Predlažem da i pogledate seriju El Barco (ima online), ja sam počela gledati zbog Casasa, a na kraju sam se navukla na seriju.


U Ismael je odlično odglumio.
realno El Barco su zassrali žešće, još je serija na početku bila simpa (misterij tak to) ali kasnije sapunjara žešća

Ismael je topao film, svidio mi se
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 18:50   #258
Nedavno pogledala i Casasov film iz nešto mlađih dana (2009) Mentiras y Gordas, i odlično je odglumio, već u prvoj sceni filma se odjeti gay vibra (glumi gaya, jel).
Taj film je snimam godinu prije TMSC, i još ima kržljavo mladenačko tijelo, i odlična je transformacija tijela godinu kasnije u TMSC, totalno je sazrio
__________________
ALBUM

Rastresi mi misli
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 02:47   #259
Čula sam za 3MSC davno ali nisam nikad gledala..do sad..upravo odgledan

Super film,a Casas normalno uf..zgodan je

Sutra gledam Tengo ganas de ti
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 00:51   #260
Pogledala sam i Tengo ganas de ti..dobar ali kraj zašto nisu zajedno..a i sve je nekak "nedorečeno"
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.