Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 14:07   #261
mogli ste krenuti kasno navečer. po noći nije toliko vruće.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 14:11   #262
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Od danas ima na akciji u Intersparu ta bocna sjenila za 8.99 kn (2 komada u pakiranju dimenzija 44*36 cm - crna).
fakat isplativo
Super cijena!
Ja sam baš za vikend išla mijenjati bodove u dm-u za ta sjenila. Da sam znala, pričekala bi koji dan i kupila u Intersparu.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 14:16   #263
Uz sjenila i klimu mislim da ne bi trebala imati problema.

Mojima kad je vruće, na njih stavim namočeni veliki ručnik, a dok smo išli na duži put (i stari auto nam nije imao klimu) uzeli smo 4 manja ručnika i mali prijenosni hladnjak, ručnici su bili malko namočeni i kad je trebalo samo ih prebacim na pse, ostala 2 se hlade i poslije kad treba samo ih zamijeniš.

Sad imamo pick upa i nažalost ona ''kutija'' gdje se psi voze nije spojena sa klimom, stari je napravio rešetke da vrata mogu biti otvorena i da im nije vruće, no morati ćemo nekakvi mini ventilator složiti unutra.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 09:00   #264
vozim psa na zadnjem sicu. zadnji put kad smo prelazili granicu su mi slovenci rekli da mora biti vezani, inače kazna. ili transporter. samo moj ne stane u auto pa ono, sad bude vezan.
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 10:38   #265
Uhh, moj se strašno voli voziti auto

Obično se smjesti kod suvozačkog sjedala, tamo dolje
Voli mi sjediti u krilu

A kada, npr. ostane sam u autu, obavezno sjedne za volan
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 08:57   #266
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Uhh, moj se strašno voli voziti auto

Obično se smjesti kod suvozačkog sjedala, tamo dolje
Voli mi sjediti u krilu

A kada, npr. ostane sam u autu, obavezno sjedne za volan
Isti slucaj, voli se praviti sofer, valjda se nada da ce ga cure vidjet
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 18:27   #267
nemam prolema sa vožjom psa u auomobilu jedino ne znam na koji ga način naučiti da sam ulazi unutra. probao sam sa mnogim slasticama ali ne pali.
YOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 21:39   #268
Uf, mi ne smijemo otvorit vrata od auta, i naš je već na zadnjem sjedalu i čeka da se krene :-D
Enigma5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 08:40   #269
Haha, tako i kod nas, samo naš ima 5 kg.Kad smo išli na more bojala sam se kako će izdržati put jer je to prvi put da idemo tako daleko sa njim, a kad ono, pas skoro cijeli put prespavao a klinac se tri puta ispovraćao.
kity1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 10:55   #270
Quote:
YOT kaže: Pogledaj post
nemam prolema sa vožjom psa u auomobilu jedino ne znam na koji ga način naučiti da sam ulazi unutra. probao sam sa mnogim slasticama ali ne pali.
Jesi probao s tortellinima?

Šalu na stranu, kakve slastice koristiš? Jesi probao možda svježi sir ili voće? Možeš početi i tako što kad uđe ili ga staviš u auto ga pohvališ i daš slasticu. Nek poveže da je ulazak u auto tulum.

Jesi probao s igračkom? Nekim psima je bolja nagrada igračka od hrane. Ako ima najdražu igračku, probaj s njom.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 11:16   #271
a mene zanima zašto je to tako bitno?
osim ako pas nije težak. no i za to postoji rješenje za ulazak u auto.

moji ulaze sami no nekada im se ne da pa stoje s prednjim nogama u autu i glume gljivu. pa im samo dignem stražnje noge i ubacim u auto.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 11:22   #272
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
a mene zanima zašto je to tako bitno?
Ne znam, ja samo dajem savjete.

Bella OBOŽAVA auto, obožava vožnju, ali sama od sebe ne želi uć u auto. Dok ne vidi da držim slasticu u ruci, onda odmah skače i ponosno sjeda kao "gle, ja sam sad zaslužila tu bananu, ha, viš viš!". Mene to ne brine. Draže mi je tako. Ako sama od sebe počne skakati u auto mislim da dolazi do drugog problema: vidjet će neki tuđi auto, otvorena vrata i pomisliti da smije ući.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 11:29   #273
moji nisu na apsolutno ništa ushićeni osim na hranu i živine
Kad se ide u auto, samo uskoče i sjednu. (dvije zakrme istu sekundu čim se krene )
ne znam, nisu pasmina koja posebno skakuće oko nečega, nemaju onog pretjeranog uzbuđenja oko ničega.

Kada dolazim doma npr, skoče na mene. ali se onako pruže samo prednjim nogama.

Imaju jedino žute minute kada trče ko da ih je netko piknuo u dupe i to je to
dosta su flegma.

Moja Zara (mješanka terijera) se tako zna uzbuditi da zna se sva zapjeniti, skakuće oko sebe, veseli se...Ono, baš razlika.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 12:02   #274
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
moji ulaze sami no nekada im se ne da pa stoje s prednjim nogama u autu i glume gljivu. pa im samo dignem stražnje noge i ubacim u auto.
Jedino kad Yuki neće u auto je kad se vraćamo iz šume. Onda uglavnom čeznutljivo gleda u pravcu iz kojeg smo došli do auta i samo čeka da mu kažeš "trk" uglavnom pričekam minutu-dvije da se vrati u stvarnost i kažem "skoči" i tu je kraj nagovaranju... još ako ponudim neku poslasticu...

Moram priznati da su jaaako rijetki dani kad se nagovaramo i kad ga moram malo pogurati uglavnom uzbuđeno ulijeće čim mu otvorimo vrata
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 12:01   #275
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Jesi probao s tortellinima?

Šalu na stranu, kakve slastice koristiš? Jesi probao možda svježi sir ili voće? Možeš početi i tako što kad uđe ili ga staviš u auto ga pohvališ i daš slasticu. Nek poveže da je ulazak u auto tulum.

Jesi probao s igračkom? Nekim psima je bolja nagrada igračka od hrane. Ako ima najdražu igračku, probaj s njom.
probao sam sa slasticama i igračkama ali nisam probao nagrađivanje kad ga već stavim već sam pokušao ga navesti da sam uđe. budem probao i ovim načinom.
YOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 12:17   #276
Ja Lunu moram čupati iz tuđih automobila Čim vidi otvorena vrata ulijeće k'o metak, ne stignem ni lajnu zakočiti U poznate (susjedi, prijatelji, znanci, jedva znanci ...) uskače trebalo, ne trebalo. Uglavnom, luda je za automobilima i vožnjom.

Isto tako, mora gledati kroz prozor i komentirati Veoma nezgodno kada si u taksiju ili te netko iz usluge vozi. Kada mora sjediti na podu do nogu, najprije idu pokušaji naskakivanja na sjedalo, nakon toga verbalna rasprava, a onda pokazivanje duboke rezignacije nepravednim životom koji joj je dodijelio pod automobila
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:35   #277
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Ja Lunu moram čupati iz tuđih automobila Čim vidi otvorena vrata ulijeće k'o metak, ne stignem ni lajnu zakočiti U poznate (susjedi, prijatelji, znanci, jedva znanci ...) uskače trebalo, ne trebalo. Uglavnom, luda je za automobilima i vožnjom.
Isto tako kod nas... moram pazit na auta koja parkiraju jer se đubre ni manje ni više centrira u krilo vozača, šta ne znam odakle joj jer se u životu nije naprijed vozila nego uvijek na zadnjem sicu.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 08:24   #278
Molim vas da mi neko da par informacija. Naime, slijedece sedmice idemo po malog maltezera u Zagreb i dovodimo ga u Sarajevo. Pa bih vas molio da mi date informacije vezano za put, jer je ipak to dalji put i psic je mali i prvi put ce mu biti u autu.
Bully12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 20:38   #279
Ne davati psu jesti tokom vožnje. Stati svaka dva sata ako možete, ponuditi psu vode, pustiti ga na tlo da napravi koji koračak - mada je to mali mali psić. Jedna osoba neka sjedne na stražnje sjedalo i bude s psom. Možete uzeti i malu košaru za mačke pa psića u njoj držati. A nije relacija Sarajevo-Zagreb na kraj svjeta......sve će biti okej.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:24   #280
da li pas mora gledati kroz prozor da mu ne dodje slabo?
masaccio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.