Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2011., 04:25   #1
Dosadnjikava cura?

eo ovako, unaprijed se ispricavam zbog tog sto cu sve napisat zbrda zdola al pisem kak mi pada na pamet

U vezi sam sa curom 11 mjeseci, to mi ujedno i prva cura i prije nego smo bili u vezi smo bili bliski prijatelji godinu dana...
Ona je prije mene imala 2 ozbiljne veze i 2 ajmo nazvat "polu veze" (nesto kao frendovi sa beneficijama)
ujedno je i 2 godine starija od mene

ona je iz druge drzave i ovdje nema nikakvih prijatelja, eventualno ode na kavu nakon faksa sa nekim kolegama/kolegicama ali prijatelji 0 bodova

tu nastaje problem, zajedno smo jako jako puno (po mom misljenju, po njenom nismo dovoljno) i 90% vremena ne radimo apsolutno nista nego eto sjedimo kod nje doma na kaucu i gledamo filmove/tv/internet/sex...

ja uz faks imam 2 honorarna posla i hobi (koji mi je primaran izvor prihoda) i trudim joj se dat sto vise vremena ali kad vidim da dnevno potrosim 3-4-5 sata na gledanje tv-a bude mi zao potrosenog vremena i kada mi jos na kraju svega toga pocne prigovarat kako je njoj dosadno a ne zna predlozit nista konkretno popizdim

frendovi me zovu na cugu ja joj kazem da idem sa njima i odma ono pitanje: "mogu s vama?" ; iso na paintball sa 12 kolega/frendova ona se kasnije zalila kako nisam nju pozvao da i onda ide...

Takodjer ne volim sa njom izlazit van ako nas ide nekoliko jer ona jako rijetko pije a kada ne pije isla bi doma vec oko 1 a nebi sama kroz grad (boji se) i nebi placala taksi, isto tako ne zna shvatit salu na svoj racun upucen od nekih mojih frendova, odma dize gard i bahato odbrusi.
posto je ona odgojena u elitnoj obitelji i kod njih se jako forsira becka skola i pretjerani bon ton pa joj se neke stvari koje su meni "normalne" njoj gade, npr. u poceku joj je cuganje na klupicama bilo "seljacki i primitvno"

s druge strane kad smo sami ponasa se normalno.

Nedavno je kroz salu oslovila sebe mojim prezimenom i pocela pricat o zarukama onako kroz polusalu da vidi kako cu odreagirat...to mi je bilo wtf, godinu dana smo u vezi, 2 godine se znamo, oboje smo mladi i neizivljeni i ona pocne o tome...izignorirao sam jer se nadam da se sali, ali opet...

Cesto ima neke retardirane ispade nakon kojih se zapitam jel normalna... zadnji kojeg se sjecam je kada je prije par dana komentirala slucaj ove nestale cure koju se i dalje trazi nazvavsi ju kurvom, tu mi je puko film i pito je koji je njoj kurac, tu joj je bilo vidno neugodno sto je izvalila tako nesto al umjesto da kaze nesto tipa "istina, pretjerala sam" ona nastavi recenicom "pa kurva je sto je usla nepoznatom u kamion"....danas pak komentira kako se iskreno nada da paravinja laze i da je djevojka ziva... takvih je ispada bilo jako puno u pocecima al sto je duze samnom sve manje i manje

Kod nje sam skoro svaki dan do 2-3 ujutro, nakon toga odem doma spavat (nekad prespavam kod nje) i ako sljedeci dan radim ujutro u 8 do 14, nedo bog da odem doma spavat jer ce kasnije bit "tebi je bitnije da ti spavas nego da provodis vrijeme samnom"

Opcenito ima jako negativan pogled na svijet, kad je dobre volje onda je divna, zajebant, sve super.. a kada je lose onda je sarkasticna, drska, pokvarena.

Na to kakve ce bit volje uvelike utjece kolicina vremena koju provodim sa njom, kada cijeli dan radim ili sam na faksu i javim joj da se mozemo vidjet na "samo" 2 sata onda je lose volje, ako cijeli dan provodimo zajedno onda je odlicne volje.

Ako je lose volje, jedino sto joj uvijek popravi raspolozenje je seks, ali ne mogu uvijek kada sere po svemu i svacemu biti raspolozen i jednostavno mi se neda..

prvih 7-8 mjeseci me vodila ko cucka na lajni jer nisam imo pojma o vezi i bio sam papucar...dogodio se klik u glavi i promijenio sam dosta stvari, od tad me puno vise postuje i mene i moje vrijeme i postao sam puno manje osjetljiviji na njene osjecaje (sto je super za mene, a kolko sam primjetio i za vezu)

Ne znam, kada sam sa njom i dobre je volje stvarno bi mogao provest vjecnost zajedno. Kada je lose volje ona se promijeni za 180 i gledam na sat, trazim izlaz. Opcenito je jako zastitnicki nastrojena prema meni i nije joj problem kuhat mi, prat mi ves, cistit zamnom (iako ne zivimo zajedno)
Iskreno, da se vratim 11 mjeseci u nazad nebi pristao na vezu ali olakotna okolnost je da sto duze vrijeme odmice i sto smo duze u vezi ima sve vise i vise dobrih trenutaka, a oni losiji su sve rijedji, vidi se da se bas trudi jako oko nas...mozda sam ja u svemu ovome kreten?

mda...sad sam se tu raspisao a zaboravio sam sto sam htio pitat, al eto ako ima neko neki komentar, prijedlog ili nesto neka kaze

e da, htio sam pitat cure kolko vi provodite vremena sa deckom i dal bi mu ista srali ako vam je slagao di ide? (pritom ne mislim da kaze da ide na utakmicu pa ode kod ljubavnice, nego da kaze npr. da ide na utakmicu al ode do beograda na pivu) A da vam kasnije ne kaze gdje je bio...
Drugim rijecima, dal vam je bitno znat gdje je bio kad nije bio sa vama?

Zadnje uređivanje kerpoker : 29.06.2011. at 04:36.
kerpoker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 04:30   #2
Jadna cura...
__________________
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 06:16   #3
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Jadna cura...
Zakaj bi bila jadna? Pa očito je da se dečko trudi oko veze, iako cura mlati gluposti često. Čini mi se da je i preovisna o njemu, što kod mladih ljudi može izazvati osjećaj odbojnosti. Ovo što je pričala o ovoj nestaloj curi je također degutantno , da na taj način razmišlja.

Nije ni čudo da je dečku već preko glave, kad je očito da njezino psihičko stanje ovisi o njemu što baš i nije privlačno, pogotovo ne u počecima veze.

Trebala bi malo više izlaziti s nekim drugim i da nađe nove prijatelje, budući višenje dečku iznad glave ne može proizaći na nešto dobro. Pogotovo stoga jer je očito da se u tom društvu ne zna zabavljati, te da kvari atmosferu.

Za autora: Djevojke znaju dečkima prigovarati radi izlazaka, pogotovo onih u kojima ima i cura, ali to rade većinom ljubomornije cure, te ako dečko daje nekog povoda za ljubomoru pričajući o drugim djevojkama u društvu. Ok bi bilo da povremeno i ona izađe s tvojim društvom, ali nije u redu da inzistira da to bude baš svaki put
Perica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 07:03   #4
Quote:
kerpoker kaže: Pogledaj post
Evo ovako kao prvo meni se čini da oboje griješite. Ona što se ponaša razmaženo, bahato, a ti zato što joj dopuštaš. Umjesto da otvoreno porazgovaraš, ti ideš onim najgorim mogućim putem, lažeš joj, pokoravaš se i šutiš. Moj savjet skupi muda i reci što te muči. Probaj utjecati na nju, reci joj o toj njenoj jezičini koju treba skratiti, a ti joj nemoj više lagati. Mislim da ste veoma mladi, ali ako idete na faks i niste sad tinejdžeri, pa onda se nemojte tako i ponašati. Budite ono što trebate biti u vezi, a to je ravnopravni. a ako ne bude upalilo, a čuj mladi ste ima i drugih riba u moru. Idemo dalje....
__________________
"The strongest of all warriors are these two -Time and Patience."
shicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 07:20   #5
Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
Evo ovako kao prvo meni se čini da oboje griješite. Ona što se ponaša razmaženo, bahato, a ti zato što joj dopuštaš. Umjesto da otvoreno porazgovaraš, ti ideš onim najgorim mogućim putem, lažeš joj, pokoravaš se i šutiš. Moj savjet skupi muda i reci što te muči. Probaj utjecati na nju, reci joj o toj njenoj jezičini koju treba skratiti, a ti joj nemoj više lagati. Mislim da ste veoma mladi, ali ako idete na faks i niste sad tinejdžeri, pa onda se nemojte tako i ponašati. Budite ono što trebate biti u vezi, a to je ravnopravni. a ako ne bude upalilo, a čuj mladi ste ima i drugih riba u moru. Idemo dalje....
Da, upravo tako.
Jer vas dvoje ste razliciti- ali ne toliko da ne mozete naci neki zajednicki jezik.
Ono, i sam si rekao da je na pocetku bila gora... Znaci, da ipak neka promjena postoji.
Znaci, sjedi i razmisli. Strpi se jos malo i porazgovaraj sa njom.
Moras joj otvoreno reci sta te brine kod nje...
Cuj, svaka veza trazi fleksibilnost- koliko dadneš, toliko i dobiješ nazad.
Cim toga nema, nesto ne stima.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 08:41   #6
Ako toliko vremena provodite na netu, googlajte -iskrena i direktna komunikacija. U protivnom googlajte prekid.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 09:39   #7
Quote:
kerpoker kaže: Pogledaj post
e da, htio sam pitat cure kolko vi provodite vremena sa deckom i dal bi mu ista srali ako vam je slagao di ide? (pritom ne mislim da kaze da ide na utakmicu pa ode kod ljubavnice, nego da kaze npr. da ide na utakmicu al ode do beograda na pivu) A da vam kasnije ne kaze gdje je bio...
Drugim rijecima, dal vam je bitno znat gdje je bio kad nije bio sa vama?
Nije mi jasno zašto bi lagao, mislim, ako već ne ideš kod ljubavnice kakve veze onda jel ideš na utakmicu ili na pivu. Ne kužim
I da, ljutila bi se da mi laže, koji god razlog bio.

Što se tiče drugog pitanja, odgovor je ne, ne tražim od dečka da mi da detaljno izvješće gdje je bio i šta je radio kad nismo bili zajedno, ali moj dragi i ja živimo zajedno pa imamo običaj čisto radi reda poslati bar poruku - ej ja sad idem tu i tu, dođem za nekih sat vremena, i sl.
Gizehh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 09:43   #8
Ne, stvarno mislim da se niko ne bi naljutio da lazes gdje ides...sto bi to imalo ikakve veze. Govoriti istinu u vezi...totalno nebitno
__________________
Albert Einstein: " Nothing will benefit human health and increase the chances for survival of life on earth as much as the evolution to a vegetarian diet"
Lastdayonearth is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:00   #9
Quote:
kerpoker kaže: Pogledaj post
al eto ako ima neko neki komentar, prijedlog ili nesto neka kaze
Dosadno joj je u zivotu, tj. uopce nema neki svoj zivot pa zato tebi sjedi na vratu. Ako se ona ne pokrene situacija se nece promijeniti i ti ces kadtad prekinuti sa njom. A kako odrasloj osobi objasniti da je zdravo imati svoje prijatelje, hobije itd i da joj se zivot ne moze vrtjeti oko partnera? Nemam blage veze. Mozda bi ju mogao pozvati van kad znas da idu i druge cure pa postoji sansa da ce se sprijateljiti sa jednom od njih. Mozda.

Quote:
Drugim rijecima, dal vam je bitno znat gdje je bio kad nije bio sa vama?
Meni je normalno da znam di mi je partner. Ne vidim tu nista lose. Opet, sa druge strane, da sam ikad bila u vezi sa nekim control freakom onda bi najvjerovatnije bila alergicna na pitanje 'di si?', ovako ne vidim problem u tome da znam di mi je partner i da on zna di sam ja.

A ovo za laganje, da, meni bi isto islo na kurac kad bi mi rekao da ides na utakmicu a odes u beograd i to prvenstveno zato jer imas tu potrebu lagati. Cemu laz ako nemas sta skrivati?
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:13   #10
Dosta jasno si u stanju reći što te kod nje smeta i što ne valja. To je odlično. Ljudi često znaju biti nezadovoljni, a da uopće ne uspiju odrediti što ih točno smeta.

Da li si u stanju isto tako reći što valja? Zbog čega ste vi uopće zajedno?

'Mi se volimo' nije odgovor na ovo pitanje btw
aisling is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:17   #11
a koje su vam dodirne tocke osim sexa kada ti nisi prelose volje zbog toga sto ti ona ne pase svojim svjetonazorima i ponasanjem?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:27   #12
curka ti je razmazeno derle s previse vremena, premalo obveza i ogromnom zeljom da ti bude centar svemira.

a za ovo da mi dragi slaze da je isao na pivu u bg...naljutila bi se....ali samo iz jednog razloga...tog sto mi je lagao.
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:27   #13
@kerpoker

koji si ti papak! Pa što ne odvedeš curu negdje na izlet, šoping, na kavu u drugi grad, na more, u šetnju po fucking gradu ?!? Pa hebote, ti dođeš kod nje, gledaš tv, poševiš ju i odeš na pivo i čudiš se što joj je dosadno i što prigovara?!?
Jadna cura sa papkom od dečka.....samo to mogu reći.
Nabavi si jebenu lutku na napuhavanje...za tebe nisu cure.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:31   #14
fakat ne znam kako nekim ženama to sve prolazi..

ako ste u vezi onda naravno da je lijepo provoditi vrijeme zajedno, kako nasamo tako i sa društvom, ali isto tako s druge strane treba čovjek imati i samo svoje vlastito vrijeme, da se sabere, razmisli, domisli i što ti ga ja sve znam.

u bilo kojem odnosu, nevezano jel ljubavni, prijateljski, bratski.. kad osjetim da preko mojih leđa ide nečija dosada - automatski to prerežem. nek se svak zabavi sam sa sobom, kao da je nesposobna biti sama dva sata.
to je bolest
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:32   #15
Quote:
kerpoker kaže: Pogledaj post
eo ovako
Po ovome kako pišeš ne osjeća se niti trunka ljubavi prema njoj, niti trunka nečeg zbog čega bi ona imala iti jedan normalan razlog da ostane s tobom.
Faerydae is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:44   #16
Quote:
Faerydae kaže: Pogledaj post
Po ovome kako pišeš ne osjeća se niti trunka ljubavi prema njoj, niti trunka nečeg zbog čega bi ona imala iti jedan normalan razlog da ostane s tobom.
Zato jer joj je dosadno, nemaštoviti su, ne šeću se skupa prirodom, ne igraju igrice zajedno, ne izlaze na kavice, ne ide s njom u shopping, ne pospremaju zajedno...

Televizija, sex iz dosade jer se nema šta drugo raditi i sjedenje na kauču su ubojica svake veze...

Izađite bar u prirodu van prošetati se i uvedite neke nove poze u sexualan život i možda ne budete bili toliko dosadni jedno drugome.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:46   #17
dobro je netko napisao, odite malo po prirodi, razgledavajte, na neke izlete. tko je vidio pola dana provest pred tvom. al nije mi jasno kako ti to sve stižeš, uz faks i poslove i hobi? fascinantno. a ona je malo preovisna, slažem se. njonjavi ste oboje.
Petra_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:50   #18
Autoru: kidaj to, stari, nema tu 'leba.

U sličnoj sam situaciji do skoro bila (s tim da ovo moje čak nije ni bona fide veza, iako su realno svi elementi prisutni), i iz dva razgovor-objašnjavanje pokušaja mi je samo delimično uspelo da malo ohladim odnos, dok zapravo želim da ga prekinem altogether. Razmažena, ne ume da se ponaša, treba joj neko da je preodgaja. Ako ti se dade zajebavati s time (meni se baš i nije dalo), ostani u tom, po meni bolesnom, odnosu. Nije mi jasno kako si i toliko izdržao, meni su alarmi za patologiju postali neizdrživo glasni nakon 2.5 meseca.

Ali mnim da ste u ranim dvadesetim, te da imaš živaca.
cowgir| is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:50   #19
Sjedi i pricaj s njom , ak niste klinci , nakon skoro dvije godine poznanstva i skoro godinu veze trebas bar moc pricat s njom.

Natjeraj ju da izade malo van i nade si zensko drustvo , tu i tamo ju pozovi s vama van i budi iskren kad te kod nje nesto smeta.

I da , naljutila bih se da saznam da mi decko laze , jer mi je glupo da netko laze ako " ne mora " , tj. ako mi nemas razloga skrivat gdje si , zasto mi lazes ? Tako da ak te uhvati i u lazi koja nema veze i ako stvarno nisi radio nista lose , pobudit ces sumnju. A onda je sljedeci korak prekid.
DamaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:54   #20
meni je upravo fenomenalno da je netko u stanju bit 11 mjeseci s nekim tko mu ne odgovara.

dobri i losi trenutci i njihov omjer... to samo kukavica u tebi govori "a nije sve tak lose". kak ti to moze bit dovoljno? umjesto toga, trebalo bi bit "sve je super".
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger