Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2008., 07:40   #1
Je li ovo za vas na neki način prijevara?

Cijelu prošlu godinu sam bio u vezi sa curom, u kojoj smo se povremeno viđali radi sexa, nonstop je govorila da je zaljubljena u mene,da me voli i sl...I to je trajalo sve do nove godine 2008.! Međutim odmah nakon toga je ušla u vezu i (zaručila se je s njim) sa drugim tipom za kojeg mi je priznala da ga zna od 9.mjeseca prošle godine,ali da su bili samo frendovi...Što mislite u svemu ovome, zašto to osobe rade,s jedne strane pričaju nekome da su zaljubljeni u njega i da ga vole,dok s druge strane već imaju "rezervu"! Sad neovisno,dal je riječ o dečkima ili curama..Kako bi ovo utjecaja i osjećaja ostavilo na vas,da se to vama dogodilo?
cz1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 07:53   #2
Quote:
cz1234 kaže: Pogledaj post
Cijelu prošlu godinu sam bio u vezi sa curom, u kojoj smo se povremeno viđali radi sexa, nonstop je govorila da je zaljubljena u mene,da me voli i sl...I to je trajalo sve do nove godine 2008.! Međutim odmah nakon toga je ušla u vezu i (zaručila se je s njim) sa drugim tipom za kojeg mi je priznala da ga zna od 9.mjeseca prošle godine,ali da su bili samo frendovi...Što mislite u svemu ovome, zašto to osobe rade,s jedne strane pričaju nekome da su zaljubljeni u njega i da ga vole,dok s druge strane već imaju "rezervu"! Sad neovisno,dal je riječ o dečkima ili curama..Kako bi ovo utjecaja i osjećaja ostavilo na vas,da se to vama dogodilo?
A jesi ti bio u vezi s nekom drugom curom, i ako je bio samo sex nije prevara jer vi niste bili u vezi,bar po mom mišljenju
__________________
rane na usnama, brojim u mukama:):):)
MALECKA23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 07:56   #3
..ne,nisam bio sa drugom curom...
cz1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 08:03   #4
Normalno da NIJE prevara.
Zašto nisi ušao u vezu s njom? Pretpostavljam da je ovo klasičan slučaj- ne znaš što imaš dok to ne izgubiš. Al' po meni, to je teški bullshit. Jednostavno, nije ti bilo stalo do nje, a sad te jebe ego.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 08:16   #5
Nije prevara.
Sretna djevojka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 08:43   #6
Ti nju očito nisi volio i bio si s njom (kao što kažeš) samo radi sexa. Konačno je shvatila da odnos s tobom ne vodi u kvalitetnu vezu.
Šta je trebala učiniti?
Lakše će te preboljeti ako ima nekoga kome je zaista stalo do nje.
__________________
Wristcutter
Ryuuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 09:19   #7
nije znala na čemu je stobom....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 10:32   #8
Quote:
cz1234 kaže: Pogledaj post
Cijelu prošlu godinu sam bio u vezi sa curom, u kojoj smo se povremeno viđali radi sexa, nonstop je govorila da je zaljubljena u mene,da me voli i sl...I to je trajalo sve do nove godine 2008.! Međutim odmah nakon toga je ušla u vezu i (zaručila se je s njim) sa drugim tipom za kojeg mi je priznala da ga zna od 9.mjeseca prošle godine,ali da su bili samo frendovi...Što mislite u svemu ovome, zašto to osobe rade,s jedne strane pričaju nekome da su zaljubljeni u njega i da ga vole,dok s druge strane već imaju "rezervu"! Sad neovisno,dal je riječ o dečkima ili curama..Kako bi ovo utjecaja i osjećaja ostavilo na vas,da se to vama dogodilo?
šta si joj dao osim seksa? Očito joj je on dao nešto konkretnije...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 11:00   #9
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Normalno da NIJE prevara.
Zašto nisi ušao u vezu s njom? Pretpostavljam da je ovo klasičan slučaj- ne znaš što imaš dok to ne izgubiš. Al' po meni, to je teški bullshit. Jednostavno, nije ti bilo stalo do nje, a sad te jebe ego.
Potpis. Ispao si seronja do neba
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 11:18   #10
Quote:
cz1234 kaže: Pogledaj post
Cijelu prošlu godinu sam bio u vezi sa curom, u kojoj smo se povremeno viđali radi sexa, nonstop je govorila da je zaljubljena u mene,da me voli i sl...
Pazi, viđali ste se radi sexa i to povremeno, pišeš da ti je govorila da te voli, a jesi li ti njoj ičime dao do znanja da ti je stalo do nje, da želiš i konkretnu vezu, a ne samo povremene susrete ?

Meni osobno, takav razvoj događaja, u takvom odnosu definitivno nije prevara.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 11:28   #11
ne
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 11:32   #12
naravno da nije prevara...

ona je našla nekog tko je ZAISTA u vezi s njom, a ti si nađi neku koju ćeš povremeno viđati zbog sexa....

očito ti je davala do znanja što želi i što ti je spremna ponuditi, a tebi se "doslovno" samo jebalo...
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 11:38   #13
Da prevara...

žena nađe napokon OK tipa i kaže ovom da nema više 'povremenih viđanja' i on to zove prevara.

A kako bi zvao da se nastavila s njim 'povremeno viđati' i uz vezu? Pretpostavljam 'iskren odnos'...
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 12:15   #14
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Normalno da NIJE prevara.
Zašto nisi ušao u vezu s njom? Pretpostavljam da je ovo klasičan slučaj- ne znaš što imaš dok to ne izgubiš. Al' po meni, to je teški bullshit. Jednostavno, nije ti bilo stalo do nje, a sad te jebe ego.
slažem se. da ti se zbilja toliko sviđala, inzistirao bi na nečemu vishe od samog povremenog viđanja zbog sexa
__________________
... yet under this mortal sun we cannot hide ourselves ...
Shamrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:43   #15
Da je li prevara
Da ne pišem previše, potisujem Morticiju
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 14:08   #16
ja sam to nekima napravila i šta sad??! očito niste bili jedno za drugo. možda je on taj kakvog je tražila. znam da vi budete povrijeđeni ali što sad? i ja sam to doživjela prije par god. prohodala s tipom i dok sam bila na moru on me napucao i rekoa da se zaručuje... pa što.život ide dalje.... sretno!! preboljet ćeš je!
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 14:20   #17
koja glupa tema, majke ti. Govoriš o nekoj prijevari a karaš kad ti se kurac digne? vi ste u vezi? WTF??

a majko mila
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 14:23   #18
Nije prijevara!
__________________
Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.
TRAP-JAW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 17:06   #19
Quote:
mivucini kaže: Pogledaj post
naravno da nije prevara...

ona je našla nekog tko je ZAISTA u vezi s njom, a ti si nađi neku koju ćeš povremeno viđati zbog sexa....

očito ti je davala do znanja što želi i što ti je spremna ponuditi, a tebi se "doslovno" samo jebalo...

cz1234 stvarno ne kužim u čemu je tu problem,cura ti je dala do znanja da joj je stalo do tebe,ti si njoj dao do znanja da želiš samo sex,njoj to nije bilo dosta i našla je drugog.i ne kužim ovo-bili ste u vezi,ali ste se viđali samo povremeno radi seksa?što je onda to bilo-veza ili samo seks,daj se odluči?
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 13:03   #20
nije prevara ali ti je lagala...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.