Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2022., 15:59   #1
Ostvarivanje prava na novčanu naknadu zbog neetičnog ponašanje liječnice

Zanima me ostvarivanje prava na novčanu naknadu sukladno

Zaključku Vlade Republike Hrvatske zbog neprofesionalnog i neetičnog ponašanja liječnika prema pacijentu.


Naime 2015 godine doživio sam strašno neprofesionalno i

neetično ponašanje liječnice opće medicine .


Prijavio sam ju zbog toga.


No nalazim opet na sada liječenju, bio sam u dnevnoj bolnici, šok koji sam tada doživio od te doktorice 2015 godine još i dan danas ne mogu zaboraviti, te sam dobio od stručnog osoblja bolnice gdje se liječim savjet da imam pravo na novčanu naknadu sukladno Zaključku Vlade Republike Hrvatske zbog neprofesionalnog i neetičnog ponašanja liječnika prema pacijentu.



Možete mi dati Vi više savjeta? Trebam li pokrenuti privatnu tužbu i sam uzeti pravnika ili li ima pravo na pravnu zaštitu putem Ministarstva Zdravstva? Kome da se obratim , od kud da krenem? Hvala
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2022., 17:54   #2
Vidi, ako na podforumu "pravo" nisu bili znali što i kako, onda je vjerojatnost da ćeš to ovdje saznati zapravo još manja. Za početak pitaj osoblje te (dnevne) bolnice u kojoj se sada liječiš i koje te je bilo savjetovalo da imaš pravo na novčanu odštetu za nešto što se još 2015 bilo dogodilo što i kako. Ako oni to ipak ne znaju što i kako, onda se obrati nekom pravniku i/ili odvjetniku koji je upoznat sa tako čim. I sve kojima ćeš se obratiti obavezno pitaj na koliku odštetu uopće imaš pravo, da ne bi u konačnici pita bila debelo skuplja od tepsije.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.