Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2013., 22:24   #1
Jako čudan i lijep osjećaj u nogama po noći

Pozdrav.
Neku sam se noć probudio usred sna, ne sjećam se zašto točno. Nisam siguran, ali mislim da sam se ustao i otišao negdje, vjerojatno na WC ili malo do prozora ili nešto slično. Uglavnom, nakon što sam ponovno legao u krevet (ako sam uopće ustajao), počeo sam osjećati neki iznimno ugodan osjećaj u potkoljenicama. Osjećaj je bio jako, jako, jako lijep, jednostavno ga ne mogu riječima opisati. Bio sam u nekom stanju između spavanja i budnosti i jedino na što sam se mogao koncentrirati bio je taj osjećaj. Također sam nakon nekog vremena dobio erekciju bez ikakvih razmišljanja o temama seksualne prirode.

Zanima me što je točno ovaj osjećaj i kako je do njega došlo. Također me zanima postoji li nešto što ja mogu učiniti da ponovno iskusim takav osjećaj.

Nikada nisam uzimao nikakve ilegalne droge. Imam 18 godina.
Manemoze is offline  
Old 11.03.2013., 22:43   #2
Možda ti se pas ušuljo ispod poplona
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Old 12.03.2013., 01:29   #3
Znači imao si nekakav erotski san? Ne znam, pitaj na podforumu Ljubav, seks, erotika kako ponoviti doživljaj. Kod nas dođi ako imaš nekakvu erektilnu disfunkciju ili problema sa spolovilom i tak.

Ključam temu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.