Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 23:18   #521
imaš u petrinjskoj-metraža
imaš ih masu u svim mogućim bojama
_oja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 00:21   #522
_oja_ , molim te isprazni inbox, ne mogu ti poslati poruku
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 08:24   #523
šveljice, gdje inače kupujete tkanine - onako ljetne jeftilene na primjer!
primjetila sam da Emporium nije ni jeftin niti je izbor baš neki -
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 09:44   #524
Quote:
nanaka kaže: Pogledaj post
Jel tko vidio u ZG ovakvih materijala?
http://www.rufflefabric.com/
Da ne šivam trakicu po trakicu...
Joj, ja bi suknjicu od takvog materijala!!! Ali, kako sam početnik i nikada nisam šivala takvu suknjicu, molim malo iskusnije cure da mi kažu da li suknja mora biti na gumu, a ako ne mora (ja bi htjela s cifom), ajde mi objasnite kako da ju sašijem; muče me trakice, ne kužim kako rezati, porubiti, zašiti cif...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 11:57   #525
U Petrinjskoj sam vidjela taj materijal.
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 11:59   #526
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
šveljice, gdje inače kupujete tkanine - onako ljetne jeftilene na primjer!
primjetila sam da Emporium nije ni jeftin niti je izbor baš neki -
Bonoteks na Čulinečkoj u Dubravi, štofovi i kojekakovi materijalići a u Petrinjskoj se mogu naći krasna pletiva i lanovi. Baš sam neki dan bila, preslatki prugasti lanovi
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 12:36   #527
Cure, znate li gdje ima kupiti jeftinijeg materijala kariranog uzorka, po mogucnosti pamucnog, nesto poput materijala za klasicne kosulje.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 11:57   #528
Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Cure, znate li gdje ima kupiti jeftinijeg materijala kariranog uzorka, po mogucnosti pamucnog, nesto poput materijala za klasicne kosulje.
pogledaj u TKIP-u u boskovicevoj. oni pamucno platno za kosulje (bez elastina) imaju po 19.90. ponekada se nade i nesto karirano
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 14:33   #529
oja i mojne me hvala
nanaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:10   #530
dal se mogu hlače koju su onak neki normalna struk-viši malo "odrezat " u neki niži struk ,imam jedne trapke koje me gore tiskaju jer su mi na sredini trbuha brijem da su ispod trbuha me nebi tolko rezalo..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 16:04   #531
može se ali trebaš napraviti novu "pasicu" (onaj deblji rub gdje je dugme), ili našiti čvrstu traku od lastika, malo širu, ima ih u bojama. ako ne želiš to, provjeri kad odrežeš višak hoće li ti spadati. trebalo bi našiti bar s unutarnje strane traku da ih nešto drži. i patent ćeš vjerojatno morati mjenjati. ali ako su ti drage, isplati se, ja sam sebi to radila i ok su, doduše prve sam par puta prepravljala jer sam se učila na njima da su ti šire u struku, mogla bi ih kao povući prema dolje i odrezati višak na vrhu bedara, to mi je draža opcija
Lutka29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 17:41   #532
budem vidjela, ima 2 crne trapke jedne su te sa visim strukom ,a druge su sa nizim al su mi one pak u bokovima malo šire pa mi se kod guze nabire kao visak trapera kaj se da to sediti ...ja bi to sve prekrojila nesto
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 20:14   #533
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
budem vidjela, ima 2 crne trapke jedne su te sa visim strukom ,a druge su sa nizim al su mi one pak u bokovima malo šire pa mi se kod guze nabire kao visak trapera kaj se da to sediti ...ja bi to sve prekrojila nesto
haj...

sve se moze .
Ali!, ako budes rezala one u struku, moze se desit, da ces ostat bez djepa na pr.djelu. Ako puno odrezes, zna doci da zaj. ko djepa + zatvarac, kako ti vec jedna forumasica rekla.
Ona nj. varianta, da odrezes pas dole, a ono sto ostane, donji dio, ispod toga nasijes nesto kao pas (sa unutrasnje strane) mi se cini bolja opcija.

A one druge, mozes na bokovima suzit bez problema. Prvo pogledaj, dal imaju tamo okrasni sav, pa ga oparaj, onda obuci, stavi pribadace tamo gdje ti siroko, i sivaj .

Lp
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 20:57   #534
hvala curke na odgovorima ,neznam ja šivati budem odnjela krojačici al sam prvo tu pitala kaj se moze to izvest
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 15:00   #535
Cure, pozdrav, nova sam na ovom forumu al imam problem pa bih zamolila za pomoć. Udajem se pa bih htjela jednostavnu haljinicu koju bi mi kolegica sašila, al sam malo veći broj, vel. 46. Kako da nabavimo kroj???
eho! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 15:18   #536
Jel mi netko može preporučit neki dobar salon za šivanje u Zagrebu koji po mogućnosti sam nabavlja materijal?
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 19:45   #537
Quote:
eho! kaže: Pogledaj post
Cure, pozdrav, nova sam na ovom forumu al imam problem pa bih zamolila za pomoć. Udajem se pa bih htjela jednostavnu haljinicu koju bi mi kolegica sašila, al sam malo veći broj, vel. 46. Kako da nabavimo kroj???
Burda ima baš neko izdanje plus veličina - pogledaj u algoritmu - tmao se može malo prelistati
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 07:34   #538
Quote:
eho! kaže: Pogledaj post
Cure, pozdrav, nova sam na ovom forumu al imam problem pa bih zamolila za pomoć. Udajem se pa bih htjela jednostavnu haljinicu koju bi mi kolegica sašila, al sam malo veći broj, vel. 46. Kako da nabavimo kroj???
Burda ima opciju kupovine zasebnih krojeva. Imaju online katalog sa svim svojim zasebnim krojevima sa brojem kroja i detaljima oko veličina, količine materijala i sl. Zasebni krojevi se mogu kupit i kod nas. Neznam di u drugim dijelovima države, ali znam da u Rijeci u Goviću imaju te krojeve, ako ih trenutno nemaju u dućanu naruće željeni kroj (bez dodatnih troškova). Signurno ima i u drugim dijelovima Hrvatske ta opcija.
na stranici imaju opciju online kupovine digitalno obrađenog kroja spremnog za printanje na A4 papiru(isprinta se i poljepe se zajedno).

http://www.burdastyle.com/
__________________
"Čim nakaze vide nekoga ko je drugačiji od njih odmah viču - evo nakaze." by Romain Gary

araneablack is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 16:44   #539
Quote:
araneablack kaže: Pogledaj post
Burda ima opciju kupovine zasebnih krojeva. Imaju online katalog sa svim svojim zasebnim krojevima sa brojem kroja i detaljima oko veličina, količine materijala i sl. Zasebni krojevi se mogu kupit i kod nas. Neznam di u drugim dijelovima države, ali znam da u Rijeci u Goviću imaju te krojeve, ako ih trenutno nemaju u dućanu naruće željeni kroj (bez dodatnih troškova). Signurno ima i u drugim dijelovima Hrvatske ta opcija.
na stranici imaju opciju online kupovine digitalno obrađenog kroja spremnog za printanje na A4 papiru(isprinta se i poljepe se zajedno).

http://www.burdastyle.com/

Ovdje možete naći zasebne krojeve za kupiti

PRODAJNA MJESTA

Samobor, Stražnicka 4
Radno vrijeme: ponedjeljak - petak: 08:00 - 18:00, subota 08:00 - 13:00
Tel: 01/3366-140
Fax: 01/3366-908

Zagreb, Medulićeva 10
Radno vrijeme: ponedjeljak - petak: 08:00 - 20:00, subota 09:00 - 14:00
Tel: 01/4883-760

Zagreb, Ozaljska 78
Radno vrijeme: ponedjeljak - petak: 08:00 - 20:00, subota 09:00 - 14:00
Tel: 01 36 94 737

evo i link http://www.nana-san.hr/krojeviDetalji.aspx?kroj=388

imaju svih veličina krojeva do 60
st/ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 20:20   #540
Jel zna netko gdje ima za kupiti kože za izradu čizama, i cijenu po metru? I koliko bi mi to krojačica/postolar naplatila/o?
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.